UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
spakteleesana
Autors: muncis ()
Datums: 19/09/2007 02:05

Cik sobriid maksaa m2 sienas apsuussana ar regjipsi?
un cik maksaa regjipsa spraugu, durvju spraugu aizspakteleesana?

Re: spakteleesana
Autors: sviestinieks ()
Datums: 19/09/2007 02:20

Apsuusana 5-6 ls m2 ,spaktelesana ar kraasosanu tik pat. par durvju spraugaam tur ir jaaredz,nesaprotu kas ar to ir domaats.

Re: spakteleesana
Autors: shmurger ()
Datums: 19/09/2007 02:53

apshuushana vai tad nebija no 7Ls saakot.. 5Ls bija pirms trim gadiem... inflaacija ,odnako...:D ja godiigi, tad mees jau pa chiriku shujam...

Re: spakteleesana
Autors: sviestinieks ()
Datums: 20/09/2007 03:39

to muncis
Redzi ko dara inflaacija 19:20 veel ar 5-6Ls par m2 buutu izsprucis,bet 19:53 jau 7-10Ls ja vajag domaa aatri,jo riitdien kas zin...:)

Re: spakteleesana
Autors: shmurger ()
Datums: 20/09/2007 04:01

man te viens frukts piedaavaaja , lai es starpsienas shim uzlieku .. cipars shim jau bija izdomaats, maksaashot vinjsh 5,90m2 karkass, vate, no abaap puseem dubults regipss...psc kaut kaads, gan jau atradiis kaadu mulkji...

Re: spakteleesana
Autors: sviestinieks ()
Datums: 20/09/2007 04:10

Man ar piedaavaaja ar rotbandu sienas izvilkt,noshpakteleet un uzliimeet tapetes ar ziimeejumu tik veel nezinot kaadas cena 7,5m2,neticeesi atteicos.
Bet teiksim Ziedonjdaarza maajaas dzeki par 4Ls m2 kaapnju telpu taisiija arii rotbands & malarka+kraasoshana :)

Re: spakteleesana
Autors: shmurger ()
Datums: 20/09/2007 04:26

ha ha ha , kaa reiz taamiiti uztaisiiju vienam ziedonjmaajas pagjikam... sanaaca 6tk par darbu .. 8.5Ls/m2 kriits nost/bisku rotbands/vetoniits/nogr/nokraasot. stukoju , ka jaapiesviez laikam...

Re: spakteleesana
Autors: PLB ()
Datums: 20/09/2007 06:35

baigi izlepuši visi.
plēš tādu kāpostu...ka tik kvalitāte būtu attiecīga, bet reti ka tā ir.
es te nesen interesējos, cik maksā pierīgā noflīzēt vannasistabu. tip līdzens nogruntēts reģipsis+jau uzklāta hidroizolācija + pats pērku materiālus (pats par sevi saprotams). parastās flīzes 40x25, parastais klājums..bez diagonālēm, visādiem tur dekoriem utt. šis te prieks maksā 16-20 ls/m2.
stulbums. man no sākuma likās, ka šis te viens kantoris ir galvu sapiedis..bet pācāk, kad apzvanīju citus, izrādījās ka tādas tās cenas ir.
normāli tā..4-5 dienās pelnīt 500ls.

Re: spakteleesana
Autors: shmurger ()
Datums: 20/09/2007 14:32

jajau shitaads pamats, vienkaarsha fliizeeshana, tad ie pa 12Ls

Re: spakteleesana
Autors: sviestinieks ()
Datums: 21/09/2007 02:38

maksa atbilst pieprasijumam,bet kvalitaates zinjaa,kas tev liedz kameer darbs nav pabeigts izmaksaat teiksim 60% naudas,bet kad pabeidz un tu esi apmierinaats tad paareejo.Un tad veel taads jautaajums tev pasham kaadreiz ir ienaacis galvaa savam darba deveejam pateikt:"zini tu man par daudz maksaa,mosh tu vareetu biku man algu piegriezt?"domaaju nee,tad kapeec man dariit kko par teiksim 10Ls/m2 ja cits maksaa 15

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   ******    **     **  **     **  **    ** 
 **   **   **    **   **     **   **   **    **  **  
 **  **    **         **     **    ** **      ****   
 *****     **   ****  *********     ***        **    
 **  **    **    **   **     **    ** **       **    
 **   **   **    **   **     **   **   **      **    
 **    **   ******    **     **  **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727