UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5
Cik maksā logu aiļu apdare.
Autors: Naksnigais Kurmis ()
Datums: 05/11/2008 16:27

Ir ielikti pvc logi, interesē cik varētu prasīt par aiļu apdari ar reģipsi (droši vien pielīmēts ar ģipsša līmi) + stūra metāla cinkotās līstes līmēšana, špaktelēšana, nokrāsošana.
kā to aprēķina? tekošajos metros vai vienkārši par logu? Logs ~2m plats x 1.4m augsts.
maliņas platums ~15-20 cm.
Cik būtu normāli meistaram maksāt par darbu?

Re: Cik maksā logu aiļu apdare.
Autors: drumer ()
Datums: 05/11/2008 17:18

Kas attiecaas uz špakt.sliipeešanu +kraasošanu-3.7LS/T.M.,BET AILES AR RIGIPSU PARASTI IR GAB. CENA NO 10 LS GAB!! ATKARIIGS NO MEISTARA!

Re: Cik maksā logu aiļu apdare.
Autors: lourenc ()
Datums: 05/11/2008 22:19

ta ari ir ap 10Ls par logu !!!

Re: Cik maksā logu aiļu apdare.
Autors: žora korņevs ()
Datums: 06/11/2008 17:48

kaut kaada kluuda,veciit, tev tur. nevis 10Ls, bet 20.

Re: Cik maksā logu aiļu apdare.
Autors: einārs ()
Datums: 06/11/2008 23:14

es neko nesaprotu.jūs kautko nejaucat? jūs visi no lielfirmām te sanākuši kam tikai sviestmaizītes tiesa tikusi? 6 logus varētu pa 2 dienām uztaisīt. jūs gribat teikt ka tas ir normāls atalgojums par kuru gribās pievērst lielu uzmanību kvalitātei? jeb es kautko esmu pārpratis?

Re: Cik maksā logu aiļu apdare.
Autors: drumer ()
Datums: 07/11/2008 07:33

Luuk! taadeeļ jau šie visi jautaajumi ir tik sarežģiiti!! ja neklibo mat. tad sapratiisiet,ka tikai maaldera darba izmaksas uz 1 logu sastaada 29.92 ls + rigipsa pieliimeešanas izmaksas un taas tad arii ir tie 10ls/gab,taatad kopsummaa 1logs izinaak-ap 40ls luuk taa!!!!

Re: Cik maksā logu aiļu apdare.
Autors: Naksnigais Kurmis ()
Datums: 07/11/2008 10:25

Drumer man jau škiet loģiskāks, lai cik tas nepatīkami būtu, jo jāčakarējas 2-3 vakari ar vienu logu.
Līmēšana reģipsim+stūrīšu līmēšan, jāpagaida, kad nokalst, tad jāšpaktelē, tad jāslīpē un jākrāso.

Kur vēl materiāli?

Re: Cik maksā logu aiļu apdare.
Autors: žora korņevs ()
Datums: 07/11/2008 13:54

ak veel jaakraaso!!! par pliku regipsi bez stuuriishiem un citas pojebokjinas parasti tiek prasiits tie 20Ls!!

Re: Cik maksā logu aiļu apdare.
Autors: aaaa ()
Datums: 07/11/2008 14:28

Es pats sev šito lietu darīju, un būtu gatavs maksāt kaut 50Ls par logu, jo nu čakarēšanās tā ir afigennā. Ja vēl grib pavisam precīzi un smuki, tad reģipša gabali pirms pielīmēšanas ir jānogruntē, jo citādi tie ir tik putekļaini pēc piegriešanas vai piezāģēšanas, ka neviena līme tos lāgā netur. Man bija sloksnītes tievas, ar nazi un laušanu sanāca ļoti neprecīzi, nācās reģipsi ar lobziku vai fuksi zāģēt. Kur nu vēl stūrīšu piegriešana, pielīmēšana uz špakteles, 2-reizēja špaktelēšana, +vēl ar smalko, slīpēšana, gruntēšana, krāsošana - ui. Es gan, jāsaka, apdarīju visus logus pats (ap 15 gab.), līdz ar to tas tā uz beigām pieriebās, ka maz nelikās :)

Re: Cik maksā logu aiļu apdare.
Autors: drumer ()
Datums: 07/11/2008 16:59

Tehnikas jau katram savas, tikai 1 diena ir jaavelta ,lai saliimeetu rig.2 diena stuuriiši, uniflots ,sheetrock,vai cits 3diena sliipeet,akrileet ,kraasot!! PP.STUURIIŠUS VAR ARII SKAVOT ,PEEC TEHNOLOĢIJAS TAS PAREIZI NAV,BET MUUSU PEOPLE TO PIEKOPJ!! bet šis process attiecaas uz vairaakiem logiem,da kaut vai 6 gab!!Protams ,ja telpa ir neapkurinaama un netiek izmantoti paliigliidzekļi,tad taa špakteliite nežuus,un tas ir atkal cits staasts!!

Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         ******    *******   **     **  **    ** 
 **        **    **  **     **  **     **  ***   ** 
 **        **               **  **     **  ****  ** 
 **        **         *******   *********  ** ** ** 
 **        **               **  **     **  **  **** 
 **        **    **  **     **  **     **  **   *** 
 ********   ******    *******   **     **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727