UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Griesti
Autors: Viktors13 ()
Datums: 09/12/2008 22:28

Sakiet luudzu ko dariit. Uzliku melnos griestus 8mm OSB plaaksneem un tas saaka sist punus, attaalums starp sijaam ir 1m pa OSB garumam un platumam es pieliku UD 0,40cm.Virsuu uz melajiem griestiem taisijos likt regipsu. Ko dariit?

Re: Griesti
Autors: arm ()
Datums: 09/12/2008 22:52

skruve profilus

Re: Griesti
Autors: žora korņevs ()
Datums: 10/12/2008 08:24

bet, miiljais cilveek, protams, ka 8mm osb lokaas kaa suuds, pat ja buutu 60cm starpaa. kaa jau teica-profili jaaliek.

Re: Griesti
Autors: drumer ()
Datums: 10/12/2008 10:46

Rigips ir cik? 12.5 mm standartaa un uz griestiem profili ir jaaliek ik peec 40 ,kaa žoira teiv teica , ko tu briinies!!

Re: Griesti
Autors: Viktors13 ()
Datums: 10/12/2008 10:56

Tad ko man labaak dariit likt vairaak profilu vai skruvet OSB nost? Ja tiessaam profilu buus vairaak OSB negroziis un kas bus pec tam kad uzliks regipsi.

Re: Griesti
Autors: žora korņevs ()
Datums: 10/12/2008 11:17

vispaar es neredzu jeegu tamm 8mm osb. varbuut pastaastiisi, kaapeec izdomaaji vinju likt??

Re: Griesti
Datums: 10/12/2008 11:19

arii nesaprotu kam tas OSB,būtu uzreiz licis reģipša griestus

Re: Griesti
Autors: aaaa ()
Datums: 10/12/2008 11:31

Nu parasti to OSB liek, lai no augšas grīdu varētu piebāzt ar vati, citādi skaņas izolācija būs nulle. Vati tak uz reģipša virsū nemetīs. Saprotu, ka profilus esi pieskrūvējis pa taisno pie OSB, tas nekas labs nebūs - skrūvē tos karināmos enkurāķīšus pie sijām, iekarini profilus un tad pie profiliem reģipsi. Zaudēsi augstumu nedaudz, bet citu variantu jau nav.

Re: Griesti
Autors: zandza ()
Datums: 10/12/2008 12:46

Akustika ir tāda lieta, jo masīvāka konstrukcija, jo labāka akustika.
Ja tu piebāz pārsegumu ar vati, tas dod siltuma izolāciju, bet akustiku tikai bišķi uzlabo.Es tev ieteikšu dīvainu bet savu modeli, es starp sijām iebāzu sloksnēs sagrieztu reģipsi pa 10cm, atgriezumus var veikalā dabūt lētu bojātas loksnes, tikai neņem slapjas. Liels čakaris, bet akustika uz goda. Saviem griestiem vari izmantot cepurītes profilu 85/27 uz kura skrūvē parasto reģipsi.Un vāc to OSB prom,
ar to var suņu būdu apšūt.

Re: Griesti
Autors: gatis088 ()
Datums: 22/12/2011 08:47

aaaa Wrote:
-------------------------------------------------------

sveiki!varbūt kāds var palīdzēt ar padomu?griestus izbūvēju no osb 15mm plāksnēm.cik saprotu pašam osb apdarei opciju nav.doma pa virsu šūt reģipsi.jautājums-starp osbi un reģipsi atstarpe jāveido vai uzreiz uz osbi var likt reģipsi?paldies!


Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **   ******   **      **  **    ** 
 **   **   **     **  **    **  **  **  **  **   **  
 **  **    **     **  **        **  **  **  **  **   
 *****     **     **  **        **  **  **  *****    
 **  **    **     **  **        **  **  **  **  **   
 **   **   **     **  **    **  **  **  **  **   **  
 **    **   *******    ******    ***  ***   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727