UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Vai eksistē alternatīva Proclimai?
Autors: Aldiss ()
Datums: 01/06/2009 08:11

Plāns mansardu siltināt ar ekovati, līdz ar to parādās nepieciešamība salīmēt kopā būvkartona salaiduma vietas.

RBB kā būvkartona piegādātāju ieteica Eltete SIA, bet salīmēt šuves ar Proclimes piedāvāto lenti Tescon Profil, kas ir ĻOOOTI dārga (0.52 LS/m). Vai ir zināmas kādas pārbaudītas lētākas alternatīvas ir šai lentei.

Kā arī atsauksmes par RBB darbu? Otrs redzamākais ekovates ieklājējs - Ekovelte. Kuru izvēlēties?

Re: Vai eksistē alternatīva Proclimai?
Autors: Ambrosio ()
Datums: 01/06/2009 09:48

Aldiss, jebkuru ieteikumu Proclimas lentei iesaku pārbaudīt reāli. Es kaut kad biju nopircis ne lētu lenti, tad tā maita ātri atlīmējās. Proclimas lente turējās arī pēc nelabvēlīgiem apstākļiem. Cik tad Tev to šuvju metru sanāk? Vari mēģināt no Artivas dabūt paraudziņu un tad reāli dzīvē salīdzināsi uz sava būvkartona pāris lentas un tad sapratīsi, ko tieši gribi un cik daudz atļausies taupīt/netaupīt.

Man RBB ekovati pūta. Vismaz Artivas (piegādāja Proclimas materiālus) uzraudzībā nekādu šaizes neredzēju :) Es gan nezinu, cik un kādas tur brigādes ir tajā RBB un kura tieši man pūta, bet nu pieredze viņiem ir.

Re: Vai eksistē alternatīva Proclimai?
Autors: ROCK ()
Datums: 08/06/2009 11:45

To Aldiss

Pro climai analogtu tā īsti nav! Ja protams tu negribi lai tavā māja tas būvkartons labi turētos un siltums saglabātos tajā. Ja gribi lai tikai sirdsmieram redzēt, ka kaut kas ir salīmēts, tad ņem jebkuru skoču. tas tev turēs ~ 3 dienas, bet ja tu paspēsi uzšūt reģipsi, tad jau tu neredzēsi, ka šuves ir vaļā. :)

Pēc tam tikai nebrīnies, ka par apkuri ir jāmaksā ļoti daudz! :)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **     **  **     **  ********  
  **   **   **   **   **     **  **     **  **     ** 
   ** **    **  **    **     **  **     **  **     ** 
    ***     *****     *********  *********  **     ** 
   ** **    **  **    **     **  **     **  **     ** 
  **   **   **   **   **     **  **     **  **     ** 
 **     **  **    **  **     **  **     **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727