UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Reģipsis un apmešana.
Autors: Ancis ()
Datums: 25/03/2023 18:07

Sveiki. Ir tik tālu, ka var apmest sienas, ārsienas ir no bloka, tur viss skaidrs, bet starpsienas no dubultā reģipša,atbrauca meisteri, pateica kādus materiālus vajag, MP 75, apmet arī reģipša sienas, ar materiālu var tik labi, ka principā uzreiz var krāsot, var nešpaktelēt. Izklausās labi, bet citi meisteri, reģipsi nekad mūža neatmet… jautājums, apmet vai ne? Vēlētos vairāku meisteru viedokļus. Paldies

Re: Reģipsis un apmešana.
Autors: N ()
Datums: 25/03/2023 18:43

Reģipsis jau pats par sevi ir taisns, priekš kam apmest?

Re: Reģipsis un apmešana.
Autors: Ancis ()
Datums: 25/03/2023 18:49

N rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Reģipsis jau pats par sevi ir taisns, priekš kam
> apmest?


Jā, ir taisnas.
Tāpēc radās šāds jautājums un, vai apmetot reģipsi, to nebojā? Vai tas ir tāds pats efekta ka špaktelējot?

Re: Reģipsis un apmešana.
Autors: agrais ()
Datums: 25/03/2023 18:50

UK visas reģipsa sienas apmet...nu ne akurāt apmet, bet uzvelk tadu paris mm biezu kartu. Neatceros ka to materialu sauca, bet pie mums tadu nekur redzejis neesmu. Bet tajas majas kur poļi strādaja, tur jau sienas tika spakteletas, to šmāki vini nesmereja. Nu angli vispar jociga tauta...Par MP uz regipsa...Neesmu tadus brinumus redzejis....Es to nekad nedaritu. MP žūst diezdan ilgi, kas tur apaksa paliek..kas to zina. Var jau but ka ta kada jauna tehnologija, es vienkarsi stipri atpalicis.. :}Varu vel piebilst...angliem tas regipsa sienas rezultata sanaca diezgan viļņainas. Bet tas varbut no meistara atkarigs.Katra gadījuma pēc gruntskrasas tika ar spakteli pielabots diezgan daudz. Un cik man bijusi darīsana ar MP apmestam sienam, tad uz tam vareja tepeti limēt, bet par krasosanu gan nē...Nu varbut man vienkarsi nepaveicas redzet kvalitativi apmestas sienas. Ar MP...

Re: Reģipsis un apmešana.
Autors: Zzz ()
Datums: 25/03/2023 19:18

Extra cenu grib uzlikt

Re: Reģipsis un apmešana.
Autors: Janisssssssss ()
Datums: 25/03/2023 20:36

Uz ģipškartona var mest,bet ir savas nianses.Apmetumu protams var uzreiz krāsot,bet pieliekot pie sienas prožektoru, nekā laba nebūs. Tāpēc to sauc par pelēko apdari. Nekad nebūs tik labs efekts kā špaktelējot un slīpējot. Padomā kārtīgi vai tas ir vajadzīgs. Naudu ietaupīsi, bet kvalitāte arī nebūs tik augsta.

Re: Reģipsis un apmešana.
Autors: Ivara Godmaņa vārdabrālis ()
Datums: 25/03/2023 20:44

Kā saka politiķi: Interesants jautājums? Taču tas samērā plašs. Būtība ir apstāklī ka būvniecībā izšķir “slapjos” un “sausos” darbus. Un izšķir tapēc, ka ar slapjajiem darbiem ļoti neērti strādāt aukstumā, salst nagi un pakaļa. Un lūk – riģipša būvkonstrukcijas tika izdomātas tā, lai tās attiecinātu pie sausajiem darbiem – tatad minimāla apdare ar ūdeni un nav vajadzīgs laiks tā izžūšanai pie 0°. Tapēc man personīgi tādu “meisteru” ierosinājums vēl papildus apmest ...tas ir apmetums sāk skaitīties no 10mm, zem 4mm ir tepe vai špahtele - izraisa žagas. Taču ar ko velns nejoko – ja tev pieliekot pie sienas 1,5m taisnu kārti starp virsmām rodas sprauga virs 4...6mm, tad noteikti nepieciešams apmetums! Un vēl – apmetumu var veidot dekoratīvu ar izciļņiem, jo varbūt tādu grib tava laulātā. Jo kā sacīts ”ko vēlas sieviete – to vēlas dievi”.

Re: Reģipsis un apmešana.
Autors: Mr. ()
Datums: 25/03/2023 23:48

Ģipškartons tāpēc arī tika izdomāts, lai nebūtu jāapmet sienas, lai ietaupītu laiku, naudu, un iegūtu augstāku virsmas kvalitāti, bet te kāds grib visu darīt pretēji. Kas ir jāpīpē lai kaut kas tāds ienāktu prātā.

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.