UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Griestu apdare
Autors: Cālis ()
Datums: 23/08/2008 20:44

Griesti ir nelīdzeni, balsināti. Sakiet, cik izmaksā meistaru pakalpojums, ja tos jānomazgā, jānošpaktelē, jānogruntē un jānokrāso? Telpa aptuveni 16 kvadrātmetri. Varbūt, ja šo tēmu lasa kāds, kas ar to nodarbojas, var atstāt savu e-mail un cenu? Paldies.

Re: Griestu apdare
Autors: Tuta ()
Datums: 16/09/2008 13:19

Man arī aktuāls šis jautājums, bet griesti ir saplaisājuši, tādas dzīslas uz visām pusēm. Vidējais stāvs, mājai 44 gadi. Esmu nomazgājusi un nošpaktelējusi.
Esmu sagatavojusies arī nokrāsot, bet vai ir jāliek dziļā grunts (ko man arī ieteica). Itkā var arī bez, tikai cik ilgi tie griesti būs tadi gludi, bez plaisām. Man jau teica, ka var likt tīklu un vetonītu, bet cik noprotu, tad tas ir darbietilpīgs, kā arī varot likt reģipsi! Kas ir labāks un cik maksā šāds darbs?

Re: Griestu apdare
Autors: Tuta ()
Datums: 17/09/2008 16:03

Pasīvs forums!!! Neviens neko nevar atbildēt?

Re: Griestu apdare
Autors: aaaa ()
Datums: 17/09/2008 17:41

Par sietu un vetonitu, vai regipsi - tas jau ir pavisam cits prodzhekts :) Bet ja ir smuki nomazgats un noshpaktelets un noslipets, tad var ari krasot. Jautajums par grunteshanu ar dziljumgrunti ir abosluti nevieta. OBLIGATI pirms jebkuras virsmas krasoshanas ta ir janogrunte, janozhave un tad jakraso!!! Vienalga vai tu kraso kjiegeljus, malus vai salmu pinumus - viss ir janogrunte!

Re: Griestu apdare
Autors: drumer ()
Datums: 18/09/2008 08:26

Manupraat neskaitaamas reizes ir šiis cenas jau apspriestas, no viena gala uz otra!!!! saciišu taa no 5ls/kvadraatmetraa!! +apjomi +katrs indiviids pa savam reeķina+laiks ,kuraa veicami darbi,kas attiecaas uz plaisaam! pa virsu liimee ar spec.liimi stiklašķiedras audumu/saciišu saprotamaa valodaa ,bez gudriem terminiem/ taada plaana metru plata steerķele,liimee taa-ar rulliiti makten daudz liimes uzklaaj uz griestiem ,tad kaa tapeti liidzina ar platu špakt .laapst.-naakošo blakus ar paarlaidumu,un abas nogriež,lai veidojas salaiduma vieta! pa virsu to pašu liimi atšķaida ar uudeni un močii paar,ja to neizdariis!!! veelaak kraasojot saaks naakt nost un tad buus suudi, kurus nenoveelu nevienam!!! viss.

Re: Griestu apdare
Autors: Tuta ()
Datums: 18/09/2008 09:29

Liels paldies Jums abiem "aaaa" un "drumer".
Pirms jautāju, mēģināju sameklēt te ko vairāk, bet diemžēl nekā. Takā nevajag vainoties, ka tiek uzdots jautājums vairākkārtigi, jo es šeit esmu pirmo reizi. Takā tas ir piedodams :)
Iešu pirkštu to dziļo grunti. Vēlreiz paldies.

Re: Griestu apdare
Autors: einārs ()
Datums: 22/09/2008 08:36

par to vai vienmēr un visur viss ir jānogruntē,tam nevarētu piekrist,bet jūsu gadījumā gan vajadzētu nogruntēt.salieciet sietiņu un nošpahtelējiet un priecājaties visu mūžu.ja nemākat tad varu uztaisīt,bet ne jau par 5ls kvm.

Re: Griestu apdare
Autors: Tuta to einārs ()
Datums: 23/09/2008 12:18

Paldies par piedāvājumu, bet man griesti ir līdzeni tik saplaisājuši. Lielāko daļu jau pati esmu izdarījusi un cenšos daudzmaz ietaupīt savu naudu.

Re: Griestu apdare
Autors: k4 ()
Datums: 23/09/2008 20:45

vienmerigi siki plaisajis apmetums mazgats bez grunts spaktelets nezarko tad tiefene un krasa...kaut ka nelip kopaa

Re: Griestu apdare
Autors: zipaks ()
Datums: 23/09/2008 22:29

Es griestu apdarei izlēmu izmantot Isotex griestu plātnes. Vienlaikus papildus siltināšana un skaņas izolācija un nav nekādi netīri darbi.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        **     **  **     **  **      **  ******** 
 **         **   **   **     **  **  **  **  **       
 **          ** **    **     **  **  **  **  **       
 **           ***     **     **  **  **  **  ******   
 **          ** **    **     **  **  **  **  **       
 **         **   **   **     **  **  **  **  **       
 ********  **     **   *******    ***  ***   **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727