UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Instrumentu atsauksmes
Autors: Oho ()
Datums: 18/12/2022 20:41

Vēl nepieciešama lieta ir laba dimanta ripa. Patiesībā jau var iztikt tikai ar to, ja var iziet ārā un safleksēt un nav baigās platības padomā.

Re: Instrumentu atsauksmes
Autors: Andris m ()
Datums: 19/12/2022 12:57

Darbojos vispārīgi,ir kad ir flīzēšanas,tāpec vnk meklēju ko ejošu,labu..Diognāles nav vēl iekritušas.

Re: Instrumentu atsauksmes
Autors: Andris m ()
Datums: 19/12/2022 12:59

Skatījos arī šādu,bet tikai ar sliedi,jo ar trubām grūtāk laužas laikam..

Re: Instrumentu atsauksmes
Autors: Andris m ()
Datums: 19/12/2022 13:00


Re: Instrumentu atsauksmes
Datums: 19/12/2022 16:27

nemiet vērā arī flīžu biezumu un materiālu, man ar Sigma būtisku problēmu nesagādāja akmens flīzes(450x450 un 300x600) ar biezumu līdz 12 mm. 15mm man personīgi nesanāca normāli nogriezt(specenē minēts, ka var līdz 19 mm), neesmu gatavs šeit diskutēt kā tieši es griezu, pareizi vai nepareizi, bet tas tāds mans amatiera novērojums.
Vienīgā vieta, kur es izmantoju dimanta ripu ir ārējie stūri, ja man ar dimanta ripu būtu jāgriež visi 70 m2, es nošautos, bet iespējams, ka viss atkarīgs arī no tā, ar kādu dimanta ripu un arī no paša darba galda. Man bija kaut kas līdzīgs šim [krustcels.com]
Ar Sigmu viennozīmīgi iet daaaaaaudz ātrāk, kā ar dimanta ripu.

Re: Instrumentu atsauksmes
Autors: agrais ()
Datums: 19/12/2022 16:54

elektriķis Māris rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nemiet vērā arī flīžu biezumu un materiālu, man ar
> Sigma būtisku problēmu nesagādāja akmens
> flīzes(450x450 un 300x600) ar biezumu līdz 12 mm.
> 15mm man personīgi nesanāca normāli
> nogriezt(specenē minēts, ka var līdz 19 mm),
> neesmu gatavs šeit diskutēt kā tieši es griezu,
> pareizi vai nepareizi, bet tas tāds mans amatiera
> novērojums.
> Vienīgā vieta, kur es izmantoju dimanta ripu ir
> ārējie stūri, ja man ar dimanta ripu būtu jāgriež
> visi 70 m2, es nošautos, bet iespējams, ka viss
> atkarīgs arī no tā, ar kādu dimanta ripu un arī no
> paša darba galda. Man bija kaut kas līdzīgs šim
> [krustcels.com]
> Ar Sigmu viennozīmīgi iet daaaaaaudz ātrāk, kā ar
> dimanta ripu.
Ar šādu slapjo griezēju protams tikai kaut ko paknibinaties var
Tāpēc ir nopietni darba galdi,ar tiem sagriezts n tos metrus nav problēma. Bet ja,ja daudz jāgriež kur nogrieztas malas kvalitātei nav nozīmes,tad sausie griezēji ir ļoti labi ātruma ziņā... Tāds,kādu tu ieliki ka paraugu man arī ir. Bet izmantoju ļoti maz,ja kaut kur nedaudz tik vajag piegriezt,vai 4,5 stāvs,tur lielo negribas stiept... Man pazīstams flisetsjs,super klases...tam vispār slapjais griezējs 2,50 garumā. Un tad vēl visu nevarot sagriezst. Baigā topā esot tādas garas flīzes. Nu man nav gadījies sastapties,garākas bija 1,20,tad ar bija problēmas ar griešanu. Bet izrādās ka ramirenta ir piemēroti griezēji arī garām flīzēm

Re: Instrumentu atsauksmes
Autors: Klauns ()
Datums: 19/01/2023 01:42

Keramisko flizi griezīs gandrīz katrs lētais flīžgriezējs... līdz notupināsies griezējripa.
Ar akmens masas flīzēm jau ir daudz bēdīgāk - ja flīzes sliktas (pārkarsētas krāsnī), tad arī labs flīžu griezējs nepalīdzēs - flīze plīsīs visur, tikai ne pa griezuma vietu.

Pašam ir mazs Rubi, ar kuru neko vairāk par 40cm keramiskajām nav vērts un nevar sagriezt.
Pagaidām izjaukts restaurēšanai elektiskais Rubi ar ūdens padevi - griež smuki, arī 45 grādos
Un tikko paņēmu mehānisko itāļu Legera Battipav 137 speciāli lielformāta flzēm - kā reizi ar šo pārliecinājos, ka sliktu akmens flīzi vispār nevar nogriezt, bet kvalitatīva plīst bez piepūles un smuki. Mīnus šim griezējam ir monosliede. Grozies kā gribi, bet šādam griezējam tomēr nav tas stingrums kāds, piemēram, divreiz dārgākajam Rubi ar divām sliedēm. Arī gaita Rubi ir plūdenāka.

Ja ir iespēja trokšņot un putekļi netraucē, pie bada var griezt ar normālu disku uz flekša. Es uzlieku vecu līmeņrādi uz flīzes un gar tā malu tik dragāju ar 1,2mm ripiņu. Griezums ir ar nelieliem defektiem, bet kā likums grieztās vietas ir stūros un tur jau 1-2mm var nosegt ar akurātu silikona līniju beigās.

Sigma pēc nostāstiem ir labi, kaut pašam nav bijusi iespēja izmēģināt.

Lielformāta flīzes
Autors: kalvis1984 ()
Datums: 04/02/2023 21:14

Vai kāds strādā ar flīzēm 120cm*240cm vai lielākām ? Kādu griezēju labāk izvēlēties Sigma Kera CUt vai Raimondi Raizor .

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   *******   **    **  **     ** 
 **     **  **        **     **   **  **   **     ** 
 **     **  **        **     **    ****    **     ** 
 **     **  ******     ********     **     **     ** 
  **   **   **               **     **      **   **  
   ** **    **        **     **     **       ** **   
    ***     ********   *******      **        ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727