UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Kamīns kā centrālā apkure
Autors: guntilona ()
Datums: 23/01/2008 15:53

Kāda ir pieredze ar šada veida apkuri? nu domāju- kamīns, caur kuru visās istabās savilktas trubas. ja manā projektā nav iekļauta šāda veida apkure, cik izmaksā dokumentu nokartošana, projekta izmaiņu veikšana?

Re: Kamīns kā centrālā apkure
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 23/01/2008 16:21

Cik noprotu, tad jautātājs grib zināt vai atklātas liesmas kurtuve vienā istabā spēj nodrošināt visas ēkas 15..21kW jaudas siltumzudumu kompensāciju.
Tā domāta gaisa apkure vai caur siltumnoņemšanas ūdens kontūru?

Re: Kamīns kā centrālā apkure
Autors: guntilona ()
Datums: 23/01/2008 16:44

gaisa apkure, nu katrā istabā savilktas trubas, lai siltums iet

Re: Kamīns kā centrālā apkure
Autors: ralf ()
Datums: 23/01/2008 22:22

Gribēju pirkt vienu māju ar tādu apkuri- nenopirku tikai dēļ šitās apkures. Galīgi neizskatījās pārliecinoši, Tas jau vairs nebija kamīns, bet kurtuve istabas vidū, piesildīt arī nevarēja, lai gan saimnieks teica ka viss ok, ar āra jaku man bija jūtams aukstums.

Re: Kamīns kā centrālā apkure
Autors: kroo ()
Datums: 23/01/2008 23:09

Arī pazīstu cilvēkus, kuri izmanto šādu sistēmu - mājas vidū kamīns + siltais gaiss pa trubām, vai arī bulerjans pagrabā + trubas uz istabām. Kamēr kurini, tikmēr varbūt ir OK, bet nu kā izkurās, tā ir auksts. Pat šoziem. Tāpēc saliek pa stūriem elektriskos radiatorus.
Ir jau arī kamīnkrāsniņas, kurām var slēgt klāt ūdenssistēmu. Siltumu varēs izkliedēt vienmērīgāk, bet nu problēma paliek tā pati - silts ir tikai, kamēr kurini.
Ir arī šitāds brīnums:
[www.fan.lv]
- reizē i podiņu kamīns, i var slēgt klāt radiatorus un 150 m2 apkurina jeb viss vienā, nez ko tauta saka

Re: Kamīns kā centrālā apkure
Autors: umka ()
Datums: 25/01/2008 22:19

man ir līdzīgs tam [www.fan.lv] bet tikai ar biskufeināku dizainu. Nu tā so so! Viesistabā ir nenormāli karsti (veltīgu tur uzstādīju radiatoru). Otrajā stāvā varētu būt siltāks, bet tur pie vainas liekas ir meistari kuri neuzstādīja kautkādu četrgaitas vārstu. Pret gais apkuri pa caurulēm esmu kategoriski pret, jo tādu sistēmu es izmetu nafig laukā.Putekļi sodrēji un visas citas figņas noriebās, kamēr kutina cepas laukā kad kamīn izkuras ir riktīgs ozols, nu tip dubaks.

Re: Kamīns kā centrālā apkure
Autors: nelietis ()
Datums: 26/01/2008 05:45

Man tev taads jautaajums:"Tu ar teemaam neesi biku apmaldiijies?"



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   *******   **    **  ********  **     ** 
 **   **   **     **  **   **      **     ***   *** 
 **  **    **         **  **       **     **** **** 
 *****     ********   *****        **     ** *** ** 
 **  **    **     **  **  **       **     **     ** 
 **   **   **     **  **   **      **     **     ** 
 **    **   *******   **    **     **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727