UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Kada isti ir seciba....
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 01/03/2010 15:53

Ja ne gluži d..., vismaz pamatojumu gan var paprasīt.
Iespējams, agrāk skursteņslauķus bāza zem punkta 5.5. "ekspluatācijas organizāciju atzinumus par komunikāciju gatavību."
Tagad tas izmainīts: "tehnisko noteikumu izsniedzēju atzinumus par komunikāciju gatavību ekspluatācijai."
Man skursteņslauķi neko nav izsnieguši (savulaik izsniedza pažarnieki, vēlāk paziņojot, ka no turpmākām darbībām atsakās)

Re: Kada isti ir seciba....
Autors: dadzis ()
Datums: 09/03/2010 13:29

cik es būvvaldē runāju, tad man (rīgas rajons, siguldas novads) vajag inverntarizācijas lietu uztaisīt un ar to zobos uz būvvaldi jāsperas. un sapratu, ka tas ar viss ... ļoti ceru ka viss.
negribu es apkārt nēsāties un vēl ko meklēties. labi - panēsaties vēl varētu, bet $ pogāt negribu, jau inventariācijai $ jāsakasa.
ja vēl būs $ vajadzīgi, tad toč ... lai iepūš (banka) :D

Re: Kada isti ir seciba....
Autors: aaaa ()
Datums: 09/03/2010 14:31

Irst nevienu sūtīt nevajag, bet, kā jau te forumā bija minēts - pavisam elementāri - ierēdnim ir jāsniedz rakstiska izziņa, ja klients to pieprasa. Tātad - prasam - konkrētu atteikumu vai pamatojukmu ar atsauci uz šo normu/prasību pieprasošu likuma punktu. Parasti ar šo prasība beidzas, pārbaudījis gan neesmu :)

Re: Kada isti ir seciba....
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 09/03/2010 14:49

Vai nevajadzēja atzinumus no tiem noteikumu izsniedzējiem, kas no inspicēšanas nav atteikušies (sanitāri, vide)? Atteicās no man zināmiem tikai pažarnieki.

Re: Kada isti ir seciba....
Autors: PeterisN ()
Datums: 12/03/2010 19:59

Visa nepieciešamā dokumentācija ir norādīta vispārīgajos būvnoteikumo.Un ar inspektoriem neiesaku sprēgāt, jo tad var nodot ļoti ilgi. Iesaku pat aiziet pie vietējā inspektora uz pieņemšanu un izrunāt, kādas specifiskas prasības, vai kam varētu tikt pievērsta papildus uzmanība nodošanas laikā.


Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **   *******   ********   ******** 
  **  **    **  **   **     **  **     **  **       
   ****      ****           **  **     **  **       
    **        **      *******   **     **  ******   
    **        **            **  **     **  **       
    **        **     **     **  **     **  **       
    **        **      *******   ********   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727