UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
galda virsma
Autors: vix ()
Datums: 15/09/2007 04:52

doma ir uzbliest no finiera galda virsmu.
njemshu kautkaadu 22mm biezu. domaju, ka pietiks.

lielaka probleema ir taa, ka tas jaadabun bruunganaa toni (domaju ar beici) un galvenais ka pa to jadarbojas ir lazerpele labi un nedriikst atri nobruzhaaties virsma. izsakiet savas versijas par teemu. bushu pateiciigs par kaadu atbildi.

lamineeta skaidene nederees, jo malas DIY variantaa kvalitatiivi nevar apstraadaat

Re: galda virsma
Autors: Didzisp ()
Datums: 15/09/2007 05:13

Nolako ar parketa divkomponentu laku un ja netaisīsi dančus ar kirzas zābakiem pa galdu, tad turēs ļoti, ļoti ilgi. Pa parketu jau ar kurpēm staigā un tad gadiem tur, bet ar peli jau nu točna parketnieci nenodeldēsi.

Re: galda virsma
Autors: vix ()
Datums: 15/09/2007 05:18

ir kāds ražotājs, ko varētu ieteikt? vai tās lakas arī pilnīgi matētas ir? ar ko labāk to brūngano toni dabūt. beicēšana varētu iznākt švīkaina šķiet

Re: galda virsma
Autors: Didzisp ()
Datums: 15/09/2007 15:39

Ja roka nav piešauta, tad pašķaidi to beici un beicē vairākas reizes, līdz iegūsti vēlamo toni. Nezinu kā ar to patriotismu, bet es izmantoju Rīgas laku un krāsu rūpnīcas krāsas un tai skaitā arī parketa laku. Ar šo laku pirms gadiem sešiem nolakoju virtuvē finiera darbavirsmas. Rezultāts ir ļoti labs, vienīgi tai vietā, kur sieva klapē gaļu vajadzētu pārlakot, bet datorpele jau nav gaļas klapējamais cirvītis. Droši vien, var izmantot arī citu ražotāju laku, vienīgi man ir negatīva pieredze ar uz ūdens bāzētām lakām. Var jau būt, ka man nav paviecies(gadījās nopirkt lielā celtniecības materiālu veikalā nopirkt, acīm redzot, pārsaldētu laku, kura vēl tagad nav nožuvusi), bet šī tipa lakas tomēr nav tik izturīgas.

Re: galda virsma
Autors: v_t ()
Datums: 15/09/2007 23:55

visvienkāršākā beice ir zilo graudiņu šķīdums

Re: galda virsma
Autors: vix1_tas pats vix ()
Datums: 16/09/2007 00:25

ar ko beici šķaidīt. kur labākās beices tirgo?
es lābāk piemaksāju un dabūnu labu kvalitāti. vēl variants bija domā, ka pēc beicēšanas ieeļļot.

Re: galda virsma
Autors: spk ()
Datums: 16/09/2007 02:28

Didzisp, a var par to virsmu sīkāk? Ckk bieza, vai ar kautko aplīmēta, kā ar maliņām, cik kārtāš beicēta/lakota?

Re: galda virsma
Autors: Didzisp ()
Datums: 16/09/2007 06:58

Man ir parasts biezs finieris (laikam 30mm, slinkums iet mērīt). Izzāģēju no loksnes vajadzīgo formu un ar virsfrēzi apfrēzēju apaļas malas. Neko virsū nelīmēju un, lai virsma būtu pēc iespējas gaišāka, to arī nekādi nebeicēju. Lai virsma būtu perfektāka, tad pūtu laku ar pulverizātoru, bet principā var krāsot arī ar rullīti. Cik reizes lakoju, vairs neatceros. Es visas tās lietas daru uz "čuju" un nekad neievēroju nekādas stulbas instrukcijas. Kad man liekas ka laka ir pietiekoši bieza, tad arī vairāk nelakoju.

Re: galda virsma
Autors: vix ()
Datums: 02/10/2007 16:06

vai pēdējo lakas kārtu var noslīpēt un pēcāk nopulēt? tādējādi iegūt labi gludu virsmu? vai kā citādāk?

Re: galda virsma
Autors: garaamgaajees ()
Datums: 03/10/2007 22:13

nu ir labas teknos ūdens bāzes, sadolin spirta beices. Par to parketa lakas nepieciešamību gan pāršauts. Panem to pašu sadolin pro mēbeļu laku, būs tiešām ok.
Ja uretāna bāzes laka pašķaidi ar 650 šķīdinātāju vai acetonu ja gribi ļoti matētu.
Beicē ar pūšanu.
Lako 3-4 kārtas ar starpslīpēšanu ap 150+/- 30 smilšpapīru.
Kārtu skaits pēc vajadzības var mainīties.
Ja ūdenslaka ta beidzamo kārtu noslīpē ar 800-1200smilšpapīru.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         **     **        **  **     **   *******  
 **    **   **     **        **  **     **  **     ** 
 **    **   **     **        **  **     **         ** 
 **    **   **     **        **  **     **   *******  
 *********  **     **  **    **  **     **         ** 
       **   **     **  **    **  **     **  **     ** 
       **    *******    ******    *******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727