UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Cik ilgi jāžāvē?
Autors: IP Logged. ()
Datums: 20/01/2009 16:06

a ko tu tādiem meistariem padarīsi - ar papēdi nevar bedri iespiest - tātad laba grīda, viss čikiniekā. Lai nodrošinātos, pasūtam betonu kas pēc klases derētu aerodromam, pēc savas "tehnoloģijas" nolaižam galarezultātu līdz B15 un viss ok.:)

Re: Cik ilgi jāžāvē?
Autors: aaaa ()
Datums: 20/01/2009 16:28

Kā reiz Estrich betonam ir ĻOTI svarīgi neizžāvēt to pašā sākumā. Nezinu kā Tev, bet man arī ielika sauso betonu un to uzreiz pārklāja ar polietilēna plēvi visā platībā un vēl piekodināja mēnesi plēvi nost neņemt. Sausajam betonam ūdens jau tā ir minimāli un tad vēl viņu žāvēt - nu tas ir murgs.

Re: Cik ilgi jāžāvē?
Autors: dadzis ()
Datums: 28/01/2009 12:10

man neko neklāja pa virsu, atļāva pēc nedēļas sākt sildīt. ieteica palaistīt 1x, bet tas ne obligāti, tik ieteikums.
tagad sildās pamazām un nekādi gļuki nelien ārā.

Re: Cik ilgi jāžāvē?
Autors: Trader ()
Datums: 30/01/2009 16:17

Man ar betonēja ar Estrich. Bišķi palika pāri un to tačku izgāzu pie pārējiem atkritumiem. Tas bija septembra sākumā. Tā betona grīda likās diezgan cieta pēc 1 nedēļās, bet kad drusku paspārdiju to atkritumu kaudzi pagalmā, tad tas Estrich sadrupa (nekas daudz tur nebija sacietējis).
Tā ka sekoju vienam padomam - 2 cm jācietā 1 mēnesi un tad var sildīt, apstrādāt un priecāties. Kas nozīmē 7 cm = 3,5 mēneši.
Jo kāda jēga sačakarēt betonu, kas vienā brīdī sāks drupt?

Re: Cik ilgi jāžāvē?
Autors: aaaa ()
Datums: 30/01/2009 16:45

Man arī ir estrich grīda un kā nesošais elements tā ir galīgi garām - betona izturību jau nosaka akmeņu izturība uin to sasaiste ar cementa javu. Akmeņu tur vispār nav. Viņš pat pēc vairāk kā gada ir tāds, ka viņā caurumu izurbt ir apmēram tas pats, kas urbt reģipsī. Bet nu kā grīda - resp. uz spiedi pārsvarā ir OK. Pārsegumu gan no tāda taisīt būtu pašnāvība.

Re: Cik ilgi jāžāvē?
Autors: ralf ()
Datums: 30/01/2009 16:59

Ar to estric ir tā, ka parasti meistari jau tev pasaka cik maksās gatavs ar visiem matriāliem un tad apskataties kā atšķiras vienam matriāls (gandrīz tīras smiltis un otram pelēka viela pie iestrādes)- taupam cementu :))

Re: Cik ilgi jāžāvē?
Autors: ralf ()
Datums: 30/01/2009 16:59


Re: Cik ilgi jāžāvē?
Autors: aaaa ()
Datums: 30/01/2009 17:06

Lai nu kas, bet cements man tika likts pēc tehnoloģijas - par to es pats pārliecinājos klētienē - arī škiedras un plastifikators. Kā ideāli līdzena un 1 dienā uztaisāma grīda uz apkures trubām - super un nekas labāks neeksistē, bet nu tā nesošā stiprība viņam ir nekāda.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **      **  **     **  **     **        ** 
       **  **  **  **   **   **   ***   ***        ** 
       **  **  **  **    ** **    **** ****        ** 
       **  **  **  **     ***     ** *** **        ** 
 **    **  **  **  **    ** **    **     **  **    ** 
 **    **  **  **  **   **   **   **     **  **    ** 
  ******    ***  ***   **     **  **     **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727