UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Nodošana ekspluatācijā
Autors: Kurmus ()
Datums: 10/10/2009 12:17

Labdien visiem būvniekiem. Vai nevarētu man lūdzu apskaidrot šābrīža situāciju ar mājas nodošanu ekspluatācijā ?! Kādi dokumenti tad īsti ir vajadzīgi ? Cik sapratu pažarnieki atkrīt,bet kā tur ir ar VVC vai SVC ,kā ar elektriķiem ? Īsāk,vai man ir vajadzīgs tas atzinums no bijušā SVC. Zvanīju šiem un viņi saka lai nakot uz Kliānu ielu 7 runāt !!!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******     ******    **     **   ******   **    ** 
 **    **   **    **   **     **  **    **  ***   ** 
 **         **         **     **  **        ****  ** 
 **   ****  **   ****  **     **  **        ** ** ** 
 **    **   **    **    **   **   **        **  **** 
 **    **   **    **     ** **    **    **  **   *** 
  ******     ******       ***      ******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.