UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Sienu špaktelēšana
Autors: Ezisd ()
Datums: 08/01/2024 18:42

Cik pareizi būtu, lai nebūtu čakara ar karkasa/reģipša skrūvēšanu, tad esošās sienas noarmēt un nošpaktelēt? Sienas daudz maz taisnas, skaidbetons+apmetums ir esošais

Re: Sienu špaktelēšana
Autors: N ()
Datums: 08/01/2024 20:28

Man precīzi tāds pats stāsts bija. Tjipa apmēram taisnas sienas, skaidbetons ar veco cementa apmetumu. Beigās izgāja kautkas ap 3t ģipša, lai sienas actually dabūtu taisnas. :D

Bet, džeki ar aparātu visu izdarīja 3 dienās, ieskaitot tehnikas savešanu un sakopšanu aiz sevis.

Re: Sienu špaktelēšana
Autors: ints45 ()
Datums: 09/01/2024 13:51

Reģipša pielīmešana ar Perlfix varētu būt mazāk darbietilpīga

Re: Sienu špaktelēšana
Autors: Jampadracis ()
Datums: 09/01/2024 14:18

Nezinu kā citiem, bet tas perflex jāizlieto 15min laikā no brīža, kad pielej tam ūdeni. Es teiktu, ka 10min drīzāk, jo tuvāk 15 tas jau rairs nav lietojams. Nospļāvos un izmantoju flīžu līmi. Ir kas stāsta, ka ar montāžas putām līmē.

Re: Sienu špaktelēšana
Autors: Aldiss ()
Datums: 09/01/2024 16:23

Jampadracis rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nezinu kā citiem, bet tas perflex jāizlieto 15min
> laikā no brīža, kad pielej tam ūdeni. Es teiktu,
> ka 10min drīzāk, jo tuvāk 15 tas jau rairs nav
> lietojams. Nospļāvos un izmantoju flīžu līmi. Ir
> kas stāsta, ka ar montāžas putām līmē.

Ir poliuretāna putas, kuras kāreiz ir paredzētas plākšnu līmēšanai. Vienkārši. Ātri. Viegli. Es izmantoju ātri cietējošās Tytan 60 Seconds. [tytan.com].
Galvenais pareizi uzklāt, lai neveidotos gasa kabatas, no kurām izplūstšais gaiss, piespiežot plāksni pie senas, iepūš putas sejā.

Re: Sienu špaktelēšana
Autors: agrais ()
Datums: 10/01/2024 07:33

Ja sienas daudz maz līdzenas un līmeni, tad ar putam var. Bet ja ar bedrem, ja līmenis galigi nav, tad sanak diezgan bieza karta un ar putam nekas nesanaks. Nezinu kada problema ar perflix...esmu diezgan daudz limejis, viss ok. Roka japiešauj ir, jamak novertēt uzmaisitas limes biezums un daudzums.Jamaisa tik, cik vienai loksnei vajag, vai ja viss piegatavots, tad var paspet vel kadu pielikt. Es parasti maisu vienai loksnei.Tad var normali pielikt, pielimenot, nekas nesakalst procesa laika.Bet jasaprot arī ka sienas atbilstoši jasagatavo. Ja uzsucoša virsma tad jagrunte ar dzilumgrunti, ja neuzsūcoša, tad betonkontakts vai kas tamlīdzigs piemerots....



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **     **  **    **  **      **        ** 
 **    **  **     **  **   **   **  **  **        ** 
 **        **     **  **  **    **  **  **        ** 
 **        **     **  *****     **  **  **        ** 
 **        **     **  **  **    **  **  **  **    ** 
 **    **  **     **  **   **   **  **  **  **    ** 
  ******    *******   **    **   ***  ***    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727