UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
špahtelēšana
Autors: Reno ()
Datums: 03/09/2007 03:29

Vai pēc veco tapešu noņemšanas siena ir jāgruntē ar dziļo grunti, lai varētu pēc tam plānā kārtā nošpahtelēt? Nebiju nogruntējis un laižot virsū shetrocku,viņš momentāli pielipa un rāva ārā gabalus , ritinājās nost ,utt.Kaut kāds murgs.Bija jāklāj otra kārta. Ar to nekādu problēmu.

Re: špahtelēšana
Autors: vix ()
Datums: 03/09/2007 03:50

nu principaa grunts jaaklaaj pirms jebkaadas darbiibas. grunts atkariibaa no vajadziibas



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        **    **  **     **  **        **    ** 
 **        ***   **   **   **   **        ***   ** 
 **        ****  **    ** **    **        ****  ** 
 **        ** ** **     ***     **        ** ** ** 
 **        **  ****    ** **    **        **  **** 
 **        **   ***   **   **   **        **   *** 
 ********  **    **  **     **  ********  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.