UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
flīžu pielīmēšana
Autors: Normunds1976 ()
Datums: 22/04/2007 22:02

Labdien!

Man ir jautājums par flīžu pielīmēšanu pie sienas. Apskatījos, ka ir pieejama speciāla flīžu līme. Vai ar to līmi es varu līmēt flīzes pa taisno pie krāsotas sienas vannas istabā??? Ja nē, tad kas būtu jādara, kā jāapstrādā siena pirms flīžu līmēšanas ar specializēto flīžu līmi.
Krāsojums ir vecs un pilnīgi gluds, tādēļ domāju, ka tā varētu būt kāda eļļas krāsa.

Re: flīžu pielīmēšana
Autors: garaamgaajeejs ()
Datums: 23/04/2007 17:48

Galvenais nočekot vai tā krāsa pati labi turas ja ir ok tad nomazgāt ar tipa VIVAclean un betonkontaktu pa virsu un tad līmēt.

Re: flīžu pielīmēšana
Autors: Normunds1976 ()
Datums: 23/04/2007 18:09

Paldies!

Re: flīžu pielīmēšana
Autors: Normunds1976 ()
Datums: 25/04/2007 03:17

Ar ko aizpilda spraugas starp flīzēm?

Re: flīžu pielīmēšana
Autors: Rakars ()
Datums: 25/04/2007 04:45

šuves aizpilda ar speciālu šuvotāju. Veikalā ir daudz un dažādas krāsas. Ir gan pulverveidīgs, kas jāsajauc ar ūdeni un jāaismērē šuves un ir jau gatava masa spainītī - ņem un tik smērē ciet. Visos stūros (iekšējos) iesmērē tādas pašas krāsas sanitāro silikonu. Ja kas neskaidrs būvmateriālu veikalā pārdevēji paskaidros + palasi uz iepakojumiem instrukcijas

Re: flīžu pielīmēšana
Autors: Jorens ()
Datums: 12/07/2007 05:06

Man tas pats koridori. Gribu izlidzināt sienu,bet nezinu vai to var darit uz eļļas krāsas.Tā droši ir jākasa nost,tad droši janogruntē!? Un pec tam jālīdzina! Varbūt kāds var ieteikt,kā labāk to krāsu dabūt nost,jo viņa diezgan labi turas. Varbūt kāds var pateikt,vai mani izplanotie darbi ir pareizi?

Paldies jau iepriekš!!!

Re: flīžu pielīmēšana
Autors: dimpleris ()
Datums: 14/07/2007 04:54

Nieviens muusdienaas neko nekasa ;) Nopeerc Knauf Betonkontakt un izsmeeree pa sienaam, taa sastaavaa ir kvarca smilts, un siena taadeejaadi paliks grubuljaina, taalaak var apmest, shpakteleet, fliizeet, vai kas nu paredzeets.

Re: flīžu pielīmēšana
Autors: Jorens ()
Datums: 22/07/2007 04:04

Paldies!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  **    **  ********  **    ** 
 ***   **  ***   **  ***   **  **        ***   ** 
 ****  **  ****  **  ****  **  **        ****  ** 
 ** ** **  ** ** **  ** ** **  ******    ** ** ** 
 **  ****  **  ****  **  ****  **        **  **** 
 **   ***  **   ***  **   ***  **        **   *** 
 **    **  **    **  **    **  ********  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727