UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: laminats uz betona gridas
Autors: Edds ()
Datums: 15/02/2007 21:27

Plaisas - ņem fleksi, betona ripu, metāla losnes (var nopirkt 10 * 120 mm), , škidro stiklu vai epoksīda līmi (pie bada der arī cementa/ūdens maisījums) paralēli plaisai iefleksē apmēram 15-20 mm 15 cm garas joslas (ja plaisa gara tad ik pa 30 cm, ja nē, tad ik pa 50 cm). ielej plaisā saistvielu un iegrmdē metāla loksnīti, nolīdzina, ļauj nožūt (12 - 48 stundas, atkarībā no saistvielās). GATAVS un nekas nečīkstēs.

Re: laminats uz betona gridas
Autors: RW ()
Datums: 16/02/2007 20:17

Bet kā ir ar, piemēram, grīdas reģipša plātnēm vai citām plātnēm, kuras izmanto segumam.. Uz betona uzliek vadulas, tad izlīdzina keramzītu 3-4cm un tad liek virsū plātnes. Viņas jau laikam vajadzētu likt divās kārtās, lai būtu drošs, ka šuves nesāk staigāt. Kaut gan lamināts arī izdalīs lietderīgo slodzi un šuves vienai vai otrai pusei nevajadzētu celties augstāk vai zemāk.. Vai ir kāda pieredze ar to? Kaut ko dzirdēju par tvaika izolāciju zem keramzīta.. Ja šāda veida grīdu ierīko stāvā virs telpām, kuras ir apsildītas, tad es neredzu vajadzību pēc tās, ja vien, varbūt, negribas tērēt keramzītu, jo pārsegumā, piemēram, ir caurumi (humors). Vienīgā vieta, kas var atdzist un ziemā būt auksta, ir vieta, kur pārseguma plātne balstās uz ārsienas, tad tajā vietā arī varētu pārseguma plātne būt augsta, bet pārējā plātnes daļa jau saslils no abām pusēm.
Tad vēl ir jautājums par to ISOPLAAT. Tā būtu, laikam, siltuma izolācija. Saprotams, ka tie pāris cm keramzīta, neko daudz tai siltuma izolācijas ziņā nedos, tad ir jautājums, (cik zinu, tad tā plānā izolācija maksāja diezgan dārgi, taču bija arī ļoti efektīva) vai tiešām šī papildus izolācja ir vajadzīga.. keramzīts galvenokārt kalpo kā izlīdzinošais un nedaudz arī siltumu izolējošais materiāls (jo plānā kārtā) un saprotams, ka zem lamināta prasās kaut kāds mīkstāks materiāls, kur, piemēram, manā skatījumā var izmatot tās vāļink veida materiāla plāksnes, kas nemaksā tik dārgi.
Attiecībā uz tām plaisām, es uzskatu, ka, ja gribas saremontēt pa foršo un zin, ka dzīvokli nenotirgos, bet pats tur dzīvos, tad, labāk jau būtu to kārtu "deaktivizēt" un uzlikt kādu plātni. Varbū tagad nečīkstēs, būs miers, bet laikam ejot kaut kas var sēsties, un tad tā plānā kārta saplaisās tik un tā. Ja vēl bērni mājās sāks spēlēt kariņus vai augstāk pa zemi, tad jau viss kas var gadīties.

Ar cieņu,
RW..

Re: laminats uz betona gridas
Autors: Uldis-būvinženieris ()
Datums: 26/02/2007 19:41

RW, tev laikam jau galīgi jumts aiz.......!

Man nopērkot dzīvokli dažās telpās bija grīdas no skaidenēm, kas sanaglotas uz brusām, gribējās šajās telpās vietām flīzētas grīdas un tad nu es dariju tā:
- izlauzu veco grīdu
- ieklāju plēvi, lai pasargātu sevi no liekiem izdevumiem, kas saistīti ar kaimiņa dzīvokļa remontēšanu
- ierīkoju vadulas manā gadījumā no koka visā grīdas biezumā (manā gadījumā 7-8 cm)
- nopirku keramzītu, man škiet, ka ar frakciju 5-10 mm un cementu, sajaucu ar ūdeni atbilstošās devās (nepārliecināja mani variants vienkārši iebērt un izlīdzināt keramzītu!)
- izlīdzināju, līmenis bija ~ 10 mm zem nepieciešamā
- pagaidiju, lai pastāv līdz nākamajai nedēļas nogalei (protams nepieciešamas apklāt ar plēvi)
- nākamajā nedēlas nogalē samitrināju, nu jau, keramzītbetona grīdu ar ūdeni
- iegādājos Sakret smilšu un cementa maisījumu klona grīdu ierīkošanai, sajaucu ar ūdeni nepieciešmajās devās un izlīdzināju nepieciešmajā līmenī (atkal apklāju ar plēvi uz nedēlu).
- tad nepieciešams šo te žāvēt vismaz mēnesi
- un tagad varu flīzēt, ja nepieciešams laminātu arī var klāt, tikai jāpievērš uzmanība, lai grīda būtu izžuvusi
- par plaisām neuztraucos, jo tās te nav iespējamas, grīda ir sadalīta segmentos atbilstoši vadulu izvietojumam

Pagaidām problēmu nav!

Re: laminats uz betona gridas
Autors: Harijs T ()
Datums: 01/03/2007 23:45

Ar ISOPLAAT 7,4mm pilnīgi pietiek ja grīdas līmenis daudz maz normāls. Ja ne tad izlīdzini ar pažizlīdzinošu masu.
ISOPLAAT ir idiāls materiāls kurš spēj sevī uzņemt betona smalkos gružus lai lamināts vēlāk nečarkstētu un neradītu lieku troksni kaimiņam, sev.

Re: laminats uz betona gridas
Autors: EjTakTu ()
Datums: 02/03/2007 15:28

RW
Nu viena saruna te jau kaut kur bija. Lai vieglāk atrast [buvnieciba.delfi.lv]

Re: laminats uz betona gridas
Autors: RW ()
Datums: 12/03/2007 16:20

Nu skaidrs, ar ISOPLAAT domāju 7mm spīdīgo ruļļveida materiālu, mistake!

Bet pastāsti man būvinženierīt, cik tad laiku tev tas aizņēma? Nieka pusotru mēnesi? Ašais zellis, bet nu kas i tas i, māja vairs nebūs, toties grīda spīdēs un laistīsies!

Re: laminats uz betona gridas
Autors: RW ()
Datums: 12/03/2007 16:27

Arguments par plēvi dēļ kaimiņiem! Pietiekami spēcīgs, lai pārliecinātu!

Re: laminats uz betona gridas
Autors: Uldis-būvinženieris ()
Datums: 12/03/2007 19:30

Ja jautājums bija man, tad laiks ko pavadiju grīdas ierīkošanai sekojoši:
viena diena visu sagatavojot un ielejot keramzītbetonu un otra diena, lai uzlietu betona kārtu. Protams var negaidīt nedēļu starp šiem posmiem, var arī otrā dienā liet virsū klonu, man vienkārši pašam nebija laiks to darīt. Par pusotru mēnesi runājot - jārēķinās, ka betons ilgi žūst.

Re: laminats uz betona gridas
Autors: RW ()
Datums: 14/03/2007 18:19

Kas tieši tevi nepārliecināja tajā variantā, kurā netiek veidots keramzītbetons, bet gan atstāts kā irdens materiāls?

Re: laminats uz betona gridas
Autors: Uldis-būvinženieris ()
Datums: 14/03/2007 20:39

tas, ka irdens keramzīts var sēsties vai sadrubt berzes rezultātā, bet kā betons tas darbojas kā viens vesels un nerodas granulām savā starpā berze.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **        **  ********   **     **  **     ** 
  **   **         **  **     **  **     **   **   **  
   ** **          **  **     **  **     **    ** **   
    ***           **  ********   **     **     ***    
   ** **    **    **  **          **   **     ** **   
  **   **   **    **  **           ** **     **   **  
 **     **   ******   **            ***     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727