UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Jautajums par regipsa griestiem
Autors: LAL ()
Datums: 17/03/2009 01:12

Labdien,

Peetiiju knauf D11 manuaali, bet iisti netieku skaidriibaa par raamja montaazhu... :)

saprotu, ka vispirms uzlieku UD pa perimetru. taalaak nav skaidrs pie kaa stiprinaas nesoshie profili? pie CD ar skavaam? CD cik saprotu ir jaastiprina ieksh UD ik peec 40 cm? apmeeram ik peec cik cm ir jaaliek nesoshie profili? Esmu nopircis vajadziigo daudzumu UD/CD profilus un U veida skavas, tikai nav iisti sajeegas kaa to visu samonteet kopaa lai nenokriit griesti pirmajaa dienaa :D

atvainojos par stulbiem jautaajumiem, pirmo reizi regipsha griestus likshu.

Re: Jautajums par regipsa griestiem
Autors: LAL ()
Datums: 17/03/2009 01:30

un veel - ja man telpa ir 2.6 x 1.3m, kuraa virzienaa labaak monteet nesoshos un montaazhas CD? laikam labaak montaazhas taisiit 2.6m?

Re: Jautajums par regipsa griestiem
Autors: peterisg ()
Datums: 17/03/2009 20:08

Nolīmeņo un saskrūvē perimetru, atšauj uz griestiem ar krāsu diegu līnijas ik pa 40cm., pa līnijām saskrūvē u-skavas pie kurām savukārt pieskrūvē CDprofilus, pie reizes nolīmeņojot, CD profilu gali iebāžas Ud profilos, tad skrūvē klāt reģipsi, līmē sietlentu, špaktelē u.tt. Virziens atkarīgs no tā, cik gari CD profili un reģipsis iegādāti, respektīvi tā, lai paliek mazāk atgriezumu.

Re: Jautajums par regipsa griestiem
Autors: žora k. ()
Datums: 17/03/2009 21:10

tieshi taa, vieniigi to sietu var nelikt. labaak papiira lentu.

Re: Jautajums par regipsa griestiem
Autors: LAL ()
Datums: 18/03/2009 14:36

tiko pabeidzu, lampinjas arii jau ieliku. shpakteleejis veel neko neesmu, taapeec pastaastiet siikaak luudzu par tiem sietiem un papiiriem :)

Re: Jautajums par regipsa griestiem
Autors: aigars_ ()
Datums: 18/03/2009 15:01

Es ar esmu ticis līdz šuvju un stūru špaktelēšanai, un pirmās vertikālās salaiduma šuves esmu jau aiszmērējis ar Uniflotu un pa virsu uzlipinājis papīra lentu (itkā pielipa diezgan OK), jautājums sekojošš, vai virs papīra lentas atkal jāliek Uniflota kārta vai var likt pa taisno izlīdzinātāju, piemēram Vetonit LR.
Sienas pēc tam domāju aplīmēt ar stiklašķiedras audumu un nokrāsot!

Re: Jautajums par regipsa griestiem
Autors: Marcos ()
Datums: 18/03/2009 18:42

To LAL
Kāpēc jau saliki lampiņas? Vai tad netraucēs to reģipsi krāsit/aplīmēt?
Tev jau pie griestiem tikai viena reģipša plāksne, jāšpaktelē tikai pie sienas!

Re: Jautajums par regipsa griestiem
Autors: fgfjgl ()
Datums: 18/03/2009 21:00

a kas taa tev par telpu ?? sunjubuudaa kaut kas? tur ,vareetu buut,nekaadus sietus un papirus nevajag.

Re: Jautajums par regipsa griestiem
Autors: Riģipsis ()
Datums: 18/03/2009 22:00

Man patīk šis temats,
tā telpa laikam ir ateja, tad tur var riģipša griestus nelikt, bet metāla.
Ja nu kāds uzlaiž strūklu uz giestiem, tad viss darbs vējā.

Re: Jautajums par regipsa griestiem
Autors: LAL ()
Datums: 19/03/2009 16:54

lampinjas ieliku, jo izvilku vadus un kaut kaadu gaismu jau vajag + gribeejas paskatiities kaa izskataas :D
taisniiba - taa ir ateja ar kopeejo platiibu 3,5m2 un griesti ir no 3 gabaliem. liku viens un nav reaali veselu plaaksni vienam pieskruuveet bez domkrata... tad sakat, ka uz tik mazu platiibu nekaadus sietus/papiirus nevajag?

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.