UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Dēļu grīda
Autors: PLB ()
Datums: 02/04/2007 21:45

paldies par padomiem, sākšu lēnām rīkoties:)

Re: Dēļu grīda
Autors: paparam ()
Datums: 08/04/2007 03:49

es savaa dziivoklii liku lapegli 17cm platu un 33mm biezu, ar spundeem. Protams arii es liku uz betona /liidzena diezgan/, bet savulaik neviens tik labus padomus kaa tagad man nepiedaavaaja, taadeejaadi es liku uz liisteem kaut kaadi 12mm un diezko labs risinaajums tas nebija, bet no kljuudaam maacas, proti deeljus sameeraa gruut bija sadziit kopaa lai nerastos skirbas, ciiniijos mociijos un kjiiljus diibeljoju pie griidas un sanaaca diezgan OK, skirbas praktiski nebija un pasham prieks un mute smaida, bet skirbas kaa par nelaimi uzradaas bik veelaak peec meenesha. Un tad pasham likaas, kas mani diidija un kapeec nevareeju veel to 1 meenesiiti paciesties! :) Deelji bija nostaaveejushi dziivoklii apkures sezonaa jau kaadus 1-2 meeneshus, un mitrums bija kaadi 10% /kad atvedu ap 13%/, tiko meerot bija 7,7% /penjemot ka lapegles bliivums 700kg/m3, taatad pirms deeljus skruuvee, liimee vai kaa savaadaak ieteiktu pagaidiit liidz mitrums nokritiis ap tiem 7 procentiem.

Re: Dēļu grīda
Autors: EjTakTu ()
Datums: 09/04/2007 02:53

Nu man tāfelēti dēļi nostāvēja blakus telpā 6 gadus. Tomēr tas neizslēdza iespēju dabūt šķirbas :D Lieta tāda, ka izrādīj;as maita, spundētājs nebija vienmērīgi iestādījis savu frēzi. līdz ar to pat vienu dēli pārzāģējot uz pusēm, šamējā priekša nelīda šamējam pakaļā :D nu por(no)grāfija gatavā. lai es ķīlētu cik varu, tik un tā šķirbas kā kaimiņienei ;) Bet jāsaka ka pārējā virsma nu taisna, ka bail...

Re: Dēļu grīda
Autors: pats tāds! ()
Datums: 11/04/2007 15:49

"meistari" uzlika jaunbūvē spundēto priedes koka grīdu, no sākuma izskatījās ideāli, nekādu šķirbu spundes vietās. pēc pāris mēnešiem (tika pieslēgta apkura) tagad spraugas visās malās. izskatās laikam jau koks nebija pietiekami ižžāvēts. ko tagad darīt, ar ko aizpildīt tās šķirbas? vai labāk visu izjaukt uz pārskrūvēt, vai var aizpildīt ar kādu špakteli ? "meistari" ir nosvīduši protams jau.

Re: Dēļu grīda
Autors: saas ()
Datums: 11/04/2007 16:20

Pats vainīgs, ka devi likt neizžuvušus dēļus.

Re: Dēļu grīda
Autors: EjTakTu ()
Datums: 11/04/2007 17:02

Ja ir iespējams izjaukt un salikt no jauna, tad protams tas ir labākais variants. Lieta tāda, ka dēļiem būtu jāpastāv vismaz mēnesi tajā telpā un tajos apstākļos (apkure, temperatūra, gaisa mitrums) kādos šamējiem nāksies kalpot. Arī citiem grīdas segumiem nepieciešams "sarast" ar vidi, pirms tos ieklāj. Plākšņu materiāliem iesaka nedēļu. Pat linoleja un mīksto segumu galējo piegriešanu un pielīmēšanu veic pēc laika. Kā saka - kas lēni nāk, tas labi nāk. ;)

Re: Dēļu grīda
Autors: pats tāds! ()
Datums: 12/04/2007 06:54

izskatās ka nav variantu visu pārskrūvēt. vai varat lūdzu ieteikt kādu labu špakteli (koka krāsā), lai tās šķirbas aiztaisa citu. beigās gribējās nolakot

Re: Dēļu grīda
Autors: Girts B ()
Datums: 20/04/2007 17:17

To: pats tāds!
Par špakteli: koka krāsā ir tikurillas špakteļi dažādām koku sugām; tikai neticu, ka pēc tam atkal neparādīsies šķirbas- koks tak staigās.
Viens variants būtu frēzēt ar virsfrēzi visas dēļu garenšuves līdz kādiem 8-10 mm platumā un pēc tam spraugās līmēt līstes( labi izskatās arī no citāda koka);
Alternatīva- izfrēzētās spraugas pildīt ar kādu silikonveidīgu mastiku.
Abos gadījumos izfrēzējums vēlams ar fāzītēm, jai nelec acīs iespējama līmeņu nesakritība.
Čakars ir ne pa jokam, bet rezultāts gana labs...

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **              **        **  **        ******** 
 **              **        **  **        **    ** 
 **              **        **  **            **   
 **              **        **  **           **    
 **        **    **  **    **  **          **     
 **        **    **  **    **  **          **     
 ********   ******    ******   ********    **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727