UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Par saskrāpētu lamināta grīdu.
Autors: Porex ()
Datums: 18/08/2009 07:58

Lasu un saprotu,ka man ir neticami laimējies par 5 Ls/m2 nopirkt ar dimanta kārtiņu klātu laminātu.Nu jau četrus gadus pa šo laminātu brīžiem skraida suns(liels),brīžiem tiek staigāts smilšainos ielas apavos,brīžiem neakurāti pārstumdītas mēbeles,bet nekādas skrāpējumu pēdas vēl nav saskatāmas(aizgāju pat speciāli apskatīties).Pats pirku,nepiegriežot vērību,kas to ražojis,pats ieklāju un pats tagad pacietīgi mēģinu saskrāpēt.

Re: Par saskrāpētu lamināta grīdu.
Autors: spk ()
Datums: 18/08/2009 22:37

Es savukārt nesaprotu - tiešām vajag mainīt laminātu, tikko tas saskrāpējas? Vaī arī - ieklāt mega parketu, un tad maurot uz bērniem un ciemiņiem, lai netaisa švīkas?

Re: Par saskrāpētu lamināta grīdu.
Autors: weizy ()
Datums: 19/08/2009 19:45

man ir liidziiga probleema, bet gribeetos dzirdeet arii kaadu normaalu atbildi nevis spriedeleeshanu par teemu!
....spameri!
PS Nomainiit laminatu ir peedeejais!

Re: Par saskrāpētu lamināta grīdu.
Autors: spk ()
Datums: 19/08/2009 22:04

A tev pašam galva dota, lai būtu vieta mutei, kur karoti iebāzt? Nu nebija tak patētiskas atbildes par ai ai ai saskrāpētu grīdu un bling bling brīnumlīdzekli, kas salaboja grīdu un uzlaboja potenci. Ja jau nebija, tad vai nu nav, vai arī vietējie spameri nav vēl atklājuši. Un gribēties var zivtiņu apēst un ... apsēsties.

Re: Par saskrāpētu lamināta grīdu.
Autors: weizy ()
Datums: 19/08/2009 22:34

runa jau iet par jautaajumu, kursh ir konkreeti uzdots! Shis forums ne ar ko neatshkjiraas no paareejiem LV forumiem! Tipa, uzdod jautaajumu un tev pretii- tu esi losis, ko tik leetu pirki.....man ir shitaads un man ir taads!!!
Mani tas kaitina, bet laikam taa ir jaapienjem kaa norma!!! :(

Re: Par saskrāpētu lamināta grīdu.
Autors: Porex ()
Datums: 20/08/2009 07:52

Acīm redzot neviens(vismaz no foruma dalībniekiem)ar šādas problēmas risināšanu nav nodarbojies.Ja nav nekādu ideju,varu piedāvāt meklēt auto kosmētikā.Tur vismaz kādreiz reklamēja tādus katram krāsas tonim atbilstošus šķidrumus ar kuriem paberzējot ar samitrinātu lupatiņu izslīpejas(vairāk nav redzami?) skrāpējumi.Ja ir tik ļoti liela vajadzība var paintresēties un paekspermentēt.Vēlu veiksmi!

Re: Par saskrāpētu lamināta grīdu.
Autors: EjTakTu ()
Datums: 20/08/2009 08:40

Automašīnu krāsas atjaunotājs sīku skrāpējumu novēršanai diez vai te līdzēs. Tie ir šķīdinātāji uz naftas bāzes, kas būtībā izšķīdina krāsojuma virskārtu un mehāniski berzējot berzējot to nopulē. Katrai krāsai gan atsevišķs nav. Parasti tik krāsojuma veidam - parastam un metalikai, kas būtībā ir papildus lakas kārtiņa ar metāla putekļiem. Kopējs šiem atjaunotājiem ir pulēta, spīdīga virsma. Autoindustrija neaizraujās ar matējuma gradācijām un virsmas faktūrām. Tāpēc arī šis variants laminātam neģeldēs. Vienīgais, kas nedaudz var līdzēt visas lamināta virsmas apstrāde ar speciāliem, tiem paredzētiem līdzekļiem, parasti uz vaska bāzes. Tie gan ir paredzēti lietot reizi pusgadā vai gadā. Tie nomaskē arī sīkus švīkājumus. Vairāk var uzzināt specializētajās bodēs. Piemērams Parketa Centrs. Takš tas nenovērsīs turpmākos skrāpējumus. Suns no viņiem mierīgāk neuzvedīsies, grīdas virsma savas īpašības nemainīs. Ja parketveidīgos klājumus iespējams noslīpēt un pārklāt ar lielākas cietības laku, tad lamināts tādai ekzekūcijai nav domāts. Kas tad ir tas lamināts? Babieza grīdas pape aplīmēta ar papīru, kas pārklāts ar laku vai līdzīgu pārklājumu.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **        **  ********   ********   ********  
  **  **         **  **     **  **     **  **     ** 
   ****          **  **     **  **     **  **     ** 
    **           **  **     **  ********   ********  
    **     **    **  **     **  **         **     ** 
    **     **    **  **     **  **         **     ** 
    **      ******   ********   **         ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727