UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Buuvuzraudziiba!!!!
Autors: daro ()
Datums: 02/09/2005 21:47

Labdien!Luudzu paliidziet!!!!
Man ir radusies probleema ar arhitektu biroju, ir izstraadaats privaatmaajas projekts un apstiprinaats. Un es ar sso biroju vairs nekaadas saistiibas neveelos, bet vinni man saka, ka esot jaasleedz ar vinniem autoruzraudziibas liigums.
Vai patiessaam priekss privaatmaajas ir nepieciessams autoruzraudziibas liigums, un tiessi ar sso firmu???



Re: Buuvuzraudziiba!!!!
Autors: andrek ()
Datums: 02/09/2005 22:04

Autoruzraudzību drīkst veikt autors jeb viņa pilnvarotā persona, kad- vajabzību nosaka būvniecības likumdošana- to norāda būvvalde izsniedzot būvatļauju; ja būvatļaujā autoruzraudzība nav prasīta- tad nevajag lieki sasprinkt...

Re: Buuvuzraudziiba!!!!
Autors: daro ()
Datums: 02/09/2005 22:21

Tad jau sanaak taa, ja man buuvvalde iedod buuvatllauju un neprasa nekaadu buuvuzraudziibu, tad man nemaz taas firmas pakalpojums nav nepieciessams?!
Un vai tad privaatmaajaam vispaar taadu uzraudziibu prasa, vai tad taa nav briiva izveele?

Re: Buuvuzraudziiba!!!!
Autors: G ()
Datums: 02/09/2005 23:29

DARO lūdzamis nejauc autoruzraudzību ar būvuzraudzību!
būvuzraugs ir būvniecības jomas speciālists (cerams), kas pārstāv pasūtītāja intereses būvobjektā, un ja esat par to vienojušies, tad arī būvvaldē.
Savukārt autoruzraudzībā jau pats vārds liecina, ka te autors patur tiesības sekot līdzi būvniecības procesa realizācijai...

Re: Buuvuzraudziiba!!!!
Autors: daro ()
Datums: 02/09/2005 23:35

Ok, bet ja es cellu privaatmaaju, tad man obligaati vajag autoruzraudziibu??
Arhitektu birojs saka ka man obligaati esot ar vinniem jaasleedz autoruzraudziibas lligums, kapeec tas man buutu jaadara??


Re: Buuvuzraudziiba!!!!
Autors: jtdesign ()
Datums: 06/09/2005 05:03

Hmm, ja tas ir Rīgā, tad bez variantiem, bez autoruzraudzības līguma pat būvatļauju nevar saņemt [mana pieredze].

Vispārīgajos būvnoteikumos rakstīts:
160. Pasūtītājs ir tiesīgs pieaicināt būvprojekta autoru autoruzraudzības veikšanai. Autoruzraudzības kārtību atbilstoši Būvniecības likuma 26.pantam nosaka Latvijas būvnormatīvs LBN 304.

Tātad pats autors savus pakalpojumus nevar uzspiest, arī tāpēc:

161. Būvvalde pieprasa autoruzraudzību:

161.5. dzīvojamām ēkām (izņemot ģimenes mājas);

Re: Buuvuzraudziiba!!!!
Autors: daro ()
Datums: 06/09/2005 19:49

Liels paldies par info!

Re: Buuvuzraudziiba!!!!
Autors: Dim ()
Datums: 13/09/2005 01:25

Hmm ... man arii negribeetos pie savas Arhitekties otro reizi griesties ... rit noskaidroshu buvvalde, un lai man veicas 3xTfu



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        **         ********   **        **     ** 
 **        **    **   **     **  **        **     ** 
 **        **    **   **     **  **        **     ** 
 **        **    **   **     **  **        **     ** 
 **        *********  **     **  **         **   **  
 **              **   **     **  **          ** **   
 ********        **   ********   ********     ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727