UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
sienas krasošana
Autors: sers gejs ()
Datums: 19/03/2008 20:14

Gribu nokrāsot krāsojamās tapates! Kādu krāsu labāk izvēlēties un vai ir matēta krāsa?

Re: sienas krasošana
Datums: 19/03/2008 22:08

lēta laba krāsa ir BIOLAR var nopirkt unijas iela.

Re: sienas krasošana
Autors: sers gejs ()
Datums: 19/03/2008 22:37

tā ir uz ūdens bāzes? Matēta?

Re: sienas krasošana
Autors: aaaa ()
Datums: 19/03/2008 23:40

Jebkurā būvmateriālu veikalā krāsu ka slikti paliek. Atkarībā no maka biezuma un vēlmēm. Visi sen zin, ka labāku krāsu par Beckers nav, bet tās arī maksā - lielais spainis 55 Ls. Tālāk nāk apmēram Sadolin, vēl pēc tam Caparol, tad visas pārējās. Tikai nepērc tos štruntus Depo par 6Ls spainī - nu nav tas nopietni (pats iegrābos). Ar tādām var pagraba sienas zieķēt. Uz matētas krāsas baigi paliek pirkstu nospiedumi un vispār - pieķeries ar netīrām rokām un paliek pleķi. Es esmu nonācis pie secinājuma, ka vietās, kur gar sienām grābstās ar rokām (koridors, viesistaba) krāsu mazāku par 20 numuru likt nav prāta darbs. Itkā istabām sienām ir paredzēta 7, bet man tās 7 baigi nošmulējas.

Re: sienas krasošana
Autors: sers gejs ()
Datums: 20/03/2008 00:31

tad jau jāņem Beckers pa 55Ls :) es biju domājis krāsot sarkanas sienas, tad jau jāņem kāds 20 nummurs!

Re: sienas krasošana
Datums: 20/03/2008 22:48

ņem BIOLAR krāsas,tās ir uz ūdenbs bāzes,sanāks krietni lētāk par BECKER,kvalitātes zinjaa nepar matu neatsķirsies .uz sienaam pilnīgi pietiekosš ir Nr.7 .Es personīgi ar BIOLAR jau strādāju gadus piecus un nesūdzos. t. 29554922

Re: sienas krasošana
Autors: DACANS ()
Datums: 27/03/2008 01:36

vai kāds gadijumā nezin kura firma ražo krāsu ar magnētisku efektu cik saprotu tad tā ir gruntskrāsa kurai klāt ir metāla skaidiņas



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **        **         **         **     ** 
 ***   ***  **        **    **   **    **   **     ** 
 **** ****  **        **    **   **    **   **     ** 
 ** *** **  **        **    **   **    **   **     ** 
 **     **  **        *********  *********  **     ** 
 **     **  **              **         **   **     ** 
 **     **  ********        **         **    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727