UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Vannasistaba grīda
Autors: ralf ()
Datums: 28/02/2008 19:28

Ko labāk likt uz melnu finieri no abām pusēm krāsoti/laminēti 20mm biezi izmanto parasti veidņos pašlīdzinošo elastīgo masu vai skrūvēt grīdas reģipsi? Beigās paredzēts flīzēt

Re: Vannasistaba grīda
Datums: 01/03/2008 19:30

ja tļauj augstums uzliec grīdas regipsi,ja nee tad sietu un pašizlīdzinošo.t.29554922



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********    ******    **     **  ******** 
 **    **  **     **  **    **    **   **      **    
     **    **     **  **           ** **       **    
    **     ********   **   ****     ***        **    
   **      **         **    **     ** **       **    
   **      **         **    **    **   **      **    
   **      **          ******    **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.