UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
ZEMES TRANSFORMĀCIJA, HELP!!!
Autors: VENDI ()
Datums: 22/08/2006 07:32

Sveiki!

Ceru, ka kāds man varēs palīdzēt tikt skaidrībā ko iesākt -

Nopirku zemes gabalu, kas pašlaik ir atdalīšanas procesā.
Tikko būs atdalīts gribu būvēties. Pagastā ar projekta saskaņošanām utt problēmu nav, bet tagad mani būvvaldes vadītājs grib sūtīt vēl uz kautkādu reģionālo Vides pārvaldi kaut ko transformēt.

Pagasta lēmumā par mana zemes gabala atdalīšanu ir sekojošs teksts, pēc kura, manuprāt, nekas vairs nebūtu jātransformē -

1. Atļaut sadalīt nekustamo īpašumu X, atdalot atsevišķi zemes gabalu 0,9ha platībā (atdalītam gabalam kadastra nr. piešķir VZD).
2. Noteikt atdalītajam gabalam 0,9ha galveno zemes lietošanas mērķi - vienģimeņu dzīvojamo māju apbūve (kods 0601), tajā skaitā platībai 0,4ha notaikt papildmērķi - pārējā lauksaimnieciskajā ražošanā izmantojamā zeme (kods - 0105).
3. piešķirt atdalītajam zemes gabalam 0,9ha platībā jaunu juridisko adresi Y.

Vai, kas un kā man šeit vēl transformējams?
Cik laika un cik $ šis pasākums maksā?

HELP!!! :(

Re: ZEMES TRANSFORMĀCIJA, HELP!!!
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 22/08/2006 15:49

Cik zinu, Tevis minētos mērķus lieto kadastrālajai novērtēšanai un nodokļa aprēķinam, bet transformē "lietojuma veidus", kas rakstīti robežplāna (kurš arī Tev vēl nav?) tabulā "eksplikācija". Savukārt to, ko un cik drīkst transformēt, noteiks pašvaldības teritorijas plānojums.
Būs vien jāiet uz ne vienu vien pārvaldi un jāņem atļaujas vai techniskos noteikumus, kuros pārsvarā būs atgādināts, ka jāievēro visi pastāvošie noteikumi (it kā bez šīs rakstīšanas nebūtu jāievēro, bet ko gan citādi darītu šo pārvalžu darbinieki).
[www.likumi.lv]
+ vēl 2 grozījumi.

Re: ZEMES TRANSFORMĀCIJA, HELP!!!
Autors: s.d. ()
Datums: 22/08/2006 16:25

Hāāāā! Vēl viens laimīgais! Noteikt atdalītajam gabalam 0,9ha galveno zemes lietošanas mērķi - vienģimeņu dzīvojamo māju apbūve --- šmo tad arī transformēsi!- ieej Vides reģionālās pārvaldes mājas lapā un aizpildi iesniegumu uz zemes transformāciju- pēc izprintē un ieliec aploksnē - pašrocīgi parakstītu- pievieno zemes grāmatas kop, pagasta lēmumu, robežplānu, (es vēl piemetu vēstuli no pašvaldības par īpašuma tbilstību pagasta teritorijas detālplānojumam... gan jau vēl kaut ko vajag.. jau aizmirsies - pazvani Vides reģ.pārvaldei..
Nu tas bija murgs- process parastā kārtībā ilgst ap 2 mēneši, saņemot tehniskos noteikumus no Vider reģ. pārvaldes- tos iesniedz Lauku atbalsta dienestā- tie to zemi transformē= maksa ap 15 Ls- tas vēl viens mēnsis...
Nu bet kopumā to var izdarīt 3 nedēļās- nervi, benzīns un dāvniņas.
Veiksmi TEV

Re: ZEMES TRANSFORMĀCIJA, HELP!!!
Autors: BK ()
Datums: 23/08/2006 13:09

...vietās, kurām nav apstiprināta teritoriālplānojuma,lauksaimniecībā izmantojamo zemi par apbūves zemi aizliegts transformēt.

Re: ZEMES TRANSFORMĀCIJA, HELP!!!
Autors: VENDI ()
Datums: 05/09/2006 05:33

Kas to ir aizliedzis? Man Vides parvalde teica, ka ir ok...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********        **  **        **    **   ******   
 **              **  **        ***   **  **    **  
 **              **  **        ****  **  **        
 ******          **  **        ** ** **  **   **** 
 **        **    **  **        **  ****  **    **  
 **        **    **  **        **   ***  **    **  
 ********   ******   ********  **    **   ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727