UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Vai nepieciešama atļauja
Autors: plumber ()
Datums: 30/06/2013 17:43

tiesaatie mees turpinam,bet vai tagad es neko nedriikstu darit ap maaju un ar maaju?
Ja man nav nomas liigums,tad es varu neko nemaksaat zemes iipashniekiem?

Re: Vai nepieciešama atļauja
Autors: jtdesign ()
Datums: 01/07/2013 13:29

Tātad tiesas lēmums nav stājies spēkā?

Var nemaksāt, bet mums tik samudžināta likumdošana, ka beidzoties tiesāšanām var priespriest samaksāt nomu par visu lietošanas laiku (no 1913.gada) un likumīgos procentus. No otras puses, var beigās piespriest ne 6% no aktuālās kadastrālās vērtības (tā ir masimālā likumdošanā , bet tikai 2% un no vērtības brīdī, kad reāli sākās zemes lietošana. Vispār te darbs pieredzējušam juristam, ar projektēšanu nekāda sakara.

Re: Vai nepieciešama atļauja
Autors: plumber ()
Datums: 01/07/2013 18:32

rajona tiesa noleema kad mees saakam maksaat tikai ar to datumu kaa tika nokaartota zemesgraamata un 6% gadaa no kadastra veertiibas. Tiesa piesprieda arii 450m2 ,kaut mees prasijaam 320m2.
Mees paarsuudzeejaam uz 3% un zemes ipashniki paarsuudzeeja kad mums jaamaksaa no taa laika kad mantojums staajaas speekaa.Papiiri nosuutiiti uz abgabaltiesu.Maneejais advokats saka kad abpuseeji apmierinaatie punkti staajas speekaa un mums buus jaamaksaa 3% jau no juunija meenesha kad dabuujaam zemesgraamatu ( 2007.gadaa 18 juunijs).
Tiesa par buuveem pilniigi neko negribeeja dzirdeet no zemes iipashnieku puses,pasuutiija un teica kad to risinaas buuvvalde.Viss.

Ko tad es veel joprojaam lidoju pa gaisu?

Re: Vai nepieciešama atļauja
Autors: jtdesign ()
Datums: 01/07/2013 19:06

320 m2 pilnīgi noteikti nebūs atļautais minimālais zemes gabala izmērs attiecīgajā pašvaldībā (tik mazi LV iespējami tikai vēsturiski izveidojušies), tāpēc pēc tāda izskatās 450 m2.

Vai papildus tiesāšanām ar zemes īpašnieku ir tik draudzīgas attiecības, ka var iztikt bez juridiski nostiprinātām nomātās zemes robežām, tai skaitā piebraucamais ceļš?

Bez nomas līguma nekas nesanāks, lai kaut ko veiktu ārpus legāli eksistējošu būvju iekšpusēm un fasādes krāsošanas, jumta nomaiņas. Nomas līgumā tiek fiksētas uz zemes atrodošās būves, atļaujas būvēties un simtiem citu svarīgu ikdienas saimniecisko lietu, tais kaitā ceļi, celiņi, vadi, trubas, kabeļi, kartupeļu dobe utt. utml.

Vispār saruna aizgājusi zobu labošanas pa telefonu stadijā. Meklē specus uz vietas, kas izskatīs dokumentus un konsultēs, varbūt vietējā būvvaldē ir sakarīgi ļauži.

Re: Vai nepieciešama atļauja
Autors: plumber ()
Datums: 01/07/2013 19:54

Es esmu ljoti pateiciigs par sho zobu laboshanu pa telefonu.

nezin jau ko dariit.Maaja suudiigaa staavoklii,rokas prasaas ko dariit.Bezmazvai nelegaali ko sabuuveet un uzspljaut likumiem.
Cik cilveeku tik viedoklju,nez kam ticeet.

Re: Vai nepieciešama atļauja
Autors: jtdesign ()
Datums: 02/07/2013 14:07

Cik var rakstīt, māja ir Tava (tā vismaz var noprast), attiecīgi ne tikai Tavas tiesības, bet pienākums ir savu īpašumu uzturēt pienācīgā kārtībā. Un tam nevajag nekādu zemes īpašnieka atļauju. Bet nevar piebūvēt vai nojaukt verandu, uzbūvēt otro stāvu utml. bez zemes īpašnieka atļaujas (par otro stāvu gan neesmu pārliecināts). Formāli nevar arī siltināt no ārpuses, apmūrēt, tb palielināt (vai samazināt) apbūves laukumu.

Re: Vai nepieciešama atļauja
Autors: plumber ()
Datums: 02/07/2013 23:27

Man jau nav veesturiskais objekts ,negribu dziivot smukaa maajaa ar krievu dubultiem logiem un skaidaam uz jumta.
Labi pateikshu kaa ies buuvvaldee sarunaa ar juristiem,ja interesee.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        **     **   *******    *******   ********  
 **         **   **   **     **  **     **  **     ** 
 **          ** **    **     **  **         **     ** 
 **           ***      ********  ********   **     ** 
 **          ** **           **  **     **  **     ** 
 **         **   **   **     **  **     **  **     ** 
 ********  **     **   *******    *******   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727