UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
MP75 sagatavošana tapešu līmēšanai
Autors: N ()
Datums: 15/10/2023 01:39

MP75 neskaitot dziļumgrunti ir nepieciešams vēl ko darīt pirms tapešu līmēšanas?

Es neizdarīju, tikai sagruntēju ar daudz dziļumgrunti. Tapetes pielipa godam, bet tapetes krāsojot pāris burbuļi uzradās.
Ir paredzams, ka šie burbuļi paliks vairāk, jo esmu procesā kādu soli izlaidis, vai jāpieņem, ka tur vienkārši ir gadījies plānāk uzsmērēt līmi, un ar šprici saspiežot iekšā līmi šo problēmu atrisināšu?

Re: MP75 sagatavošana tapešu līmēšanai
Autors: agrais ()
Datums: 15/10/2023 08:07

Slikti nogruntets, nepareiza lime, slikti uzklata lime, nav pareizi izmercetas tapetes, ja bija vajadzigs.Telpa pa karstu, caurvejs...Galu gala ari tapetes var but pie vainas, esmu ar tadu lietu dažas reizes sastapies. Es rulleju tikai ar rullīti, nekadas birstes vai nezin kas vel...tas arī var iemesls burbulu veidosanai. ja krasojamas tapetes, tad burbuli pārgriež ar tepesu nazi, piesmere ar limi un pierulle. Tad nokraso un nekas nav redzams. Ja nekrasojamas...arī tad var giezt, bet tas atkarigs no tapetes, raksta ,prasmem utt. Var meginat ar sprici spiest, rezultats kaut kads bus...

Re: MP75 sagatavošana tapešu līmēšanai
Autors: valērijs ()
Datums: 15/10/2023 09:13

Jātur galvā, ka mitrumuzsūcošās tapetes stiepjas un saraujas (rezultātā burbuļi) atkarībā no konkrētajā vietā un konkrētajā momentā pieejamā mitrma daudzuma. Ja līdz krāsošanai viss bija labi, tad vēlāk pie vainas var būt pārāk lēna un nevienmērīga krāsas (mitruma) uzklāšana. Labāk četras ātras ļoti, ļoti, ļoti, ļoti plānas, plankumainas, caurspīdīgas krāsas kārtiņas, nekā divas lēnas, biezas, pamatīgas.

Re: MP75 sagatavošana tapešu līmēšanai
Autors: N ()
Datums: 15/10/2023 14:53

Tapetes vinila, flizelīna,līme priekš flizelīna tapetēm.
Krāsa apžuva, burbuļi pazuda, neredzu vai kur līmi špricēt. :D

Krāsošu otru kārtu un skatīsies, slapjā krāsā, kamēr burbulis redzams, gan jau nebūtu gudri ne griezt, ne špricēt, ne?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******     ******    ********   **     **  **     ** 
 **    **   **    **   **     **  **     **  **     ** 
 **         **         **     **  **     **  **     ** 
 **   ****  **   ****  **     **  *********  **     ** 
 **    **   **    **   **     **  **     **  **     ** 
 **    **   **    **   **     **  **     **  **     ** 
  ******     ******    ********   **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727