UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
sienu špaktelēšanas cenas
Autors: ako ()
Datums: 16/01/2008 17:46

Sveiki, iegadajos jaunu miteikli ar balto apdari. Protams, uzaicinaju remontmeistarus, lai uztaisa taami. Pirmkārt, interesanti jau tas, ka cenas ir tā kā sarunātas - vienādas. Otrkārt, mani pārsteidza tas, ka pa sienu špaktelēšanu prasa 6Ls/m2. Es saprastu, ka šādu summu var prasīt par neapstrādātu reģipsa sienu, bet te - baltas, nospakteletas sienas, pat nogruntetas - bet cena tik un ta 6 ls/m2. Ka Jums skiet, vai cena nav par traku? Cik butu normala cena par "baltas apdares" sienu parspaktelesanu?

Re: sienu špaktelēšanas cenas
Autors: Puiks ()
Datums: 16/01/2008 18:06

A kapec baltas apdares sienas vel jaspaktale, ja, ka Tu saki, tas jau ir spakteletas? Skiet, ka velies sienas krasot. Varbu veiktais spaktelejums ir nekvalitativs un viss ir japarspaktele, un , ja ir grunte virsu, tad ieprieksejo brinumu nemaz tik viegli noslipet nevar.
Lai vai ka, runa un mekle citus meistarus, jo nevar but vienada cena sienai, kas jaspaktele no nulles un sienai, kurais jauzliek viena karta, lai palidzinatu ieprieksejo spaktelejumu.

Re: sienu špaktelēšanas cenas
Autors: ako ()
Datums: 16/01/2008 18:56

To Puiks. Liels paldies par komentāru. Es jau domāju tāpat. Špaktelējumā tiešām vietām ir defekti, daži stūrīši nav taisni līdz pašai augšai.. Taču pirmajā tikšanās reizē būvnieks man teica, ka viņa augstajiem būvniecības standartiem un kvalitātei ir nepieciešama īpaši gluda siena...

Re: sienu špaktelēšanas cenas
Autors: aaaa ()
Datums: 17/01/2008 00:26

Nu bet kāda pērtiķa pēc vispār ir jāšpaktelē tā visa virsma??? Vari atbraukt apskat'ties, ka pat visu nešpaktelējot sienas uz aci sanāk ideāli gludas. Nu kāda starpība vai tur kaut kur ir kāds neliels pauguriņš vai nav. Tā jau ir slimība.
Tu jau esi tas, kas pasūta - ja pats teiksi, ka tev to nevajag - nedarīs, kur ir problēma, ne jau celtnieks tev diktēs ko un kā tev taisīt, tas tak ir absurds.

Re: sienu špaktelēšanas cenas
Autors: norģis ()
Datums: 17/01/2008 07:02

Nu tas ir sviests ja tev prasa tadu cenu.tagad ir liela konkurence paņem citus meistarus.ja kas atraksti privati varam sarunat veikt šos darbus par sapratīgām tirgus cenām.arvils118@#$%&inbox.lv

Re: sienu špaktelēšanas cenas
Autors: apdare ()
Datums: 22/01/2008 21:07

nu tieši tā, nav jau obligāti jāņem špaktelēt visa siena... vajag tikai izlabot un notušēt defektus...
pans19@#$%&inbox.lv - padod ziņu ja vajag iekšdarbu meistarus, esam brīvi.

Re: sienu špaktelēšanas cenas
Autors: ivarsxxx ()
Datums: 23/01/2008 03:45

pfff, laizot luni 2 dienu laikaa tavu dziivokli var nolaist splasnikaa. un par to 6 ls kv/m?! paaraak daudz. videeji 3 ls - tikai par tiiru nospakteleesanu

Re: sienu špaktelēšanas cenas
Autors: Opajanka ()
Datums: 13/02/2008 19:27

6 par daudz, ja nav jaizvelk plaknes.Svikas izlabot 1x nospaktelet plana karta 1ls, noslipet 1ls, nogruntet 0,7, 2x krasot 1,9ls --- kopa 4,5ls\1m2 tas aptuveni (pluss minuss), bet ja nu tur baigie meesli, tad 6ls pasha laika.

Re: sienu špaktelēšanas cenas
Autors: labs cilvēks ()
Datums: 13/02/2008 20:24

norģis
Nu tas ir sviests ja tev prasa tadu cenu.tagad ir liela konkurence paņem citus meistarus.ja kas atraksti privati varam sarunat veikt šos darbus par sapratīgām tirgus cenām.arvils118@#$%&inbox.lv

apdare
nu tieši tā, nav jau obligāti jāņem špaktelēt visa siena... vajag tikai izlabot un notušēt defektus...
pans19@#$%&inbox.lv - padod ziņu ja vajag iekšdarbu meistarus, esam brīvi.

Opajanka
6 par daudz, ja nav jaizvelk plaknes.Svikas izlabot 1x nospaktelet plana karta 1ls, noslipet 1ls, nogruntet 0,7, 2x krasot 1,9ls --- kopa 4,5ls\1m2 tas aptuveni (pluss minuss), bet ja nu tur baigie meesli, tad 6ls pasha laika.



šitiem cilvēkiem gan vajadzētu kaut ko nelāgu izdarīt jo ...šitik aplamu muldēšanu sen nebiju dzirdējis!sen neesmu bijis tik nikns !! kaut jums visiem skrūvmašīnas nospertu un špakteļu lāpstiņas salocītos (jā skrūvmašīnas jums neviens nenospers fermi skili un dewalti nevienam nav vajadzīgi)

ja man kāds no celtniekiem paprasītu 4.5 par špaktelēšanu es tak viņu nelaistu ne tuvumā savai mājai! no tādiem Rēzeknes haltūristiem ir jāmūk pa gabalu ! paņemsi iedosi avansu ..pazudīs uz 2 vām ned. un kad beidzot būsi viņu atradis tad ar trīcošām rokām izsmērēs špakteli pa sienu un ar to arī vis beigsies jo tas ko šāda veida strādnieki sauc par pabeigtu špaktelējumu ir kaut kas līdzīgs slikta mūrnieka darbam!
Ne vienmēr vis kas ir lēts ir arī labs tapēc uzskatu un arī iesaku algot cilvēkus ar atbildības sajūtu ... TAS IR tie kuri strādā uz līguma pamata un viņiem ir ko parādīt kautkāda apliecība tas var būt sia ik vai pnp ,bet nejau Rēzeknes Kaža !

kā labu piemēru varu izstāstīt par maniem tagadējiem partneriem tā ir samērā liela kompānija kas nodarbojas ar māju ražošanu un tai skaitā arī piedāvā iekšējo apdari viņi bija noalgojuši vietējos kuri teica ka esot ļoti pieredzējuši UTT.(kā jau visi) un kad viņi nodeva pirmo māju saimnieks gandrīz sirms palika to visu ieraudzījis un gribēja lai firma pārtaisa ko firma arī apņēmās izdarīt un kājūs domājāt vai tad tiem strādniekiem gribējās pārtaisīt??? PROTAMS KA NĒ!!!Firma pat piedāvāja viņiem samaksāt lai tik kautko dara tur kamēr atradīs normālus meistarus!
Un viņi atrada mani lai gan es esmu 2x dārgāks tas viss ir sīkums galvenais ir tas ka jau ir norunāts termiņš tad tas ir kā likums un atkāpes nav ... un firmai nav jāsatraucas un jābraukā pārbaudīt manu darbu un ja laika gaitā kaut kas notiekās ,atklājās kāds slēptais defekts vai kas tamlīdzīgs viņiem arī par to nav jāuztraucas jo ir abpusēji parakstīts līgums un viss ir oficiāli!





Šitā ņemšanās ar tiem pagrīdes darboņiem mani vienkārši kaitina man liekas ka pieņemt tādu cilvēku darbā ir tas pats kā pēc saviesīga vakara doties mājup kājam nevis iztērēt 5Ls pa taksometra pakalpojumu kaut gan jums pastāv iespēja ka kāds jūs apzags piekaus vai kaut vai paklupsiet un nokritīsies !
Padomājiet kas jums ir svarīgāk tas ka jums sanāca pa lēto uztaisīt remontu un pēc 3 mēnešiem sāks špaktele krist uz galvas vai arī pa normālu cenu veikti kvalitatīvi remontdarbi ar garantiju un oficiāli piekam jums ir no kā prasīt atbildību ....PADOMĀJIET!!!



P.S.nerakstu savus kontaktus jo nevēlos lai kāds padomā ka mēģinu sevi izcelt uz citu fona ! Šis vienkārši bija mans viedoklis.........izlemjat JŪS


Ar cieņu
LABS CILVĒKS...










Re: sienu špaktelēšanas cenas
Autors: GuntisL ()
Datums: 13/02/2008 23:40

To Labs cilvēks,

Rēzeknē labi zinu 4 brigādes, par kurām nav jākaunās, kā padara savu darbu par attiecīgu cenu. Nekad viņi nav uzmetuši klientu, viņus - jā, tai skaitā arī starpnieki jeb tā saucamie darba devēji. Tāpēc viņi vairs nestrādā nekādā SIA, nekādā citā firmā, un diez vai strādās.
Tāda ir tur reālā situācija un tālāk domā pats, kāda Tev kvalitāte un kādi Tev haltūristi.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********   ********  **     **  **     ** 
 **     **  **     **     **     **     **  **     ** 
 **     **  **     **     **     **     **  **     ** 
 **     **  ********      **     **     **  ********* 
 **     **  **            **     **     **  **     ** 
 **     **  **            **     **     **  **     ** 
 ********   **            **      *******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727