UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Par saskrāpētu lamināta grīdu.
Autors: Paliigs ()
Datums: 14/08/2009 13:12

Labdien,
Situācija, grīdas segums lamināts (lamināts nav no lētā gala). Tā kā mājā ir suns, kurš bieži dzīvo pa iekšu, grīdas segums ir saskrāpēts.
Vai ir kāda iespēja lai uzlabotu vai novērstu tos skrāpējumus.

Re: Par saskrāpētu lamināta grīdu.
Autors: v_t ()
Datums: 14/08/2009 15:22

jāprasa, no kā tam sunim ir nagi, jo lamināta virsma ir ļoti cieta. man neizdevās 32. klases laminātu saskrāpēt bīdot skapi un vēl dažu labu mēbeli.
var mēģināt skrāpējumus aizsmērēt ar kādu mastiku. kaut gan kāda jēga, ja suns turpinās savu iesākto.
man dikti sāpēja sirds, kad kaķis pirmo reizi saskrāpēja jaunās durvis. tagad acis ir apradušas un sāpes notrulinājušās.

Re: Par saskrāpētu lamināta grīdu.
Autors: Pow ()
Datums: 14/08/2009 16:34

Lamināts varbūt arī nav no lētā gala, bet klasi esi izvēlējies par zemu. Varbūt 23. klase?

Es visur saliku 33. klasi (commercial) un vietā kur staigā ar āra apaviem 34. klasi (commercial heavy use). Tehniskie dati: [winweb.imaker.no]
Pagaidām viss bumbās.

Pārdevējs arī man uztaisīja demo kura met no metra augstuma atsvariņu un skatās bojājumus. Bija interesanti.

Re: Par saskrāpētu lamināta grīdu.
Autors: Aldaris ()
Datums: 14/08/2009 17:20

Līdzīga problēma ar Quick Step laminātu.

Skaitās baigi kruts un bija arī dārgs (pie 18Ls/m2). 32. klase. Bet nu švīkas paliek. Suņa man nav, bet švīkas paliek pat no ģitāras statīva plastnasas pekām, ja to bīda pa grīdu.

Un tās fāzīšu malas........ pievīliens pilnīgs.

Morāle - neiesaku fāzētos laminātus un QuickStep arī nē.

Re: Par saskrāpētu lamināta grīdu.
Autors: Pow ()
Datums: 14/08/2009 17:52

> Morāle - neiesaku fāzētos laminātus un QuickStep arī nē.

Man ir tieši pretēja pieredze ar fāzītēm un pat ļoti patīk. Pilnīgi nekādu problēmu. Alloc lamināts 33. klase, veikala cena aptuveni kā tev.

Acīmredzot viss atkarīgs no ražotāja, lamināta klases, kvalitātes.

Re: Par saskrāpētu lamināta grīdu.
Autors: spk ()
Datums: 14/08/2009 23:15

Hehe, a man 32. klases lamināc pa 4 Ls/m2 tipa kautkāda akcija, skrāpējumi paliek pat ja stiprāk paskatās uz grīdu, bet zato pilnīgi pofig :)

Re: Par saskrāpētu lamināta grīdu.
Autors: Didzisp ()
Datums: 15/08/2009 08:30

Vajag likt parketu, tad problēmu nebūs:).

Re: Par saskrāpētu lamināta grīdu.
Autors: EjTakTu ()
Datums: 15/08/2009 20:38

Ja suns bieži dzīvo pa iekšu, tam dabīgi nenodilst nagi. Tad tos regulāri apgriež ar speciālām stangām. Var arī regulāri mainīt laminātu ;)

Re: Par saskrāpētu lamināta grīdu.
Autors: Ambrosio ()
Datums: 15/08/2009 23:53

Lai arī tā nevajadzētu, bet izskatās, ka dažādiem ražotājiem vienādām klasēm ir dažāda izturība. Es laikam maijā K-Rautā pa akciju ~6Ls/m2 pirku vācu Egger 32. klases laminātu bērnistabai - lai nav žēl izmest laukā pēc tam. Nu vairāki mēneši pagājuši, švīkas acīs vismaz nav iekritušas. Savā laikā mēģināju uzbērt granti, uzkāpt uz akmentiņiem un paberzt. Tad gan švīkas palika :) Arī parketi ir dažādi, man viesistabā ir vairogparkets, kurš viennozīmīgi švīkājas vieglāk nekā lamināts bērnistabā. Vienīgi to tam vairogparketam ir pabieza virsējā kārta, tāpēc 1 vai 2 reizes varēs kādreiz pārslīpēt. Pārklājuma izdzīvošanas ilgums noteikti ir arī atkarīgs no smilšu un netīrumu piesārņojuma telpā. Jo vairāk netīrumu, jo ātrāk noskrapējas.

Re: Par saskrāpētu lamināta grīdu.
Autors: r.b ()
Datums: 17/08/2009 23:47

Lasu un brīnos, vai tiešam kāds maksā 18Ls/m2 par laminātu? Varbūt tomēr tas ir parkets?

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********  **     **  **    **  **       
 **     **  **        ***   ***  ***   **  **       
 **     **  **        **** ****  ****  **  **       
 **     **  ******    ** *** **  ** ** **  **       
 **     **  **        **     **  **  ****  **       
 **     **  **        **     **  **   ***  **       
 ********   ********  **     **  **    **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727