UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Būvniecība saviem spēkiem.
Autors: Sapals ()
Datums: 26/03/2012 12:47

Ir gatavs projekts un palika tikai saskaņot to būvvaldē.
Būvvalde prasa lai aizpildu saistību rakstu. No saistibu raksta izriet, ka pats es savu māju varu celt ja esmu arhitekts vai būvinžinieris, otrais variants ir ja ceļ būvniecības firma.
Tā kā neesmu ne arhitekts, ne būvinžinieris, bet bijušais celtnieks, vai tiešām būs kādam jāmaksā par to vien ka viņš uz saistību raksta uzliks savu parakstu? Tas pats ir arī ar autoruzraudzību - vai atkal man būs kādam jāmaksā par to lai viņš kaut kādā simboliskajā žurnālā liktu parakstus. Vaitad vairs nevar kā agrāk saņemt būvatļaiju un lēnām nesteidzoties saviem spēkiem uzcelt māju???

Re: Būvniecība saviem spēkiem.
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 26/03/2012 13:12

Jā, saistību raksta veidlapa ir, mazākais, mulsinoša. Man tās specālistu ailes palika neaizpildītas, taču grūtības sagādāja būvtilpuma kubikmetros aprēķināšana (beigās pareizināju platību ar kautkādiem divarpus metriem vtml). Tilpumu jāreportē, lai gada beigās statistikas pārvalde zinātu, ka M-pisānu pagastā izdotas būvatļaujas par kopapjomu tik un tik tūkstoši kubikmetru.

Re: Būvniecība saviem spēkiem.
Autors: jtdesign ()
Datums: 26/03/2012 14:00

Nu, nu, neko pašam nav jārēķina, objekta būvtilpums ir viena no pamatailēm vispārīgajos rādītājos projektā.

Saistību rakstu gan raksta, kad ņem būvatļauju, ar projekta saskaņošanu tam nav nekāda sakara.

Re: Būvniecība saviem spēkiem.
Autors: DsKs ()
Datums: 26/03/2012 15:43

mana gadijuma raksta tika ierakstits - buvesu pasu spekiem,buvuzraudzibu saja gadijuma uznemas pats projektetaja kantoris un nekas man viniem atseviski nav jamaksa,ta vismaz tika norunats ...

p.s.

buvtilpums tacu tiek noradits viena no pirmajam projekta lapam

Re: Būvniecība saviem spēkiem.
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 26/03/2012 15:58

Man bija "lētais" projekts, par tilpumiem bija piemirsts...

Re: Būvniecība saviem spēkiem.
Autors: aaaa ()
Datums: 26/03/2012 16:06

Interesanti, kurā pagastā/pilsētā un kopš kura laika privātmājas būvētājam prasa būvuzraudzību un autoruzraudzību? Parasti nevajag, ievelk svītriņu, vai ieraksta sevi.

Re: Būvniecība saviem spēkiem.
Autors: Rx ()
Datums: 26/03/2012 17:47

Prasa vai neprasa...bet vienmēr vajag kādu, kas šīs lietas zinās lieliski un var dot PROFESIONĀLU padomu. Nevienā projektā viss nav izdomāts un pateikts priekšā! Tas ir Jūsu interesēs, lai būtu kāds TĀDS.

Re: Būvniecība saviem spēkiem.
Autors: jtdesign ()
Datums: 26/03/2012 20:04

Man ik pa laikam kāds atnes nodošanas papīrus, kur arī mans autogrāfs prasīts. Tieši privātmājām.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **     **  **    **  ********   ********  
 **  **  **  **     **   **  **   **     **  **     ** 
 **  **  **  **     **    ****    **     **  **     ** 
 **  **  **  **     **     **     **     **  ********  
 **  **  **  **     **     **     **     **  **     ** 
 **  **  **  **     **     **     **     **  **     ** 
  ***  ***    *******      **     ********   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727