UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
JIKA pods - rezervesdaļas???
Autors: Lameris hauzenē ()
Datums: 09/10/2007 20:59

Pirmkārt, jau sorry, ja dažas profiņiem pašaprotamas lietas saukšu vārdos vārdos kādi liekas mani atbilstoši (jo pieļauju, ka visām figņām nezinu pareizos nosaukumus).

Tātad - par problēmu: ir mājās pods - uzlikts pirms gadiem 7. Visu laiku funkcionēja normaļno - taču, pateicoties mūsu ūdensvados tekošajam dzelžainajam ūdenim (un atzīšos - ne vienmēr savlaicīgi nomainītam ūdensfiltram), pēdējā laikā tas mehānisms, kas skalojamā kastē noslēdz ūdens padevi, kad kaste ir pilna ir sācis nenostrādāt - respektīvi pods tek. OK - izjaucu, noskaloju, esmu mēģinājis arī mazgāt tās sīkās detaļas ar dažādiem mazgāšanas/tīrīšanas līdzekļiem - taču parasti tas līdz tikai uz dažām dienām.

(vispār jau neizprotu ražotāju domugājienu - napig tādai vienkāršai lietai kā skalojamai kastei izdomāt tik sarežģītu mehānismu ar sīkām plastmas detaļām, blīvītēm u.t.t.!!!! krievu laiku kastes takš bija vienkāršākas!!!)

Man tas piegriezās - nolēmu iegādāt jaunu mehānismu, taču ak vai - veikalā (Cita Santehnika G.Astras ielā) man paziņo, ka sorry - neko atsevišķi netirgojot. Ja vēlos, varu pirkt visu podu ar pričendāļiem.

Un tagad jautājums - vai tiešām Rīgā nekur nevar nopirkt atsevišķi šo mehānismu?? Nu, vismaz skalojamo kasti vienu pašu...


Re: JIKA pods - rezervesdaļas???
Datums: 10/10/2007 01:08

var mehānismus nopirkt Kuršos,Naglex,Tapeks

Re: JIKA pods - rezervesdaļas???
Autors: zipaks ()
Datums: 10/10/2007 03:10

nu tu esi uzrāvies uz vienu reti tizlu veikalu.
varu papildināt sarakstu ar Krautu, Depo - tur ir visādas detaļas biezos slāņos

Re: JIKA pods - rezervesdaļas???
Autors: chaapslis ()
Datums: 10/10/2007 04:11

varbuut latgaliitee var kaut ko atrast, tur visaadu meeslu hotj zhopai jesh...

Re: JIKA pods - rezervesdaļas???
Autors: Didzisp ()
Datums: 10/10/2007 05:25

Man arī ir šīs firmas pods. Da nevajag tur neko mainīt. Defekts ir elementārs. Pirms noslēdzošā vārsta trubā stāv sietiņš un, kad tas aizsērē, podā krītas spiediens. Ūdens pienāk pārāk vāji un nespēj noslēgt vārstu. Iztīri to sietiņu un viss būs OK. Būtībā jau visi mehānismi ir vienādi un, ja rokas aug no īstās vietas, tad visās skalojamās kastēs var ielikt vienalga kādu mehānismu. Nu nav tais podos nekādas kosmiskās tehnoloģijas!

Re: JIKA pods - rezervesdaļas???
Autors: Peksis ()
Datums: 11/05/2008 09:44

Didzim! Tā nu gan nav. Arī man bija līdzīga problēma. Paliek mīksta noslēdzošā gumija un kamēr to nenomaini jeb tai virsū neuzliec papilodus cietāku gumiju, nekas nelīdz. Bet Krautā Jikai rezerves daļu nav, kaut gan podu pirku tur.

Re: JIKA pods - rezervesdaļas???
Autors: Didzisp ()
Datums: 11/05/2008 10:49

Peksis,mūsdienās jau laikam cilvēki galīgi sāk zaudēt radošu pieeju visiem jautājumiem. Nu pofig, ka nav bodē konkrētā ūdens nolaišanas mhānisma, vienmēr taču var kautko izdomāt un piemērot kādu gumiju no cita mehānisma. Protams, ja nevar uz poda mierīgu sirdi pačurāt, jo visu laiku galvā doma, ka skalojamā kastē nestāv orģinālais mehānisms, tad jāmeklē orģinālās detaļas.

Re: JIKA pods - rezervesdaļas???
Autors: aaaa ()
Datums: 11/05/2008 21:45

Man ar podu vēl jautrāk. Pods smalks - Gustavsberg. Šaize tieši tāda pati - pods tek, bet tek tāpēc, ka ar laiku tā noslēdzošā gumija ir palikusi cieta un nekas cits nelīdz. Tur neko pašam uzķīmiķot vienkārši pat teorētiski ir neiespējami - to gumiju ir jāredz. Nu lūk, izrādās nevienā no lielajiem veikaliem Gustavsberg rezerves daļas netirgo. Zvanīju uz Gustavsberg pārstāvniecību Latvijā, kur man apstiprināja, ka Gustavsberg podu rezervesdaļas ne podu tirgotāji, ne viņi paši netirgojot!!! Bet esot viens veikaliņš, laikam uz Pērnavas ielas, kur varot mēģināt meklēt - pat neatceros. Atmetu ar roku. Vot še tev - smalka firma, smalka firma...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        ********  ********   **    **  **      ** 
 **        **        **     **  **   **   **  **  ** 
 **        **        **     **  **  **    **  **  ** 
 **        ******    **     **  *****     **  **  ** 
 **        **        **     **  **  **    **  **  ** 
 **        **        **     **  **   **   **  **  ** 
 ********  ********  ********   **    **   ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727