UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
krasns podinu restauresana
Autors: sarmite ()
Datums: 07/07/2008 18:21

Vai ludzu kads varetu palidzet ar padomu ka atjaunot plits glancetos pelecigi baltus podinus. vietam ir virseja karta saspregajusi un nodauzita, malas apdrupusas. Meginaju ar balto malu suvju vietas, bet tik un ta tas paliek atri netirs un nomagat tiru tikpat ka nevar. Ta ka tie sakarst, tad ar parasto krasu piekrasot nevar, bet kaa pareizi rikoties, lai gala skats butu daudz maz estestisks. Paldies

Re: krasns podinu restauresana
Autors: drumer ()
Datums: 08/07/2008 10:50

Jautājums šaads ,vai tu veelies podiņus taadus pašus glanceetus,vai piekriiti viņus kraasot??,ja izveelies kraasot, tad tikai ar uudens emulsiju/visparastaako, kura der sienaam/taadejaadi siltuma zudums ir minimaals!! veelams toneetu gaišajos toņos ,jo tajos ir mazaaka kraasu pigmentu piedeva un sezonai saakoties nedriikst pirmo reizi topiit uz max.pakaapeniski iesildiit!!protams pirms kraasošanas virsmas ir jaanotiira un jaaattauko,piem ar acetonu.bet varbuut kaadam ir citas idejas, jo šii tiešaam ir aktuaala probleema daudziem.

Re: krasns podinu restauresana
Autors: Didzisp ()
Datums: 08/07/2008 15:23

Glazētu podiņu nevar nokrāsot ne ar kādu krāsu. Ja neticiet, tad pamēģinie nokrasot porcelāna šķīvi, vai glazētu māla krūzīti. Tas ir tikai laika jautājums,kad krāsa atlobīsies no glazūras. Tāpēc jau podiņus glazē, lai tiem nekas neliptu klāt un tos būtu viegli kopt. Es drīzāk ieteiktu defektu pārvērst efektā un tieši izcelt plīts gadu nastu.

Re: krasns podinu restauresana
Datums: 08/07/2008 18:41

Man ir līdzīga problēma, bišķi pat vēl lielāki tie defekti. Es vēl neesmu izdarījis, bet darīšu šādi: ņemšu uzmanīgi to podiņu ārā, tā kā man to vairs nevajadzēs, tad pieļauju arī, ka to nāksies salauzt izņemot. Paņemšu no krājumiem jaunu neglazētu podiņu, ar griezējdisku precīzi uz milimetriem piezāģēšu vecā podiņa izmēram. Krāsas lausku no vecā podiņa un jauno podiņu aiznesīšu keramiķim, lai piedzen krāsu un glazē man jaunu podiņu. Tonis mazliet varbūt arī atšķirsies, bet cita risinājuma manuprāt nav. Protams ir arī visai pagrūti tos podiņus pareizi iestiprināt atpakaļ, jo pareizi to var izdarīt tikai nojaucot to mūri vai krāsni.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **     **  **     **  **     ** 
 **        ***   **  **     **  **     **  **     ** 
 **        ****  **  **     **  **     **  **     ** 
 ******    ** ** **  **     **  *********  **     ** 
 **        **  ****   **   **   **     **   **   **  
 **        **   ***    ** **    **     **    ** **   
 ********  **    **     ***     **     **     ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727