UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Rullītis krāsošanai ?
Autors: Baumis ()
Datums: 21/09/2007 18:12

Nevaru sacensties ar Jums, bet pieredze kaut kāda ir. Patreiz noņemos ar savu māju 280m2, esmu izšpaktelējis, izlīpējis, nogruntējis. Tagad sākšu krāsot, tādēļ jautāju, jo līdz šim izmantoju vannīti. Būs jāpamēģina no spaiņa - ar ātrām rokas kustībām, nevajadzētu rasties problēmām.

Re: Rullītis krāsošanai ?
Autors: shmurger ()
Datums: 22/09/2007 01:24

pameegjini gan, taa buus labaak, laid to rulliiti taa fiksi paar kraasu spainii, taa lai shis ""uztin"" kraasu virsuu...atceries- ar vienu samitrinaajumu kraasu uzklaaj vienai rullisjha paltuma slejai, ne vairaak..

Re: Rullītis krāsošanai ?
Autors: aaaa ()
Datums: 25/09/2007 03:45

Es gan darīju tā, un nekāda vaina - super nokrāsojās - krāsoju tikai ar lupatu rullīšiem, jo tie porolona nav nopietni. Ar rulli paņem vienā ruļļa pusē baigo krāsas pikuci, tad fiksi, tā lai nenopil to pļecku ar ruļļa kustību uz sāniem (pret rullēšanas asi) iztriepj to lielo krāsas devu pa sienu un tad jau tālāk smuki norullē - sanāk vienā reizē uznest vairāk krāsas. Un pirmajai kārtai ideāli - ātri un efektīvi. Skatījos kā mums darbā profesionāls krāsotājs krāsoja sienu - slikta dūša palika - krāsu katru reizi uz ruļļa ņēma nenormāli maz un tad katru pleķīti n-tās minūtes rullēja visos virzienos. Rezultāts bija tizls un vajadzēja krāsot n-tās reizes, un nenormāli liels laika patēriņš.

Re: Rullītis krāsošanai ?
Autors: Reno ()
Datums: 25/09/2007 04:13

Un kā sanāk ar krāsas patēriņu? Un, ja uz sienu uzspīd slīpā gaisma, vai ar tik ideāli izskatās? Logam prētējā siena, jau parasti būs laba, bet kur sānu gaisma...

Re: Rullītis krāsošanai ?
Autors: PLB ()
Datums: 25/09/2007 05:03

es te šonedēļ kāreiz krāsoju mājās griestus un sienas.pamēģināju gan ar to vanniņu, gan bez.
bez man patika labāk, gan krāsas varēja paņemt vairāk, gan arī mazāk skraidīšanas līdz tai vanniņai. uzliki spainīti uz platformas un tikai japieliecas lai paņemtu kārtējo krāsas porciju. nav jāķēpājas ar krāsas liešanu utt. var ieekonomēt uz tās vanniņas rēkina:)
principa, kvalitātes ziņā nekādas starpības nav. man liekas, ka to vairāk ietekmē pats rullītis un krāsošanas tehnika.
par to cītīgo rullēšanu, tur gan es piekrītu. problēmas rodas tad, ja dazādās vietās krāsas slānis ir ar dažādu biezumu...tapēc foršāk sanāk, ka tā krāsa tiek pamatīgi izsmērēta. tā kļust ar raupjāku virsmu, un sīki defekti pazūd.
protams sanāk diezgan ilgi krāsot un vairākas rezes(12 m2 gierestus es krāsoju kādas 3 h un 2 reizes), bet rezulātāts ir tā vērts.

Re: Rullītis krāsošanai ?
Autors: Baumis ()
Datums: 26/09/2007 16:27

Vīri ! Iesakiet labākās krāsas sienām un griestiem.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **    **  **    **  ********  
 **     **  **        ***   **  **   **   **     ** 
 **     **  **        ****  **  **  **    **     ** 
 **     **  ******    ** ** **  *****     ********  
  **   **   **        **  ****  **  **    **     ** 
   ** **    **        **   ***  **   **   **     ** 
    ***     ********  **    **  **    **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727