UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Pilsētas grāvis īpašumā
Autors: ttx ()
Datums: 31/03/2014 19:21

Sveicināti,

Cīnos ar pašvaldību jautājumā par grāvi, vajadzīgs padoms un argumenti.

Pilsētas meleorācijas sistēma iet cauri privātīpašumam. Zemītes tā jau nav daudz, turklāt reāli tas iet pa melnzemes slāni, erodē un rada vispārēju ķep-ļap.

Ierēdņi teh noteikumos prasa likt d500 rievotās melnās caurules, kas kopumā ir nenormāla nauda. Tikmēr arī uzsver ka grāvja uzturēšana ir privātīpašnieka problēma, ka valsts naudu nedrīkst tērēt komunikāciju būvei priv teritorijā.

Vai pastāv kādi saistošie noteikumi kas man liek to uzturēt kārtībā un aizliedz ielikt caurules no pašvaldības līdzekļiem???

Teiksim ka esmu baltrocītis pianists, un attiecīgi grāvja uzturēšanai pieaicinu apakšuzņēmēju. Tad izmaksu rēķinu varu piestādīt pašvaldībai?

Re: Pilsētas grāvis īpašumā
Autors: ttx ()
Datums: 31/03/2014 19:23

Piebilde - grāvis parādās tikai attiecīgās pašvaldības meleorācijas daļas arhīvos un plānos. Zemesgrāmatā kā apgrūtinājums tas nefigurē.

Tas ir labi vai slikti? Kā rīkoties?

liels paldies!

Re: Pilsētas grāvis īpašumā
Datums: 31/03/2014 23:02

Grūti pateikt, bet grāvi jāuztur tam, kuram tas pieder. Man piemēram iet grāvji, kuri ir Zemkopības ministrijas pārziņā un viņi paši par savu naudu tos tīra, arriecīgi arī investē gan darbā gan materiālos. Neredzu starpību starp valsti un pašvaldību. Man arī grāvji apgrūtinājumos neuzrādās. Taču man ir jāuztur kārtībā visa pārējā meliorācijas sistēma - drenas, grāvji, kuri nav valsts. Pilsētā varbūt kaut kā savādāk. Iesaku pafutbolēties ar vēstulēm, jo uz oficiālu pieprasījumu ir jābūt juridiski pamatotai atbildei un attiecīgi no tā tad var pētīt uz kuriem noteikumime, likumiem viņi atsaucas un apstrīdēt, ja šķiet neadekvāti.

Re: Pilsētas grāvis īpašumā
Datums: 31/03/2014 23:04

"Teiksim ka esmu baltrocītis pianists, un attiecīgi grāvja uzturēšanai pieaicinu apakšuzņēmēju. Tad izmaksu rēķinu varu piestādīt pašvaldībai?"

Šis variants neies cauri nevienā gadījumā. Vai nu pašvaldība piesaista uzņēmēju, vai arī pašam jāsedz savi izdevumi.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  **     **  ********   **    ** 
 **   **   **     **  ***   ***  **     **  ***   ** 
 **  **    **     **  **** ****  **     **  ****  ** 
 *****     **     **  ** *** **  **     **  ** ** ** 
 **  **    **     **  **     **  **     **  **  **** 
 **   **   **     **  **     **  **     **  **   *** 
 **    **   *******   **     **  ********   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727