UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 2 no 5
Re: Cik maksā logu aiļu apdare.
Autors: žora korņevs ()
Datums: 07/11/2008 19:20

taa.es daru shitaa.
1.piegrizh augsheejo.
2.piegrizh saanus.
3.visu sastutee pa vietaam,, kaa jaabuut, lai lenkjii.
tas visiem logiem.
4. iepuush spraugaas putas, taas kuras neizpleeshaas.
5. pieskavo dzelzs(nevis alumiinija) stuurus,kontroleejot to pasaakumu ar spakteljlaapstu, lai stuuriitis nelec aaraa no spaktelja.
6. nomauc visu ar uniflotu.
tas buutu taa kaa dienas darbs apmeeram 6 logiem(nav ko paarstraadaaties)

7. veelams otreiz uniflotu.
8. kautko drusku paarsliipee ar 80 to
9. sheetrock
taa bija otra diena,papildus veel tiekk dariits kaut kas cits.
10.sliipeejam ar 240 to
11. grunts9vislabaak vivapraimers)
tas treshajaa dienaa, papildus, protams ,tiek gaazti kalni:D
12. kraasa
vsjo,prasam apmeeram 200Ls unn klausamies , ka triis dienaam par daargu!!!

Re: Cik maksā logu aiļu apdare.
Autors: drumer ()
Datums: 07/11/2008 19:39

Cerams ,ka kaadu ieskatu cieniijamais jaut.atklaajeejs ieguva!! Veelos tikai pasaciit ko šaadu!! Ja turpinaasies meistaru darba samaksas lejupsliide,notiks sekojošs ,!!!cilveeciņš, kuram nav nekaadas poņas par neko ,kas ir aarpus viņa pasaules,saaks pats kautko konstrueet!!jo nebuus vienkaarši to cilveeku ,kuri gatavi labi/es atkaartoju,labi/savest kaartiibaa visu ,kas saistiits ar rokaam ,kuras ir DIEVA dotas!! PP.ne katram padodaas paveikt darbiņu!,nepietiek tikai ar skolu, vai teoriju,tam nepieciešami gadi-un aptuveni 5. ŽORA PIEKRIITI?

Re: Cik maksā logu aiļu apdare.
Autors: žora korņevs ()
Datums: 07/11/2008 19:45

man daudzreiz ir prasiijushi ar taadu nedroshiibas pieskanju- vai jums ir celtnieka izgliitiiba. vienmeer kaut kaa izgrozos un taa.. nesen vienam durakam pateicu- nee, es esmu vetaarsts peec izgliitiibas un ja tevi tas pis , tad vari mekleet citu, kuram ir izgliitiiba un liikas rokas. izgliitiibu vajag ,lai tiltus buuveetu, nevis loga aileem un tapeteem.
pagaidaam mani apmierina tapetes un loga ailes, ja es jutiishu, ka suudi, tad neies jau padoties, maaciisies, dariis kaut ko citu, nevis kunkstees par kriizi un raudaas mutautinjaa...

Re: Cik maksā logu aiļu apdare.
Autors: einārs ()
Datums: 07/11/2008 23:53

tagad naksnīgis kurmis ieraudzijis 10ls par logu un meklē arī tādus meistarus.kas prasa vairāk to sūta tālāk.viņš taču skaidri uzprasija.vot šitā visu laiku, kāds kautko nodirš un pēctam klienti diršās jo viņi zinot ka cene ir lūk tāda.

Re: Cik maksā logu aiļu apdare.
Autors: chechens ()
Datums: 10/11/2008 20:44

Nu nezinu, kur jums tādas cenas, man taisot apmetumu atkosus 1,5x1,5m logiem uztaisīja pa 7,87 Ls , 1x jānošoaktelē ar sheetrock un kārtībā!!

Re: Cik maksā logu aiļu apdare.
Autors: žora korņevs ()
Datums: 10/11/2008 21:16

apmetumam 1x ar sheetrock ir par maz. vinjsh sasuucas tajaas pooraas(ja vien nav mashiinapmetums)un nekaada jeega no taas reizes nav , iznjemot to , ka paliek balts.

un veel mums ir prieks , ka tev tik leetas un liidz santiimam preciizas cenas.

Re: Cik maksā logu aiļu apdare.
Autors: chechens ()
Datums: 10/11/2008 21:50

Nu laikam jau ir jēga, jo tas mp75 mašinapmetums nu un cena veidojas ļoti vienkārši, logi tiek rēķināti kvadratūrā iekšā, ailēm tiek likti metāla cinkotie stūrīsi un pāslīmejošas līstes ar gumiju le'ti un kvalitatīvi tā, ka nav ko dirst te gudri un ceņņiku uzsist vajag nolaisties uz zemes!!

Re: Cik maksā logu aiļu apdare.
Autors: chechens ()
Datums: 10/11/2008 21:59

Nu nezinu, kur jums tādas cenas, man taisot apmetumu atkosus 1,5x1,5m logiem uztaisīja pa 7,87 Ls , 1x jānošoaktelē ar sheetrock un kārtībā!!

Re: Cik maksā logu aiļu apdare.
Autors: einārs ()
Datums: 10/11/2008 22:10

nošpahtelēt 1x es arī varu 100 logus dienā,bet kurš muļķis liks regipsi? gribētos dzirdēt pa kādu rajonu cecens norīko savus strādniekus.pie baltkrievijas robežas jau būtu vieglāk.tikai lai nedirš ka ap rīgu tādas cenas figurē un ja jā tad paldies dievam,ka man nav tādi pasūtītāji.

Re: Cik maksā logu aiļu apdare.
Autors: chechens ()
Datums: 10/11/2008 22:43

Nu laikam jau nesapratāt te ar reģipsi nav nekāda sakara, vienkārsi apmetums un pie riezes tiek apmestas logu ailas, un cena ir re;ala logu aiļu apmetums = m2 sienas laukuma = 3,5 Ls/m2 un viss ar rīģipsi pat ir lielāks čakars un riģipsis ir riģipsis un ne jau es tas logu ailas taisu, tās taisīja man !!!!

Pašreizējā: 2 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **   *******   ********    *******   ******** 
       **  **     **  **     **  **     **  **       
       **  **         **     **  **     **  **       
       **  ********   ********    ********  ******   
 **    **  **     **  **     **         **  **       
 **    **  **     **  **     **  **     **  **       
  ******    *******   ********    *******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727