UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: chaapslis ()
Datums: 24/11/2007 18:14

uniflotu sliipee ar 80nieku, vai pat 60nieku...jaapaariet vinjsh ir, lai vareetu nobeigumu bez lamaashanaas uzshpakteleet...
mana sheema ir taada
1 uniflott
2. nesliipeejot veelreiz uniflott(spakteleejot turam laapstu gandriiz 90graadu lenkjii pret sienu un LJOTI ruupiigi novelkam lieko nost)
3. paarsliipeejam (pavisam viegli un nespiezot) uniflotu
4.spakteleejam sheetrock, vai nu tikai paar shuvem, vai visu,nav atskjiriibas kaa, ir paarbaudiits...

regjipsha stuuros siets netiek likts, , protams, ja normaali stuuri salaisti. stuuros peec grunteeshanas iespiezam akrilu.regipsha gala shuves iegriez , nogruntee, un spaktelee bez sieta!!ja pliist ar sietu, tad ir lielaaki suudi!!!

!! siets netiek lietots vispaar , nekad neesmu lietojis, 10 gadu laikaa nav bijijis nekaadu pretenziju no neviena...paskatoties objektu peec ilgaaka laika, viss ir kaartiibaa!!

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: PLB ()
Datums: 25/11/2007 06:32

kā Tu panāc ka 4. punkā nesanāk šuvju vietās nelieli pacēlumi..tip ja nelaiž parī visai virsmai špakteli?? kādu tieši sheetrock izmanto...zaļo (universālā)?

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: chaapslis ()
Datums: 25/11/2007 18:38

man ir sava metode, zb jau rakstiit, labpraat paraadiitu.. katraa zinjaa nekaadu paceelumu nav , vismaz pat pats prasiigaakais klients nav piepisies(bij viens mugjila jaunkrievs juurmalaa, BET TAS IR ATSEVISKJS STAASTS)..

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: PLB ()
Datums: 26/11/2007 01:35

klau mabe tu zini kādu labu metodi, kā panākt lai tas uniflots tik ātri necietē.
lai arī cik precīzi es neivērotu tās ūdens/pulvera proporcijas, tā massa kļust drūpstoša jau pēc max 20 min. maisu lēnām un ar aukstu ūdeni atjaucu:(
ir dzirdēti stāsti, ka spečuki pievieno nedaudz piena :)bullšits? tad varot pusotru stundu strādāt:)


Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: chaapslis ()
Datums: 26/11/2007 02:35

nekaads piens!!! taa vinsh cietee un viss!!! autoshpaktels , piemeram , sacietee 5 -7 min laikaa...jaastraadaa ir aatri , meerkjtieciigaam :) kustiibaam unn jaaiejauc daudzums , kuru var paspeet izstraadaat... es parasti jaucu 5 L spainiitii ...ne jau pilnu, protams... un katru reizi , pirms jaukt jaunu devu, spainiic un laapstas jaanomzgaa...

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: aaaa ()
Datums: 26/11/2007 03:25

Parasti ar Uniflotu tiešām špaktelē sākumā, un viņš ir jājauc ļoti nelielām porcijām, jo ļoti ātri cietē. Man stūros (starp griestiem un sienu) pēc Uniflota ar balto PVA līmi ielīmēja papīra lentu, pārējās šuvēs liek stiklauduma sietu. Papīra lente itkā esot daudz labāka, un vecajā Eiropā špaktelē praktiski 100% tikai uz papīra, bet pie mums viņu neviens lāgā nemāk bez nurbuļu veidošanās iestrādāt. Beigās visu špaktelē ar zaļo Sheetroku. Zilo neņem, jo tas pārāk viegli slīpējas un var noberzt līdz papīram pavisam viegli. Tad gruntē un krāso, vai līmē tapetes.

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: PLB ()
Datums: 26/11/2007 03:47

heh..5 litru spainītis, es 1 litru spainīti iejaucu, un tad knapi paspēju visu izlietot.
man tur reģipša karnīze ar kaudzi stūru un visādu pričendāļu, tapēc iet lēni:(
es arī ievējoju,ka ja neizmazgā, tad tajā vietā tas uniflots vēl ātrāk sacietē:(
vai arī citreiz sanāk paģert kādu cietu dļiņu, un veidojas švīka špaktelējumā. galvenais, pat ja to atjauc atkal ar ūdeni, šamais pēc 2-3 min atkal ciets..:(

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: norm.chalis ()
Datums: 30/11/2007 03:25

nu o es pie taa visa vareetu piebilst-lai uniflots leenaak kalstu vinju maisiit vajaga ar maziem apgriezieniem,tas ir leeeeeeenaaam,daudz laika neieguusi,bet tomeer vairaak nekaa ja mikseri laidiisi pilnaas oglees


Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: PLB ()
Datums: 01/12/2007 05:32

loģiski, "uzputojot" jebkura špaktele ātrāk kalst. es tagad tam uniflotam vienkārši vairāk ūdens leju klāt, turklāt man no spices tas ir ļoti ļoti auksts..
ievēroju, ka ar to arī ilgāk tur...a varbūt vienkārši ūdens tāds.

Re: Gruntesana starp spaktelesanam???
Autors: chaapslis ()
Datums: 01/12/2007 23:46

vairaak uudens? ar tadu skjidru tad arii spaktelee??

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        **     **  **      **  **      **  **       
 **        **     **  **  **  **  **  **  **  **       
 **        **     **  **  **  **  **  **  **  **       
 **        **     **  **  **  **  **  **  **  **       
 **        **     **  **  **  **  **  **  **  **       
 **        **     **  **  **  **  **  **  **  **       
 ********   *******    ***  ***    ***  ***   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727