UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Mapei vs. Laticrete
Autors: jusix ()
Datums: 09/03/2009 20:36

Vai ir vērts piemaksāt 50 % pie flīžu līmes cenas, 100% pie epoksīda šuvotāja cenas, 200% pie silikona cenas vai tiešām Laticrete būs jūtami labāka, šiem pieder ļoti daudz patentu un principā viņi ir pirmie, atbildes gaidu no tiem kas ir strādājuši ar šiem produktiem.

Re: Mapei vs. Laticrete
Autors: ekharts ()
Datums: 09/03/2009 21:08

Ir vērts.

Re: Mapei vs. Laticrete
Autors: einārs ()
Datums: 09/03/2009 23:19

13 gadus strādāju ar visādiem materiāliem.nav vērts ekonomēt uz ļoti lētiem materiāliem,bet nav jēgas pārmaksāt ar domu,ka kalpos mūžīgi.šuvotājs un silikons eksplotācijas laikā nolietojas.ar epoksīdu šuvotāju ir tāda problēma ,ka to ir šausmīgi grūti nomainīt.un silikons ir silikons.esmu ar mapei produktiem arī iepinies nepatikšanās.

Re: Mapei vs. Laticrete
Autors: kelme ()
Datums: 10/03/2009 06:37

kādās nepatikšanās?

Re: Mapei vs. Laticrete
Autors: einārs ()
Datums: 10/03/2009 10:58

izlīdzinošais saplaisāja mazos gabaliņos un sacēlās gaisā.mapei ilgi kasijās,bet nevarēja manu vainu atrast.viņi man naudu atteicās dot,bet smērēja vēl to pašu izlīdzinošo.neadekvāti dārgs,nekur nezināms(izņemot latviju)ražotājs.es vairs nestrādāju ar šiem materiāliem.

Re: Mapei vs. Laticrete
Autors: IP Logged. ()
Datums: 10/03/2009 11:05

ja apgalvo, ka Mapei ārpus Latvijas ir nezināms ražotājs, tad var arī apgalvot, ka piem. Knauf ārpus Latvijas arī ir nevienam nezināms... :) neapšaubu konkrēto gadījumu, bet koncerns ir gana liels un starptautisks

Re: Mapei vs. Laticrete
Autors: Riģipsis ()
Datums: 10/03/2009 11:20

Mapei ir itāļu firma,kuru sāka vilkt SaimniekServiss pēc istādes Vācijā ap 99 gadu, pirms tam mums bija tikai Vetonit.
Laticrete vispār neviens Eiropā nepazīst un esmu izmantojis tikai flīžu līmi, nekas īpašs, par šuvjotājiem nezinu.
Veči, lietosim Latvijas preci- Sakret ražo labu labās flīžu līmes!
Par šuvjotājiem esmu lietojis Mapei- Agra Kreislera bizness.
Ņemiet tikai parasto, neviss silikona, tas ir sūds pēdējais, manā uztverē Mira ražo
labus šuvjotājus un Maxit-Vetonit. Knauf gan nevajag, viss piķis aiziet Knaufa
ģimenei.

Re: Mapei vs. Laticrete
Autors: jusix ()
Datums: 11/03/2009 11:08

Kas ta sanāk, ka Sakret ir baigā manta, īstenībā jau par Sakret gan nav daudz laba dzirdēts un vai tad epoksīda šuvotāji ir jāmaina pēc kāda laika. Vienkārši varbūt ar Laticrete produktiem nav daudzi strādājuši, jo tos netirgo uz katra stūra, un tādam Sakretam nav pat puse no tā, kas ir Laticrete.

Re: Mapei vs. Laticrete
Autors: Riģipsis ()
Datums: 11/03/2009 12:39

Es teicu ka Laticrete šuvjotājus nezinu.
Bet flīžu līmes Sakret ir ļoti labas un grunts arī, un lētāka nekā ievestās.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         ********        **  **     **   *******  
 **    **   **    **        **  **     **  **     ** 
 **    **       **          **  **     **  **        
 **    **      **           **  **     **  ********  
 *********    **      **    **  **     **  **     ** 
       **     **      **    **  **     **  **     ** 
       **     **       ******    *******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727