UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Līmētais reģipsis
Autors: Osis34 ()
Datums: 04/02/2008 15:38

Vēlos uz gāzbetona sienām, kā apmetumu, izmantot reģipsi.

Vai kāds nevarētu paskaidrot cik līdzenai sienai ir jābūt lai reģipsi varētu līmēt?

Paldies,

Re: Līmētais reģipsis
Autors: aaaa ()
Datums: 04/02/2008 19:50

Lielām pikām liek virsū Perlfixu, vai kādu citu ģipša līmi - var da jebko, MP75 vai Rotbandu - praksē atšķirību neredzu, un liek reģipša plāksni klāt. Uzreiz ar līmeņrādi nolīmeņo, kārtīgi izdauzot. Tas jādara ātri, jo jau pēc īsa laiciņa plāksnes vairs nekustas un tad vairs nenolīmeņosi. Sienas līdzenums te nav tik ļoti no svara, jo perlfixa slānis to tāpat izlīdzinās. Tā nav līmēšana klasiskajā izpratnē, kur līme ir plānā kārtiņā. Skat knauf.lv

Re: Līmētais reģipsis
Autors: Osis34 ()
Datums: 05/02/2008 16:43

Paldies!

Man interesē cik lieli nelīdzenumi sienai drīkst būt, vai citiem vārdiem sakot cik bieza līmes kārtu- "pikučus" var likt lai kompensētu nelīdzenumus?

Pieņemu, ka ja liekot plāksni, uzraujās uz kāda lielāka izciļņa tad neko neiesāksi un būsi laimīgs ja plāksni vel varēsi noraut nost...



Re: Līmētais reģipsis
Autors: LaurisV ()
Datums: 08/02/2008 08:46

Pārej sienu ar garo latu, sākumā horizontāli, tad vertikāli, un atrodot nelīdzenumus, noslīpē tos. Tā būsi drošs, ka neuzrausies uz rupjību, līmējot reģipsi. Man arī bija doma līmēt reģipsi, bet atmetu šo domu, sienas tomēr nav tik ideālas.

Re: Līmētais reģipsis
Autors: endijs koidu ()
Datums: 09/02/2008 18:36

esmu daudz praksē saskāries ar līmētu reģipsi! var aplīmēt tad jebkādas sienas- esmu līmējis tādas kur uz diviem metriem vertikāli jāiztaisno siena gandrīz par 10cm! bet tādās sienās(aplīmētas ar reģipsi) ir sarežģitāk iedabūt visas komunikācijas-apkure,elektro tīkli, vājstrāvas tīkli! bet tas jau tik mans viedoklis!varu palīdzēt- 26061800

Re: Līmētais reģipsis
Autors: azors ()
Datums: 27/03/2008 23:33

Ir palikuši pāri 9 maisi (maisā 30 kg) Perlfix ģipškartona līme. Atdošu par 4 Ls gabalā. T.29143183

Re: Līmētais reģipsis
Autors: Martini ()
Datums: 28/03/2008 20:29

Skat. [www.knauf.lv] sākot ar 4. lpp :)))

Pašam arī bija doma v-istabas sienas taisnot ar riģipsi, bet beigās tomēr paliku pie apmetuma - bija bažas par komunikācijām / visādu priekšmetu stiprināšanu pie sienas + 1,2x2,6 m nav sienas flīze, ko tā veikli varētu taisni pielikt :) un šuves tāpat beigās vēl jāšpahtelē :)

Re: Līmētais reģipsis
Autors: desiress ()
Datums: 10/04/2008 14:39

Liimeet regjipsi nav probleemu. Pats hrushchovkaa istabai visas sienas noliimeeju, neskatoties uz to ka siena bija briesmiigi neliidzena un robaina (kjiegjelu muuris). Vajag tikai pareizi piegriezt regjipsi, uzjaukt Perlfix un samest uz regjipsha plaaksnes pikuchus, meegjinot likt vairaak tajaas vietaas kur ir lielaaki tukshumi sienaa un mazaak, kur siena aiz plaaksnes ir izvirziita. Tad tik stutee augshaa (vienam gruuti, pa diviem veesaa mieraa), piespiezh un ar liimenjraadi visos virzienos pameerot, piedauza plaaksni preciizi. Plusi - ietaupaas vieta, jo nav jaaliek regjipsha profili un pielikt var arii neprofesionaalis, miinusi - gruutaak dabuut liimeni (it sevishkji liekot klaat naakamo plaaksni blakus), gruutaak ievilkt komunikaacijas, gruutaak peec tam dabuut plaaksni no sienas nost (ja rodas nepiecieshamiiba).

Re: Līmētais reģipsis
Autors: nelietis ()
Datums: 10/04/2008 20:25

reaali probleema var rastien,ja regipsis pirmstam buus nepareizi uzglabaats,tobish saliekts,tad nochakareesies krietni vairaak.un es veel ieteiktu atziimeet pljeku vietas un peec tam caur taam ar diibelnaglaam pieskruuvee,tas droshiibai,a to ka nenolec.

Re: Līmētais reģipsis
Autors: desiress ()
Datums: 11/04/2008 09:09

Es ar diibeljiem papildus nostiprinaaju regjipsi tikai tajaas vietaas, kur tas bija jaaliimee horizontaali (piemeeram, durvju un logu ailees), paareejaas vietaas paarliecinaajos, ka Perlfix ir ljoti laba regjipsha liime :)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **        **        **  ********  **      ** 
  **   **         **        **  **        **  **  ** 
   ** **          **        **  **        **  **  ** 
    ***           **        **  ******    **  **  ** 
   ** **    **    **  **    **  **        **  **  ** 
  **   **   **    **  **    **  **        **  **  ** 
 **     **   ******    ******   ********   ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727