UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Papildus reģipša kārta griestiem - svars
Autors: Pēteris Mazais ()
Datums: 24/05/2024 15:23

Ir telpa ar koka pārsegumiem un parasto reģipsi 1 kārtā. Par cik tur plānoju izbūvēt katlu telpu, tad domāju likt Ugunsdrošo reģipsi virsū jau esošajam, lai atbilstu normatīviem.

Radās jautājums vai esošie metāla profili spēs noturēt 2 kārtas reģipša griestos? Vai jāņem nost pirmā kārta un kaut kā jāstiprina esošais metāla karkas?

Re: Papildus reģipša kārta griestiem - svars
Autors: agrais ()
Datums: 25/05/2024 07:58

Te jau neviens kafijas biezumos neeizīlēs ka tev tie griesti uztaisīti.Ja viss izdarīts ka vajag, tad skrūve virsū, būs ok. Nu ja būve jaunu maju, tad jau projekts ir. Ja kaut ko parbūve, un visu tur gribi sakartot pec prasībam...tad sac ar to, vai vispār tur drīksti to darit, un kadas vispār prasības.Bet tad jau ar projektam jābūt....

Re: Papildus reģipša kārta griestiem - svars
Autors: Hmm ()
Datums: 25/05/2024 17:43

Tā ir, nevar izzīlēt kā karkass saksrūvēts.. ja skrūvēts pēc prasībām, tad nevajadzētu būt problēmām.. ja skrūvēts optimizējot, piemēram kā sienas, tad var būt slideni... :)
Ja nav skaidrības kas kā, tad jāpāriet pāri ar magnētu/detektoru, jāsstrīpo kur jūt profilus, pēc tam jāizzāģē kāds caurums un jāpaveras kas tur darās.

Re: Papildus reģipša kārta griestiem - svars
Autors: Oho ()
Datums: 26/05/2024 20:53

Nu kur problema, skruve tik virsu, tik sudigs karkass, ka iztur tikai 1 kartu... nu tur loti japiepulas lai tadu uztaisitu.

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.