UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Piesaiste
Autors: dzintarslv ()
Datums: 06/11/2006 17:05

Labdien!
Varbuut kaads var ieteikt kantori, kas veic maajas projekta piesaisti zemes gabalam, un cik tas maksaa. Ieprieksh paldies par padomiem.

Re: Piesaiste
Autors: t ()
Datums: 06/11/2006 19:53

Ja Juus veel tas interese varu Jums uztaisiit piesaisti. Nedargi.

Re: Piesaiste
Autors: KOHINURS ()
Datums: 07/11/2006 07:55

Man jautājums - kur tad pazudis projekta autors. Kāpēc viņš neveic sava projekta atkārtotu pielietošanu ar piesaisti noteiktai vietai.

Bet iespējams, ka Jūs ar piesaisti domājat kāda internetā, privātmāju katalogā vai žurnālā redzēta projekta realizāciju. Tā gan vairs nebūs piesaiste, bet faktiski jauna projektēšana. Ticiet projektētājam ar vairāk kā 20 gadu stāžu - no tā nekas labs neiznāks. Ideālā variantā vajadzētu, lai pēc sarunas ar Jums un vēlmju uzklausīšanas (t.sk. bildīšu apskatīšanas, lai izprastu Jūsu gaumi)arhitekts aizķertos aiz kādas idejas, kas aizrauj viņu pašu. Tad varētu būt rezultāts un varbūt nemaz par tik traku naudu.

Re: Piesaiste
Autors: dzintarslv ()
Datums: 08/11/2006 04:58

Runa iet par tipveida projekta piesaisti. Cik ir nemaz tik traka nauda? Un kaapeec tipveida projekteeshana pieliidzinaata jaunai projekteeshanai?

Re: Piesaiste
Autors: KOHINURS ()
Datums: 09/11/2006 06:56

Sapratu.
Nu bet ja Jūsu rīcībā ir projekts, tad taču autors(-i) tur parakstījušies un norādīts uzvārds.
Man tomēr paliek jautājums:
1)Kāpēc autors nevar piesiet projektu?
2)Varbūt projekts nav īsti legāli nonācis Jūsu rīcībā?

Re: Piesaiste
Autors: dzintarslv ()
Datums: 09/11/2006 16:05

1) Projekta autors ir citas zemes arhitekts, te tas projekts tiek tikai tulkots.
2) Pagaidaam projektu tikai tulko, bet liidz manis nonaakusii informaacija par to cik var maksaat piesaiste raada, ka kompaanija, kas tirgo shos projektus grib reaali uzvaariities uz piesaistes reekjina.
Domaaju, ka speeju atbildeet.

Re: Piesaiste
Autors: KOHINURS ()
Datums: 09/11/2006 17:18

Nu tad būs jātirgojas.
Tikai nevaru iedomāties, kā Jūs saņemsiet šo projektu par lētu cenu, ja kompānija, kurai pieder projekts, nolēmusi brangi uzvārīties. Ja nu tomēr piedāvātā piesaistes cena ir vairāki tūkstoši, rūpīgi lasiet līgumu un bez kompromisiem cīnaties par sev labvēlīgiem labojumiem (termiņi, soda naudas, autoruzraudzība, autora atbildība un garantijas un tml.lietas).

Maksimālā izmaksa (nu ļoti smalki izstrādātam projektam ar visām inženiersadaļām un detaļām, specifikācijām un izmaksu aprēķiniem) varētu būt šāda :
- celtniecības izmaksa x 7-8% = projekta cena,
- a)projekta cena x no 0,65 līdz pat 0,9 = projekta piesaistes izmaksa pie ļoti lielām projekta korekcijām konkrētajai vietai,
b)projekta cena x 0,25-0,35 = projekta piesaistes izmaksa pie minimālām projekta korekcijām konkrētajai vietai,

Tas nu tā - praksē jau parasti mazāk, jo ģimenes māju būvniecībā jau nu var iztikt ar minimālo projekta komplektāciju.




Re: Piesaiste
Autors: dzintarslv ()
Datums: 09/11/2006 18:15

Man piedaavaatais variants atbilst vareetu buut 0,6-0,65reiz projekta izmaksas, kaut gan nevaru iedomaaties, kas tur vareetu buut par ljoti lielaam korekcijaam konkreetajai vietai.

Re: Piesaiste
Autors: q ()
Datums: 09/11/2006 20:39

Uzrakstiet man uz e-pastu. Un tad visu vareesim aprunaat.

Re: Piesaiste
Autors: ribo ()
Datums: 10/11/2006 03:57

Tā piesaistes uztaisīšana nav liela māksla. Es savam projktam pats taisīju piesaiti. Arhitektei tikai iedevu paRAkstīt. Domē man šo projektu ari saskaņoja.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    **    **  ********   ********   **     ** 
 **    **    **  **   **     **  **     **   **   **  
 **           ****    **     **  **     **    ** **   
 **   ****     **     ********   ********      ***    
 **    **      **     **     **  **           ** **   
 **    **      **     **     **  **          **   **  
  ******       **     ********   **         **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727