UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Apšuvums ar koku
Autors: Raimis ()
Datums: 02/05/2008 13:43

Griestu apšūšanai man ir sagatavoti neapzāģēti dēļi, gribu ar koku daļēji apšūt arī sienas - paneļa tiesu (1,2-1,5m - vēl 'jāizpīpē'). Bet sienām tādi dēļi nepietiek, tāpēc kā variants sanāk piepirkt vagondēli. No šejienes jautājums, par ko man nav īstas pāliecības - vai iet kopā tādi dēļu griesti ar vagonkas sienu (sienas augšdaļa būs tapetes) ?

Re: Apšuvums ar koku
Autors: EjTakTu ()
Datums: 02/05/2008 16:49

koks labāk iet kopā ar krāsu, nevis ar tapeti.

Re: Apšuvums ar koku
Autors: carpenter ()
Datums: 04/05/2008 00:12

Neapzāģis ar vagonku vienā telpā jau nu diezgan bezstils. Šķiet jau pats saproti, ja jautā tā. Te vispār ne tapetes, bet raupjš, veclaicīgs apmetums vai atklāts ķieģelis iet klāt.
A kādas problēmas piepirkt neapzāģēto dēli sienām? Noslīpēt nevari, pasūti kkur...

Re: Apšuvums ar koku
Autors: Raimis ()
Datums: 04/05/2008 12:27

Nu, paldies, gribēju tikai punktu uz i, ka kopā neiet, jo ar gaumi man tā kā viss kārtība :) Ir arī feins māla ķieģeļu skurstenis, tāda pat viena siena utt. Piepirkt dēli gan nesanāks, šamie man 3 gadus žuvuši, plati un nesametušies, bet gan jau būs labi, idejas ir.

Re: Apšuvums ar koku
Autors: aaaa ()
Datums: 04/05/2008 21:45

Amerikā un Zviedrijā līdz pusei apšuj sienas ar vagonku, un kā vēl tas iet kopā ar tapetēm. Krāsas jau reāli ir tas, kas jāsaskaņo, nevis materiāli. Tur tas ir standarta variants - augšā tapetes, apakšā pārsvarā krāsoti dēļi.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **        **  **    **  **     ** 
  **  **   **   **         **  ***   **  **     ** 
   ****    **  **          **  ****  **  **     ** 
    **     *****           **  ** ** **  **     ** 
    **     **  **    **    **  **  ****   **   **  
    **     **   **   **    **  **   ***    ** **   
    **     **    **   ******   **    **     ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727