UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
jautājumi par parketa ieklāšanu
Autors: PLB ()
Datums: 15/01/2008 08:20

ir divi jautājumi.
janceltne, 4. stāvs...betona grīda (4 cm betona uz putika) lieta pirms kādiem 7-8 mēnešiem, apkure pieslēgt oktobra vidū. Iepirku trīsslānu parketu, kura instrukcija norādīts pieļaujamais melnās grīdas mitrums 2-3%. Vai pa šo laiku grīdas betons varēja sasniegt tādu mitruma pakāpi?
otrs ajutājums sakarā ar apaksklāju. izvēlējos kokšķiedrs izovelt (zaļas plates), jo grīda ir ļoti līdzena (parbaudīju ar garo līmenrādi). Ražotāja mājas lapā norādits ka šo te brīnumu ir jālīmē klāt pamatnei..tb betonam, bet zimējumā zem šim plāksnēm attēlot plēve:( Uz plēves tak nelīmēsi virsū..:) absurds:)

Pievienojumi: grindu.gif (8.1 KB)  
Re: jautājumi par parketa ieklāšanu
Autors: PLB ()
Datums: 15/01/2008 08:23

p.s. bildē nr. 1 ir tās plāksnes, nr. 2 - plēvē...
iepriekš pateicos..

Re: jautājumi par parketa ieklāšanu
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 15/01/2008 15:37

Cementa javas 4cm kārtiņa pie ieslēgtas centrālapkures noteikti būs saniegusi 2..3% mitruma.
Attiecībā par parketa zemsegumu. Es ieteiktu uz betona guldīt tvaika izolējošus materiālus vai nu PE plēvi vai ALU-papīrs segumu. Tas tādai īpatnībai, kā telpas iekšgaisa mitruma noturēšana 45..60% robežās pie centrālās apkures sistēmas darbības ziemā. Tvaika izolācija neļauj pazust telpās nepieciešmajam mitrumam.

Re: jautājumi par parketa ieklāšanu
Autors: PLB ()
Datums: 15/01/2008 20:59

paldies par padomu, ņemšu vērā!

Re: Brinkmaņa k-gam
Autors: Rol ()
Datums: 16/01/2008 03:59

Arī man paredzēta līdzīga konstrukcija - parkets uz betona grīdas, zem kuras putuplasts. Atšķirības: man ir 1.stāvs un zemgrīdas apkure. Kas būtu jāievēro šādā gadījumā?

Re: jautājumi par parketa ieklāšanu
Autors: Rol ()
Datums: 25/01/2008 02:40

Arī man paredzēta līdzīga konstrukcija - ~15 mm parkets uz betona grīdas, zem kuras putuplasts. Atšķirības no PLB: man ir 1.stāvs un zemgrīdas apkure. Kas būtu jāievēro šādā gadījumā? Ko klāt zem parketa u.c. nianses?

Re: jautājumi par parketa ieklāšanu
Autors: parketnieks ()
Datums: 26/01/2008 22:54

ja tas iist parkets-liimeejam pie betona.(ar spirta vai sveku baazes liimi) sprieguma mazinaasanai var izmantot arii multimol audeklu.tas protams sadaardzina procesu-bet ir to veerts. to liimee pie betona un tam pa virsu liimee parketu vai masiivos deelus. shii multimol sisteema tieshi domaata siltajaam griidaam.
(ja nu rodas veel kaads jautajums par sho teemu 29806901



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **    **   *******   ********   ********  
 **     **  **   **   **     **  **     **  **     ** 
 **     **  **  **    **     **  **     **  **     ** 
 **     **  *****      ********  ********   ********  
 **     **  **  **           **  **         **        
 **     **  **   **   **     **  **         **        
 ********   **    **   *******   **         **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727