UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Flīžu šuvotājs
Autors: jap ()
Datums: 06/09/2007 17:13

Labdien!
Vai kāds varētu pateikt kā labāk ir dabūt nost šuvotāju no flīzēm? Šuvotājs ir melns un tagad arī visas flīzes tādas ir.

Re: Flīžu šuvotājs
Autors: EjTakTu ()
Datums: 06/09/2007 17:45

Ja nekas nelīdz, izlasi instrukciju :D Ja nopietni, tad kāda materiāla flīzes, kas par šuvotāju un kā šuvoji?

Re: Flīžu šuvotājs
Autors: Zorge ()
Datums: 07/09/2007 18:51

Nezinu kas tas tev par šuvotāju, bet es to parasti tīru ar parastajām virtuves švammītēm. No glancētās daļas tas nonāk bez problēmām (tīrot arī sausu), betja ir uz kādas neglancētas vietas, tad to vienkārši noberž ar raupjo švammītes pusi. Nav skaidrs kur ir problēma?

Re: Flīžu šuvotājs
Autors: shmurger ()
Datums: 14/09/2007 03:14

nuu, ja ir bijis normaals shuvotajs(mira ,piemeeram), tad skuju tu dabuusi vinju nost vairaak.... ja iet runa par jau piekaltushu shuvotaaju... taadu suudu kaa knaufu var noberzt mieriigi nost..

Re: Flīžu šuvotājs
Autors: sviestinieks ()
Datums: 14/09/2007 16:31

Parasti jau cilveeks paprasa kaa pareizi jaashuvo un peec tam shuvo,bet principaa jebkuru shuvotaaju var dabuut nost no fliizes pat piekaltushu tik vajag lielaaku pacietiibu un fizisku piepuuli(svamiites,plastmasas laapstinjas un pat papiira dvieliishi reizeem paliidz)

Re: Flīžu šuvotājs
Autors: GG ()
Datums: 14/09/2007 18:17

Sveiki!
Runājot par šuvotājiem man ir tāds jautājums - Kā izdarīt tā, lai flīžu šuves būtu mitrumu "atgrūdošas", mitruma ietekmē nesamērcētos un nemainītu krāsu un nesmērētos. Cik zinu, tad ir kaut kāds plastifikators, kurš tā kā būtu jāpievieno pie šuvotāja.. saucoties Delfin vai kā tamlīdzīgi!
"Lielajiem" flīzēšanas meistariem šis man ir testa jautājums.. Ja nevar pateikt kā novērst šuvotāja sasmērēšanos un līdz ar to man viņu pakalpojumi nav vajadzīgi...

Re: Flīžu šuvotājs
Autors: ms ()
Datums: 14/09/2007 19:30

Ir speciaalas uudeni atgruudoshas un arii uudens necaurlaidiigas shuvju masas. Toch zinu, ka Ceresitam taadas ir, gan jau ka citiem razhotaajiem arii.

Re: Flīžu šuvotājs
Autors: 1975 ()
Datums: 14/09/2007 20:27

ir arī VINCENTAM POLILAIN

Re: Flīžu šuvotājs
Autors: e ()
Datums: 14/09/2007 20:30

"mazajam meistaram" :D
Šuvotāju parasti lieto grāmatveži un citi papīru pārstrādājoši ļautiņi ;) Būvniecībā tomēr vairāk lieto šuvju aizpildītājus. Nu tad uzliec kaut vai google meklētājā "šuvju aizpildītājs", un smelies informāciju cik vēlies. Cik ražotāju, tik produkcijas. Tad arī pats varēsi testos piedalīties ;) Savādāk ziņas par "kaut ko, kurš tā kā...un saucas kā tamlīdzīgi" nav nopietnas.

Re: Flīžu šuvotājs
Autors: GG ()
Datums: 14/09/2007 21:29

to: e

Man kā gala pasūtītājam nav jāmeklē googlē un es varu nenopietnas runas te bīdīt un arī šuvotāju ar šuvju aizpildītāju vietām jaukt. Lai meklē meistari, kuri ar to naudu pelna! Ja nevar atbildēt un to nodrošināt, tad sorry!

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **      **  ********   ********   **      ** 
    **     **  **  **  **     **  **     **  **  **  ** 
    **     **  **  **  **     **  **     **  **  **  ** 
    **     **  **  **  **     **  **     **  **  **  ** 
    **     **  **  **  **     **  **     **  **  **  ** 
    **     **  **  **  **     **  **     **  **  **  ** 
    **      ***  ***   ********   ********    ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727