UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: grīdas flīzēšana
Autors: v_t ()
Datums: 23/12/2008 11:10

adekvāta ir vīreļa piedāvātā cena.

Re: grīdas flīzēšana
Autors: einars ()
Datums: 23/12/2008 13:51

nu leto paris darbinu jau ir partaisiti. :)

Re: grīdas flīzēšana
Autors: arm ()
Datums: 23/12/2008 16:46

manaa miestaa arii meistari uz solina seez.lielaam galvaam un zilgani, spriez par cenaam tie drosi par kaadu lielo "bubeni"kvadraataa liek.tacu ja nopietni kurs idins ir speejiigs par pliku maizi darbu dariit,kur nu veel kvalitatiivi.darba izcenojumam ir jaapastaav normaa,jo paartika,zales ,tie pasi celtnieciibas materiaali .nekas nav mainiijies un nemainisies.sodien biju depo nu viss pa vecam taapat maksimas ,elvi,superi un neto-ziemassveetku atlaides -nirgas naak!cilveeks jau nevar pelnit mazak ka vins apeed,lai arii ko tie muusu gudrie teoreetiki te neplurksteetu! prieciigus sveetkus visiem!!!!!buus jau viss kaartiibaa !!!!

Re: grīdas flīzēšana
Autors: plauša ()
Datums: 23/12/2008 19:29

A es vēl pasūtītājam piemaksāju,lai tik darbu iedod...viņam jau grūti-krīze.

Re: grīdas flīzēšana
Autors: weizy ()
Datums: 24/12/2008 14:20

Depo fliizes nepeerciet, jo Lietuvieshi tikai suudus vien taisa..:(
nopirku pa 8,5 Ls kvadraataa, a, shaam visaam stuuri gaisaa!! ZB, braucu lamaaties, a, shie saka, ka taadas jau vinjas esot un pats vien nopirku nevis shie iesmeereeja!!!

Ja peerciet, bez maz katra fliize jaapaarskata...:(

Re: grīdas flīzēšana
Autors: Ambrosio ()
Datums: 24/12/2008 18:38

Man arī besī ārā, ka Latvijā visādas šķības greizas flīzes pārdod. Visvieglākais veids kā pārbaudīt flīzes ir paņemt divas un salikt kopā ar muguriņām un tad ar priekšpusēm. Ja būs nelīdzenas, uz reiz varēs manīt. Lai gan tas negarantē, ka citas flīzes citos iepakojumos būs bez problēmām.

Re: grīdas flīzēšana
Autors: Agraiss ()
Datums: 20/07/2010 15:22

Nevaru izškirties vai daru pareizi. Man otrā stāvā ir terase kas ir noklāta ar kausējamo ruberoīdu un apakšā koka konstrukcijas segums. Gribējās tā kā uzlikt flīzes. Plāns ir nopirk mitrumisturīgi saplāksni pa virsu speciālo hidroizolāciju 2x, un tad ar elastīgi flīžu līmi liekam flīzes. Grida tiks pakļauta visiem ara apstākliem salam un karstumam. Vai man flīzes turesies ? Esmu prasījis dažiem pārdevējiem un meistariem, bet šeit viedokļi dalās. Viena daļa saka ka tur nekas nesanāks un tādēl vislabākais variants ir uzlikt impregnēti dēlu segumu. Ko man darīt ? Kam klausīt ?

Re: grīdas flīzēšana
Autors: soseds2 ()
Datums: 20/07/2010 23:06

Nevar tam ruberoidam uzklat sietu un tad betonu plana karta?

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  **     **   *******   **     ** 
  **  **   **   **    **   **   **     **  **     ** 
   ****    **  **      ** **    **         **     ** 
    **     *****        ***     ********   **     ** 
    **     **  **      ** **    **     **   **   **  
    **     **   **    **   **   **     **    ** **   
    **     **    **  **     **   *******      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727