UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 3 no 6
Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: ko kasās ()
Datums: 18/02/2009 15:04

Nav ko sprēgāt par veciem laikiem, kad varējāt kāst biezos.
Ja runā par 30x30 flīzēm, tad tur nav nekādu problēmu ja pamatojums līdzens un flīzes daudz maz taisnas.


Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: petrof ()
Datums: 18/02/2009 20:47

Nākamnedēļ flīzēšu 70 m2, tāme sastādīta pagājušā gada nogalē, 10 ls m2, bet tie kam ir liela skaudība un škrobe, ka cits var nopelnīt par viņu vairāk, lai ņem savas flīzes un līmi (var arī zupas šķīvi) un dara to lietu paši. Jav ir izbesijis klausīties, ka nav vairs tie laiki, kāsēji, par daudz nopelna u.t.t. Neviens tak nespiež jūs ar varu algot kādu, lai uzlabotu savu mājokli.

Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: einārs ()
Datums: 18/02/2009 21:18

vot šitādus uzbraucienus,pa 10 ls m2,nu nevajadzētu šai forumā izkliegt.šeit nabagi un kāsēji tusējas kas tiešām šajos laikos par zupas šķīvi (bez zupas)rukā.un par kvalitāti arī neviens neko nejautā,jo tādi laiki. :)

Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: aaaa ()
Datums: 18/02/2009 22:09

Pilnīgs čau - tiko ielīdu ss.lv tur flīzētāji ar pieredzi, visi kā sarunājuši - no 5 Ls/m2. Izskatās, ka celtnieki paši iekšējās konkurences apstākļos viens otram cenas sit lejā.

Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: spk ()
Datums: 18/02/2009 23:16

Es jau arī varu uzrakstīt, ka esmu flīzētājs ar 10 gadu pieredzi - apmēram tad jau pirmoreiz bik piepalīdzēju pie vienas vannasistabas, un kopš tās reizes vēl pāris gadījumi bija :)
Starp citu, pirms pāris gadiem pasūtītāji viens otram sita cenas augšā, ar pārpirkšanu.

Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: žora korņevs ()
Datums: 19/02/2009 06:24

nu ja, jaabuut pabeigtai fliizeetaaju skolai un vajag dokumentu uz rokas,kur teikts ka esi maciijies pie pasaulslavenaa fliizeetaaja beerzinja, tad tikai tu skaitiiisies fliizeetaajs.

Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: einārs ()
Datums: 19/02/2009 09:09

man ir itkā papīrs par to ko es daru.esmu cilvēkiem pat mēģinājis parādīt,ka neesmu vakar izdomājis kļūt par to kas esmu,bet manu uzbāšanos visi kā viens kategoriski noraida.visi tic uz vārda un mani papīri guļ atvilknē nevienam nevajadzīgi.

Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: Alvisss ()
Datums: 19/02/2009 09:45

10ls/m2?! Smalki. Nav jau zel, katrs par savu darbu prasa cik vēlas, galvenais, ka ir kas maksa. :)
"..Neviens tak nespiež jūs ar varu algot kādu, lai uzlabotu savu mājokli.." - tieši tā. Man neviens gan tā tiešā tekstā nepateica, bet pats aizdomājos, ka nemaksāšu neadekvātu naudu (vismaz priekš manis). 1.5 gadu atpakaļ vajadzēja man virtuvē noflīzēt sienas joslu un grīdu, kopā kādi padsmit m2. Aizgāju uz bibleni, savācu info, izīrēju labu flīžu griezēju (nesabojāju nevienu flīzi kaut griezu pirmo reizi mūžā, tā kā iepirktā rezerve palika neizmantota) un divās dienas noflīzēju pats. Visi kam rādu īsti negrib ticēt, jo visiem nezkāpēc liekas, ka flīzēšana ir kaut kas pārdabiski sarežģīts. Ir sīkas klūdiņas, bet to pamanījis esmu es tikai pats.
Tāpēc, ja vien rokas neaug nav līkas, vienkāršas, līdzenas virsmas var saflīzēt pats.
Galvenais arguments kāpēc to darīju ir ekonomija, jo par divam dienam man neviens nemaksa 130 ls, tik būtu jāmaksā flīzētājam. Vienīgie papildus izdevumi bija griezēja noma un flīzes līmes lāpstina.

Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: aaaa ()
Datums: 19/02/2009 10:00

Es arī lielāko daļu flīzēju pats, bet ir lietas, kur labāk pašam negrābstīties, jo tomēr pieredze vajadzīga. Viesistabā lielās 60x60 akmensmasas flīzes. Ņēmu flīzētāju ar rekomendācijām un tajā laikā jau varēja pa 9 Ls noflīzēt, bet es maksāju 13 Ls un ne mirkli nenožēloju, jo pašam noflīzēt tā, ka velkot špakteļlāpstiņu ar kanti uz leju, pa visu viesistabu tā nekur pat neaizķeras, bez pieredzes ir nereāli. Un pat ar pieredzi - ir retais, kurš to prot. Konkrētajam vecim arī tagad samaksātu 13 Ls, ja viņš to prasītu. Tādi jau reāli arī tikai izdzīvos, kas tiešām ir sava darba meistari. Raķešu zinātne tā nav, bet kā jebkurā darbā ir vajadzīgas iemaņas un pieredze. Es labāk samaksāju tos 300 Ls, nekā pēc tam gadiem staigāju pa šķību grīdu un čortojos par to, ka kapeiku p..u.

Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: spk ()
Datums: 19/02/2009 10:09

Nu, to mēs nezinam, kas izdzīvos kas ne. Ne vienmēr tie labākie ir arī veiksmīgākie. Uzmetēji arī krīzes laikā uzmet, tā teikt :) Man ir pazīstams viens metinātājs, kurš savulaik skaitījās ārkārtīgi labs, bet nu neizturēja vietējos apstākļus un pārvācās uz GB, atpakaļ netaisās. No kā es tīri personīgi izdaru secinājumus - GB ir daudz lielāka iespēja saņemt kvalitatīvu metinājumu, kā šeit.

Pašreizējā: 3 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********   ********   ********    ******  
  **  **   **     **  **     **  **     **  **    ** 
   ****    **     **  **     **  **     **  **       
    **     ********   **     **  **     **  **       
    **     **         **     **  **     **  **       
    **     **         **     **  **     **  **    ** 
    **     **         ********   ********    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727