UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
grīdas mīkstais segums
Autors: PLB ()
Datums: 30/04/2007 00:50

Labdien.
jautājums par mīkstajiem grūidas segumiem, tb kas klājas visā telpas platībā.
pašlaik ir slīpēta betona grīda (bloks/siltumizolācija/betona kārta). vai zem ši seguma kaut kas ir jaklāj apakšā? vai tas "tepiķis" ir ar kaut ko jālīmē pie pamatnes?
Iepriekš pateicos!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******    *******   ********  **     ** 
 **     **  **     **  **     **     **     **     ** 
 **     **  **     **  **     **     **     **     ** 
 **     **   ********   ********     **     ********* 
  **   **          **         **     **     **     ** 
   ** **    **     **  **     **     **     **     ** 
    ***      *******    *******      **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.