UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Jumta plaknu savienojuma siltinasana
Autors: kriksens ()
Datums: 24/04/2008 08:23

Labs rīts!
Šobrīd mēģinu labot meistaru haltūru mājas mansarda jumta siltinājumu. Esmu tjaucis visu mansarda slīpo jumta daļu no iekšpuses. Starp spārēm skrūvēju 50x50 brusi, tad lieku pretvēja plēvi, nostiprinot to pie spārēm, tad lieku 150 PAROC, tad šķersām uz spārēm brusas un 100 PAROC akkmens vati. Tas ir vienīgais iespējamais variants nenoņemot jumta klājumu pilnībā.
Šobrīd esmu nonācis līdz jumta plakņu salaiduma vietai un man nav īsti skaidrs, kā labāk rīkoties tālāk. Līdz plakņu salaidumam plēvi varēju normāli novirzīt uz āru (virs mūrlatas), bet plakņu savienojuma vietā tādas iespējas nav. Ja piestiprināšu plēvi vienkārši, tad viss kondensāts notecēs uz spāru savienojuma vietu. Varbūt kāds varētu ieteikt kādu variantu?

Paldies!

Re: Jumta plaknu savienojuma siltinasana
Autors: IQ ()
Datums: 28/04/2008 03:26

Nu neesmu specs, bet sev domaju tadu pasu variantu taisit un nonacu pie sledziena, ka visu saputisu ar eko vati. Neesmu liels eko vates fans, bet jumtu savienojuma vietas ta labi noder.

Re: Jumta plaknu savienojuma siltinasana
Autors: kriksens ()
Datums: 28/04/2008 12:27

Paldies,
Jā es esmu domājis par šādu variantu, vienīgi nav skaidrs vai ar ekovati tādu mazu apjomu varu sapūst pats vai arī tomēr jāsauc firma ar 'pūtēju.





Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******         **  **     **  **     **  ******** 
 **     **        **  ***   ***   **   **      **    
        **        **  **** ****    ** **       **    
  *******         **  ** *** **     ***        **    
        **  **    **  **     **    ** **       **    
 **     **  **    **  **     **   **   **      **    
  *******    ******   **     **  **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727