UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: GOLDBAND krīt nost no griestiem :(
Autors: soader ()
Datums: 25/08/2008 22:02

ja godiigi veel nekad nebiju redzeejis, ka kaads shitaadu kaartu meegina uzvilkt.var saliimeet plaano putuplastu un tad vilkt virsuu plaanaaku kaartu, bet ne taadaa slaanii.
nu autors jau dikti gudrs raadaas, lai jau...

Re: GOLDBAND krīt nost no griestiem :(
Autors: IP Logged. ()
Datums: 26/08/2008 01:00

Vo, vo - tipiskākais gājiens latviešu forumos, poh kāda problēma, galvenais, lai autoram var uz*irst ;) Nu vai nav jums pie 1 vietas - 8cm vai 30 biezumā šis velk ar to goldbandu - ne jūsu laiks, ne nauda

Re: GOLDBAND krīt nost no griestiem :(
Autors: umka ()
Datums: 26/08/2008 10:52

Es mājā ar koka pārsegumu un kaļķa apmetumu no sākuma griestus nomazgāju, tad nogruntēju ar Betokontaktu tad ar Rotbandu pielīmēju sietu un izlīdzināju. Beigas pievilku ar Knauf špakteļmasu jau 10 gadus viss ir OK. Nav pat plaisas tajā plēcenī kā mēdz gadīties vecās mājās ar koka pārsegumiem.
Pie taviem griest šķībumien taisnojot griestus jau nu gan vajadzēja izmanot reģipsi, savādāk ir dir.ā darbs un materiāl kā sanāca tev.

Re: GOLDBAND krīt nost no griestiem :(
Autors: 543564 ()
Datums: 26/08/2008 21:17

IP Logged. Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vo, vo - tipiskākais gājiens latviešu forumos,
> poh kāda problēma, galvenais, lai autoram var
> uz*irst Nu vai nav jums pie 1 vietas - 8cm vai 30
> biezumā šis velk ar to goldbandu - ne jūsu
> laiks, ne nauda

taapeec jau tas ir foorums..a ko izlasiit, nozhaavaaties, neko neuzrakstiit un lasiit naakamo murgaino teemu??



Re: GOLDBAND krīt nost no griestiem :(
Autors: m ()
Datums: 27/08/2008 12:22

Nu nepatīk man reģipsis, it sevišķi griestiem. Varbūt var sataisīt tā, ka negrab, bet, domāju, ka gala rezultātā, izmaksas iznāktu tās pašas.

Šobrīd esmu iztērējis ~12 maisus GOLDBAND ~58Ls, 10 vadulas * ~6Ls, skrūves, uniflots, Betokontakt, Tiefgrund - tas jau man viss bija, sabeidzu vienu špakteļlāpstiņu - 1Ls :D, kopumā izmaksas matereāliem šobrīd nepārsniedz 80Ls. Darbs, ja rēķina no vietas, 7 dienas toč, bet tas jau ir mans laiks :)

Lai nebūtu tukši jā*irš, varbūt kāds var pateikt, kāpēc man būtu jāliek reģipsis? Es domāju tā, ar cipariem. Istabas kvadratūra ~20m2 (520x390 + divas nišas ~20x60).

A par gudrību, mācos no citiem :D Es ar lasīju, ka baltā nobeiguma špaktele jāliek ne biezāk kā 2mm, ot sili 5mm. Man sienas ir virs 2cm ar tādu apmestas. Tā arī neatradu, kura špaktele būtu izmantojama kaut vai 1cm biezumā :) Parēķināju, ka 2mm špakteli var likt 2cm biezumā, tad 8mm GOLDBAND var likt 8cm biezumā :D Pagaidām viss smuki turas, nevar pat nodauzīt, kur vajag. Varbūt vēlāk kritis nost?

m

Re: GOLDBAND krīt nost no griestiem :(
Autors: žora korņevs ()
Datums: 28/08/2008 02:12

spakteli likt 2 cm biezumaa!! cilveek , tev ar galvu viss kaartiibaa?/

Re: GOLDBAND krīt nost no griestiem :(
Autors: m ()
Datums: 28/08/2008 10:30

Kurš teica, ka es to liku :P Tādu es to dzīvokli dabūju. Kad dzinu špūtres vadiem, skatījos un brīnījos, jo līdz tam biju salasījies, ka vairāk pa 2mm nedrīkst :D A taisījuši to ir "profesionāli" celtnieki :P

m

Re: GOLDBAND krīt nost no griestiem :(
Autors: m ()
Datums: 28/08/2008 22:01

Nu ko, problēma cik ātri parādījās, tik ātri pazuda :D Vēl vakar divas stundas noņēmos ar nelielu pleķīti, praktiski kā pielipināju, tā nokrita, un tā kādas 4-5 reizes.
Šodien turpināju no tās pašas vietas, uzlikt kādus 15cm, nogaidīju, nožuva - turas. Vēl 15cm - atkal turas. Nu tad ņēmu riktīgi uz priekšu, hotj bi što. Rezultātā nobeidzu resno galu (~1m) un vēl gar pretējo sienu ~5m, kur biezums ~1cm

m

PS. Nu jā, es nedaudz samelojos, apmetuma biezums ir no 1cm - 3cm, tie 8cm ir pēc manas mērsistēmas, t.i., no striķa. A to es vēl brīnos, ko visi tā streso, sadzirdot 8cm :D

Re: GOLDBAND krīt nost no griestiem :(
Autors: IP Logged. ()
Datums: 28/08/2008 22:19

Vajadzēja uzrādīt absolūtajos augstumos BAS, lai būtu dramatiskāk...

Re: GOLDBAND krīt nost no griestiem :(
Autors: aaaa ()
Datums: 29/08/2008 09:01

Nedomaju, ka tie 2cm tiesham ir nobeiguma shpaktele. Pirmkart, ta maksa nezeligu naudu, otrkart, kalka-cementa apmetums, gan ne visu marku, nozustot paliek pilnigi balts un izskatas pec nobeiguma spakteles. Visticamakais, ka tas ir tieshi tas, jo nobeiguma spaktele zustot saraujas - vienkarshi eksperimentam - uzsmere kaut kur, kaut vai 1 cm biezu un paskaties - tas nav iespejams, vina zus un sarausies un plaisas - ta manta tam nav domata.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        ********  **     **  **      **  **    ** 
 **           **     ***   ***  **  **  **   **  **  
 **           **     **** ****  **  **  **    ****   
 **           **     ** *** **  **  **  **     **    
 **           **     **     **  **  **  **     **    
 **           **     **     **  **  **  **     **    
 ********     **     **     **   ***  ***      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727