UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
inventarizācijas lieta
Autors: andisk26 ()
Datums: 02/02/2010 15:38

Sakiet ja pirms ~pusgada tika veikts inventarizācijas akts mājai, bet vēl nebija uzbūvētas pāris nenesošās starpsienas, kā ir ja es tagad taisos nodot māju eksplutācija, vai tie mērkaķi vzd man var uzprasīt visu lai es taisu pa jaunu ???

p.s. tante no vzd ar pilnu pārliecību klepoja ka būs vien jātaisa vēlreiz.

Re: inventarizācijas lieta
Autors: jtdesign ()
Datums: 03/02/2010 10:51

Protams un diemžēl, bet būs jāpārtaisa. Esošo dokumentu taču var pakarināt uz nagliņas, jo neatbilst realitātei.

Re: inventarizācijas lieta
Autors: andisk26 ()
Datums: 03/02/2010 16:03

Nu ja tā tad laikam izskatās ka valstij ies bešā mani nodokļi par apdzīvojamo platību.
Varbūt kāds var paskaidrot kam vispār vajadzētu interesēt ( izņemot mani ) kur manā mājā ir starpsienas ?

Re: inventarizācijas lieta
Autors: jtdesign ()
Datums: 03/02/2010 16:21

Lai nekad nepienāk tā diena, kad kādam būs nepieciešamība uzzināt, kur Tavā mājā BIJA starpsienas. Bet tas nav vienīgais iemesls. Inventarizācijas lietas, liekas, bija jau cara laikos, vismaz ar tādām no 30-ajiem, esmu darbā saskāries.

Re: inventarizācijas lieta
Autors: z ()
Datums: 03/02/2010 16:22

daudzus tas interesē, bet visvairāk par to mīl interesēties eksperti... un nedod dievs, lai tavā mājā tās neesošās starpsienas ar vēl šo to dabā neeksistējošu, nenākas meklēt ekspertiem...

Re: inventarizācijas lieta
Autors: aaaa ()
Datums: 03/02/2010 16:44

Eksperti taču dabā neko pēc lietas nepārbauda, vai labs konjaks viņu redzi padara ļoti selektīvu. Kāda starpība, kas tur taj;ā inventārenē sazīmēts, nodod un viss. Pie nodošanas taču klāt ir tikai būvvaldes komisija, kas, šaubos vai par to piesiesies. Civilizētā pasaulē tu iekšsienas, kas nav nesošas, vari mainīt un krāmēt pēc sirds patikas. Ja personīgi nākas saskarties ar šitām lietām, un tu pilnīgi droši zini, ka tieši tādas lietas iznīcina mūsu valsti, aizdzen cilvēkus, un vēl tagad, nekas, absolūti nekas netiek mainīts, lai to izbeigtu, tad parauj tāda škrobe, ka reizēm tiešām gribas sakravāt koferus un nospļauties uz šito muļķu zemi. Interesanti, cik ilgi mēs paši sevi turpināsim drāzt? Un galvenais jau ir tas, kā andisk26 raksta, ka īstenībā pilnīgi nevienam uz šīs zemeslodes neinteresē, kādas nenesošas starpsienas ir vienam cilvēkam mājā. Bet nē, viņu dzīs, viņam atkal liks maksāt, tērēt laiku...tpū.

Re: inventarizācijas lieta
Autors: z ()
Datums: 03/02/2010 16:51

aaaa
eksperti parasti sāk strādāt tur, kur bijis kaitējums cilvēka dzīvībai un veselībai vai radies liels materiālo vērtību bojājums.

Re: inventarizācijas lieta
Autors: spk ()
Datums: 03/02/2010 18:21

Dīvaini, bet būvvaldes komisija piesienas gan, tas ir viens no veidiem, kur viņiem ir iespēja iegūt selektīvo redzi.
Tā nu tas ir ar to birokrātiju. Padumjlaikā vēl varēja saprast - īpašums piederēja valstij, un īpašnieks gan jau ļoti gribēja zināt, kas tam īsti pieder, līdz detaļām t.i. līdz starpsienām. Tagad īpašumtiesības mainījušās, īpašniekam pašam savi reģistri, bet VZD vēl aizvien ir iesaistīts. Manuprāt, pilnīgi pietiktu, ja reģistrētu ārējo platību vai apjomu, a tas, kas iekšā, ir īpašnieka paša darīšana.

Re: inventarizācijas lieta
Autors: z ()
Datums: 03/02/2010 19:29

lai ar tas viss ir privātīpašums, būvniecība tiek veikta pamatojoties uz konkrētām normām... izstiepies vai saraujies, bet valsts neļauj savā teritorijā privātīpašniekam būvēt mistiskus objektus, par kuriem īpašnieks grib bļaut: mans nams - mana pils...

eksperta slēdziens par dzīvoklī ar tvana gāzi noindētas ģimenes gadījumā bija lakonisks: telpas, kurās atrodas gāzes apkures ierīces, nedrīkst patvaļīgi apvienot ar dzīvojamām telpām, demontējot esošās starpsienas...
žēl tik ka dzīvokļa dižīpašnieks ar eksperta slēdzienu iepazīties vairs nevarēja.

vajag kādreiz iedomāties arī par to, ka lielākā tiesa būvnormu ir rakstītas ar asinīm...

Re: inventarizācijas lieta
Autors: spk ()
Datums: 04/02/2010 09:24

Es piekrītu viedoklim, ka cilvēki kļūst aizvien stulbāki un stulbāki, bez instrukcijas dzīvot vairs nespēj. Un es piekrītu arī viedoklim - vajag atceltas visas instrukcijas un ierobežojumus - problēma atrisināsies pati no sevis :)

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   ******    *******   ********   *******  
 ***   ***  **    **  **     **     **     **     ** 
 **** ****  **        **     **     **            ** 
 ** *** **  **         ********     **      *******  
 **     **  **               **     **            ** 
 **     **  **    **  **     **     **     **     ** 
 **     **   ******    *******      **      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727