UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Projekts nobrauktuvei
Autors: worm ()
Datums: 31/01/2014 15:28

Sveiki,vajadzīgs projektētājs kurš varētu uztaisīt projektu nobrauktuvei no valsts ceļa,tehniskie noteikumi no LVC ir,varbūt varat kādu ieteikt,paldies.

Re: Projekts nobrauktuvei
Autors: SerViss ()
Datums: 05/02/2014 22:12

Varbūt noder.
www.lv.building.lv/news/43-building-iepazistina/119399-projektesana-un-uzraudziba-zemgale-un-kurzeme

Re: Projekts nobrauktuvei
Autors: worm ()
Datums: 06/02/2014 17:18

Paldies projektētāju jau atradu.Varbūt forumā ir kāds kurš ir pircis zemi pie valsts ceļa un taisijis nobrauktuvi,varētu padalīties pieredzē.

Re: Projekts nobrauktuvei
Autors: KristapsD ()
Datums: 06/02/2014 18:14

Man ir zeme pie P5 autoceļa, bet man nobrauktu tur, kur vēlos, nespīd. Atšuva gan LVC Ogres nodaļa, Vidzemes reģiona pārvalde un Satiksmes ministrija. Kādu laiku nāksies braukt līkumu uz jau esošu nobrauktuvi un pēc pāris gadiem mēģināšu vēlreiz tikt pie atļaujas un tehniskajiem noteikumiem.

Re: Projekts nobrauktuvei
Autors: worm ()
Datums: 06/02/2014 19:15

KristapsD Wrote:
-------------------------------------------------------
> Man ir zeme pie P5 autoceļa, bet man nobrauktu
> tur, kur vēlos, nespīd. Atšuva gan LVC Ogres
> nodaļa, Vidzemes reģiona pārvalde un Satiksmes
> ministrija. Kādu laiku nāksies braukt līkumu uz
> jau esošu nobrauktuvi un pēc pāris gadiem
> mēģināšu vēlreiz tikt pie atļaujas un
> tehniskajiem noteikumiem.
Man iespējams pieslēgties tikai pie valsts ceļa,citas iespējas nav.Par projektu jāmaksā salīdzinoši neliela summa,baidos ka ceļubūves firmas ierubīs apaļu ciparu par nobrauktuves izbūvi.

Re: Projekts nobrauktuvei
Autors: jtdesign ()
Datums: 06/02/2014 21:15

Kristapam, cik noprotams, ir jau esoša piekļūšana zemes gabalam un nobrauktuve vairāk gribuļa kategorijā. Tā kā ar gadiem nekas vienkāršāk nepaliek, ieceres praktiska realizācija var palikt mazbērnu ziņā. P5 jau tagad ir pietiekami nopietns ceļš, lai pa tiešo neļautu iebraukt katrā sētā, pietiek ar vēsturiskajām. Bremzēšanas/ieskriešanās joslu par savu naudu taču nebūvēsi, pie tam uz svešas zemes, kuras īpašnieki to var neļaut darīt.

Ar ceļiem, cik nu sanācis saskarties, nav LG vai LE tīkli, kad būvēt var tikai licencēta firma utt. Tiesa, ar A kategorijas ceļiem nav bijusi darīšana, bet ar P78 un V ceļiem pietika ar manu projektu (kas būvēja, gan nav precīzas informācijas, tas pasūtītāju ziņā).

Re: Projekts nobrauktuvei
Autors: KristapsD ()
Datums: 06/02/2014 21:59

Mana situācija ir tāda, ka no esoša liela zemesgabala tiek atdalīti 2 mazāki, kas nav tiešā saskarē ar autoceļu un piekļuvei tiks ierīkots servitūts. Gribēšana bija tāda, ka tas servitūta ceļš pieslēgumam ir vistaisnākajā iespējamajā veidā, ko LVC neatļāva. Atļautais variants ir tāds, ka servitūta ceļš ir sākotnēji vēlamajā vietā un 15m pirms autoceļa pagriežas par 90 grādiem, kādus 100m ved paralēli autoceļam un tad ir jau esošā uzbrauktuve. Pašam nelegāli braukāt pa vietu, kur vēlos, nav nekādu problēmu, jo nav pat grāvja, kas traucētu pa tiešo uzbraukt uz autoceļa. Raizes ir par smagā transporta nokļūšanu līdz apbūves gabalam, jo tam traucē simtgadīgi ozoli.
Esmu gan dzirdējis par tādām pagaidu nobrauktuves atļaujām - tie ir mīti vai tomēr kas reāli pieejams?

Re: Projekts nobrauktuvei
Autors: jtdesign ()
Datums: 07/02/2014 12:17

Piebraukšanas apraksts prasa karti/shēmu, citādāk izklausās pastulbi.

Servitūts nav vienīgais risinājums, izņemot, ja vilciens jau aizgājis, tb zemes sadalīšana pabeigta.

Nekas nav pastāvīgāks par pagaidu, attiecīgi, ja otrā galā sēž nekorumpēti indivīdi, pagaidu atļauju neviens nedos.

Re: Projekts nobrauktuvei
Autors: worm ()
Datums: 07/02/2014 16:57

Man kā reiz ir V kategorijas ceļš pie kura jāpieslēdzas(grants segums),noteikumos LVC ierakstija,ka projektu izstrādā sertificēts projektētājs,par izbūvi tikai to ka apmaksā pasūtītājs.Bet minēts,ka objekts pēc izbūves jānodod eksplutācijā,tad jau iespējams,ka jābūvē firmai.

Re: Projekts nobrauktuvei
Autors: KristapsD ()
Datums: 07/02/2014 17:57

Shēma šeit - postimg .org/image/hag3649f1/
Zemes sadalīšana vēl ir procesā, bet to, kur būs nobrauktuve, mērniekiem ierīcības projekta izstrādei bija jāzin. Tā kā visur, ieskaitot SM, atšuva, tad šādā izskatās arī tas projekts iet uz priekšu.

worm, kā pats sapratu cīnoties par nobrauktuves atļaušanu, par nobrauktus projektu maksā tu, par izbūvi maksā tu, un pēc nodošanas ekspluatācijā tas pāriet LVC īpašumā. Bet neesmu 100% drošs, ka nesamelošos.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **        **  **    **   ******  
  **   **   ***   **        **   **  **   **    ** 
   ** **    ****  **        **    ****    **       
    ***     ** ** **        **     **     **       
   ** **    **  ****  **    **     **     **       
  **   **   **   ***  **    **     **     **    ** 
 **     **  **    **   ******      **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727