UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Saistību raksts būvatļaujas saņemšanai
Autors: burbulis ()
Datums: 17/01/2005 11:25

tāds esot no celtniekiem vajadzīgs, lai iesniegtu dokumemtus būvatļāujas saņemšanai - vai kādam nav teksts pie rokas? Paldies.

Re: Saistību raksts būvatļaujas saņemšanai
Autors: swasis ()
Datums: 17/01/2005 11:42

tas ir aarpraats, citiem vaardiem celtnieki ir aarprats. Ja celtnieki ir fiziskas personas aizmirsti par sastibu rakstu.
Saistibu rakstu buuvatlaujas sanemsanai var iegut 2. veidos : a) pieaicinats ( ar ligumu piesaistits ) sertificets buuvuzraugs jeb b) sia ar savu sertificeto buuvuzraugu un licenci.

ja nav kas nokarto, varam nokartot atseviski vienojoties. Pasi papiiri - tos vari dabuut un tiem jau bija jaabuut arhiteku ielaa. Tos dod par briivu.

Re: Saistību raksts būvatļaujas saņemšanai
Autors: Nezinītis ()
Datums: 17/01/2005 11:56

pag, pag... vai tad būvatļauju nedod bez šitāda papīra? un kā ir, ja ceļ "pats"?

Re: Saistību raksts būvatļaujas saņemšanai
Autors: burbulis ()
Datums: 17/01/2005 12:01

ir tā, ka visi dokumenti ir sagatavoti, nav tikai šis saistību raksts. Celtnieki ari tādi kā savējie, tāpēc jau arī visus dokumentus, so ieskaitot, gatavoju pati.It ka jau ideja skaidra, kam tur būtu jābūt, bet vienalga, domāju, ja nu tur kāda speciāla fīča tekstā vajadzīga, bez ka būvatļauju nedos.

Re: Saistību raksts būvatļaujas saņemšanai
Autors: swasis ()
Datums: 17/01/2005 12:06

buuvataluju nedod bez saada papiira, jo kas tad nesiis atbildiibu par buuvi. Kurs atbildes, ja rekonstrueejot kaut kas sabruuk utt.

vo to es veel nezinu. ir bijusi gadijumi ka pasuutiitajs sastridas ar buveetaaju. sada gadijumaa pasutitajs aiziet uz buuvaldi un pasaka ka saimnieciskaa kaartaa. bet to var noskaidrot katraa buuvvaldee.

Re: Saistību raksts būvatļaujas saņemšanai
Autors: swasis ()
Datums: 17/01/2005 12:08

buuvatlaujas elements ir sastibu raksts, bet saistibu raksts skaidri pasaka, ka taa tiek izsniegta uz sertificeta buuvuzrauga parakstu. vins tad ari paarbaudiis celtniekus un nesiis atbildibu.

Re: Saistību raksts būvatļaujas saņemšanai
Autors: Nezinītis ()
Datums: 17/01/2005 12:52

Tu gribi teikt, ka pat tad, ja ir būvvaldes apstiprināts projekts, ceļu "pats" no "0", man vajadzīgs būvuzraugs? Hmm, tad uz ātrāko jāizņem piesolītā būvatļauja (piesolīja izdot reizē ar projekta apstiprināšanu), lai nesanāk kā ar ālatvenergo, kuriem pavasarī līnijas pievilkšanai projektu nevajag, pievilkt varam paši (ja pagasts neprasa projektu un pievilcēju sertifikātus), uzreiz nepieteicām elektrību, tip - aij, kad vajadzēs, tad.. .. a gada beigās pēkšī vajag i projektu, i sertifikātus, i pārējo.. kā rezultātā ~200Ls par projektu no maka laukā, un veel kaadi 300-350 būs par izbūvi. Lai gan lāpstu turēt rokās protu pats un visi vajadzīgie materiāli (tieši tādi paši, kādus lietos licensētas firmas, iespējams, ka kabelis no tā paša rituļa un sadales skapis turpat blakus skrūvēts kopā) man jau ir sadabūti. Ielikšana izmaksātu man latus 50, ieskaitot desiņas un alu un pēc tam transportu līdz mājām čomiem, kas atnāk palīgā tranšeju izrakt. Vot ta var teikt, ka neizdarot, kad vajadzēja, esmu ielidojis uz 500Ls :(
No otras puses - vot pasteidzos, iztaisīju topogrāfiju uzreiz, un... ielidojiens uz latiem 150-200. Jo izskatās, ka būs jātaisa vēlreiz.
Secin`ajums un ieteikums: jāpl­āno arī papīru k­ārtošana!

Re: Saistību raksts būvatļaujas saņemšanai
Autors: burbulis ()
Datums: 17/01/2005 16:47

vai tiešām sasitību raksts attiecas tikai uz būvuzraugu. Cik zinu, būvatļaujai nevajag būvuzraugu, bet gan norīkotu būvdarbu vadītaju. Palabojiet mani, ja es klūdos....

Re: Saistību raksts būvatļaujas saņemšanai
Autors: Āmurs ()
Datums: 17/01/2005 18:30

Un kur problēma ar topogrāfiju? Es ar no tā paša gala taisos sākt...

Re: Saistību raksts būvatļaujas saņemšanai
Autors: Muntis ()
Datums: 17/01/2005 21:27

man buvaldē teica ka ja būvatļaujā raksta ka būvē pats tad tu pats arī nes visu atbildibu un nekādu buvuzraugu nevajag.

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********   **     **  ********   **     ** 
 **     **  **     **  ***   ***  **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **** ****  **     **  **     ** 
 **     **  ********   ** *** **  ********   **     ** 
 **     **  **         **     **  **         **     ** 
 **     **  **         **     **  **         **     ** 
 ********   **         **     **  **          *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727