UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
angaara siltinaashana...
Autors: siikais ()
Datums: 22/10/2008 19:06

Kā pareizāk siltināt metāla angāru?
Ir jau salikti dēļi ik pa 6ocm..
Doma ielikt vati un tad skārda loksnes - uztaisīt sendviču..
Kurā pusē vatei likt plēvi un kādu?
Paldies.

Re: angaara siltinaashana...
Autors: žora korņevs ()
Datums: 22/10/2008 20:10

vispirms liec vati , tad vienalga kaadu taa saucamo veeja barjeru.taads dreebiigs materiaals.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  ********  **     **  **     ** 
  **  **   **     **  **        **     **  **     ** 
   ****    **     **  **        **     **  **     ** 
    **     *********  ******    **     **  **     ** 
    **     **     **  **         **   **    **   **  
    **     **     **  **          ** **      ** **   
    **     **     **  ********     ***        ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.